320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fantrax draft 2018/19

    Siia teemasse on oodatud kõik küsimused ja ettepanekud Fantraxi draftiliiga kohta. Samuti muidugi on see koht üldiseks aruteluks jms.

    Reeglistikku leiab siit: https://www.fantrax.com/fantasy/leag...jkohp0gs/rules

    Draft algab pihta 5. sept 20:30.

    Praeguseks on koos minuga huvi üles näidanud 7 inimest, nii et vabu kohti on veel 3-5.

    #2
    Draft võtab aega (kümne mängija puhul) 1,5-2 tundi. Juhul kui mängijat ei jõua valida (üldjuhul on aega 2 minutit, kuid ka seda saab sättida), siis teeb seda keskkond ise (arvestab mängijate tugevust, kuid mitte kuulujutte jms kraami, mis võivad mängija minuteid, positsiooni, ülesandeid jne mõjutada).
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Draft võtab aega (kümne mängija puhul) 1,5-2 tundi. Juhul kui mängijat ei jõua valida (üldjuhul on aega 2 minutit, kuid ka seda saab sättida), siis teeb seda keskkond ise (arvestab mängijate tugevust, kuid mitte kuulujutte jms kraami, mis võivad mängija minuteid, positsiooni, ülesandeid jne mõjutada).
      Ja kui üldse kohe pole võimalik drafti ajal kohal olla, siis on võimalik eelnevalt omale mängijate edetabel teha, kust siis automaatselt järjest saadaolevaid mängijad draftitakse, kui draftiruumis auto-draft sisse lülitada (vaikimisi on see igal mängijal loomulikult OFF).

      Praegu on igaks valikuks aega 1:30, aga selle võib tõesti 2 (+) minutile pikendada, et paanitsemist ja kahetsusi veidi minimeerida.

      Kommentaar


        #4
        Lisaks veel seda, et draftijärjekorra teatan ette niipea kui liiga täitunud on, et saaks varakult planeerima hakata. (Praegune järjestus tundub olevat automaatselt paika pandud liitumisaja järgi, mis on võib-olla natuke ebaõiglane)

        Pean vaid mõtlema, mille alusel see järjekord moodustada. Tähestikuline järjekord? Mingi randomizeri kasutamine? Mingi muu variant?

        Kommentaar


          #5
          Juhuslik valik kõlab hästi.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            #6
            Random all the way. Ja süsteem on ikka valimisel 1>2>...>8>8>7>...>1 eksole?

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Ja süsteem on ikka valimisel 1>2>...>8>8>7>...>1 eksole?
              Justnimelt. Ning esialgne Waiver Wire (ei oska seda eesti keelde tõlkida) järjekord on ümberpööratud draftijärjekord. Edaspidi aga muutub WW järjestus nii, et läbiläinud taotluse(d) teinud mängija(d) langevad järjekorra lõppu ("continual rolling list"). Erinevalt FPL draftist toimub waiveri taotluste rahuldamine kaks korda nädalas, teisipäeval ja neljapäeval kell 14:00 (kellaaega võib muuta, kui soovi on).

              Kommentaar


                #8
                Tuli ettepanek drafti algusaega poole tunni võrra edasi lükata. Minul pole selle vastu midagi. Kuidas teistega lood on?

                Vahepeal on veel üks osaleja lisandunud, nii et nüüd on veel 2-4 vaba kohta...

                Kommentaar


                  #9
                  Sobib.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    #10
                    Ma sõidan täpselt sel ajal Istanbulist Saloniki poole. Kas nädalavahetus poleks parem variant?

                    Kommentaar


                      #11
                      Võib ka mõnel teisel päeval teha, kuid siiski tuleb arvestada, et esimene mäng algab laupäeval 14:30. Seega drafti tagumine algusaeg peaks olema 12:00.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #12
                        Põhimõtteliselt võib ka septembri esimesel nädalal teha, kui selle nädala jooksul liiga viimased kohad täidetud saavad. On seal mõni päev/kellaaeg mis kellelegi ei sobi?

                        Kommentaar


                          #13
                          Kuidas oleks K 5. sept 20:30 või N 6. sept 20:30?

                          Kommentaar


                            #14
                            Mulle sobib K 5.sept. N osas kindel pole kas olen kodus selleks ajaks.

                            Kommentaar


                              #15
                              Sama lugu nagu Katkul.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X