320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatasin tabelit ja 0 viiki oli, ning mõtlesin et äkki saaks viigi tõenäosust kuidagi tõsta, aga küllap teil on õigus. Erilist vahet ju ei tekiks.

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      mängijate võimekus on kahjuks teada...võin Lingardi ka anda kui tahad. Ma tean, et sa oled manu kapifänn
      Sellele vaatamata võin ma muidugi vähe enda satsi motiveerida. Mulle meeldivad rohkem riiulid - avatud või nii.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Miks mul automaatselt Lookman - Fofana vahetust ei toimunud? Kas formatsiooni enam vahetustega muuta ei saa?

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Sellele vaatamata võin ma muidugi vähe enda satsi motiveerida. Mulle meeldivad rohkem riiulid - avatud või nii.
          Mis sa tegid nende poistega? Aplaus..

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Mis sa tegid nende poistega? Aplaus..
            Ütlesin, et nende vastu pakutakse Lingardi.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Peab vist hakkama asja tõsisemalt võtma. Juba hingatakse kuklasse

              Kommentaar


                Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                Miks mul automaatselt Lookman - Fofana vahetust ei toimunud? Kas formatsiooni enam vahetustega muuta ei saa?
                Sul oli maksimaalsed 3 automaatset vahetust juba toimunud (Barnes>McGinn, Harrison>Trezeguet, KdB>Westwood)

                Kommentaar


                  Ok, tänud! Ei teadnudki, et kolme peal piirang hea edaspidi silmas pidada

                  Kommentaar


                    @moya

                    kas sa selles liigas kus ameeriklastega raha peale mängid oled ka esimene?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      @moya

                      kas sa selles liigas kus ameeriklastega raha peale mängid oled ka esimene?
                      Ühes pika puuga, teises, draftepl subredditist see hooaeg alguse saanud 4x10 superliigas jään tõenäoliselt napilt play-offidest välja

                      Kommentaar


                        Eelolevas voorus on Villal, Palace'il, Evertonil, Sotonil, Arsenalil, Chelseal, Leicesteril ja Man Utd'il kaks mängu.

                        Kommentaar


                          @wabi-sabi kuidas sa Dominic Calvert-Lewin'i kahe mängu vastu hakkama saad?

                          Kommentaar


                            Mis ta saab nüüd trennis löödud väravate eest ka juba punkte või?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas moya Vaata postitust
                              Eelolevas voorus on Villal, Palace'il, Evertonil, Sotonil, Arsenalil, Chelseal, Leicesteril ja Man Utd'il kaks mängu.
                              Vahepeal lisati sellesse vooru ka pühapäeval ärajäänud Man Utd-Liverpooli kohtumine, nii et ka Liverpooli on ees ootamas topeltvoor ja Man Utd'it koguni kolmikvoor.

                              (See-eest järgmine, 32. voor jääb Man Utd'il, Chelsea'l, Arsenalil ja Leicesteril vahele)

                              Kommentaar


                                Minu ja moya duell on taas lahe. Mõlema tipuründajad otsustasid punase saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X