Lehekülg 10, kokku 10 EsimeneEsimene ... 678910
Näidatakse tulemusi 181 kuni 191, kokku 191
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tsumase Vaata postitust
    Automaatsed vahetused ei toimunudki esimesel mängupäeval?
    Ei toimunud jah millegipärast. Paistab, et tegemist on Fantraxi käkiga, sest kuuldavasti on sama probleem ka teistes liigades. Andsin asjast Fantraxi klienditoele teada, loodetavasti aetakse asi lähipäevil joonde, kui mitte -nt drafti errori kohta pole ma senini sealt vastust saanud-, siis teen vastavad vahetused ise manuaalselt.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas moya Vaata postitust
    Ei toimunud jah millegipärast. Paistab, et tegemist on Fantraxi käkiga, sest kuuldavasti on sama probleem ka teistes liigades. Andsin asjast Fantraxi klienditoele teada, loodetavasti aetakse asi lähipäevil joonde, kui mitte -nt drafti errori kohta pole ma senini sealt vastust saanud-, siis teen vastavad vahetused ise manuaalselt.
    Oolrait, ühtegi tulemust see meil vist ei muuda nagunii, aga jäi lihtsalt silma. Drafti kohapealt, siis üks G.Jesus kuluks ära küll muidu :P

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Autosubs tehti korda nüüd. Loodetavasti edaspidi kulgeb kõik tõrgeteta.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tsumase Vaata postitust
    Oolrait, ühtegi tulemust see meil vist ei muuda nagunii, aga jäi lihtsalt silma. Drafti kohapealt, siis üks G.Jesus kuluks ära küll muidu :P
    Muutis ju. Top of the league!
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Tõsi ma pidasin silmas, et mängude võitjad ei tohiks muutuda, nii detailseks ei läinud

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

https://images.app.goo.gl/nU4eJAwMZsCsA49F8

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Päris pull voor - kui moya kõrgelt lendamine välja jätta, siis ülejäänud kolme paari jäi lahutama kuni 3,25 punkti.

Ehk siis kaotajad võivad järgi vaadata, kes nende mängijatest mängu lõpus kollase kaardi korjas ning siis juba igast lubaduste kirjad ja petitsioonid käiku lasta.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Päris pull voor - kui moya kõrgelt lendamine välja jätta, siis ülejäänud kolme paari jäi lahutama kuni 3,25 punkti.

Ehk siis kaotajad võivad järgi vaadata, kes nende mängijatest mängu lõpus kollase kaardi korjas ning siis juba igast lubaduste kirjad ja petitsioonid käiku lasta.
    See on üsna tüütu, et ta vahetusi nii kaua teeb. Mul on Yarmolenko 0 väljakul, pingil Jonny 8,5, Fornalsi 4,5 ja selle keerulisie nimega Spursi koll 16,25ga.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See on üsna tüütu, et ta vahetusi nii kaua teeb. Mul on Yarmolenko 0 väljakul, pingil Jonny 8,5, Fornalsi 4,5 ja selle keerulisie nimega Spursi koll 16,25ga.
    Seekord toimusid automaatsed vahetused õigeaegselt (ca tund aega pärast Wolves-Man Utd mängu lõppu). Yarmolenko pääses WHU eest 77. minutil platsile, ent paistab, et ei suutnud lihtsalt midagi statistiliselt märkimisväärset korda saata.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas moya Vaata postitust
    Seekord toimusid automaatsed vahetused õigeaegselt (ca tund aega pärast Wolves-Man Utd mängu lõppu). Yarmolenko pääses WHU eest 77. minutil platsile, ent paistab, et ei suutnud lihtsalt midagi statistiliselt märkimisväärset korda saata.
    Aa, fakk.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

0-2

tra. Daz boobi afk valitud tiim on minu more or less läbimõeldud tiimist kõvasti parem

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud