320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eeeee.....no way Jose?

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      mis see PPD Chelsea mängijate järel tähendab?
      vist seda, et need meeskonnad ei mängi 23. voorus? millest moya siin varem kirjutas

      Kommentaar


        Veebruari kokkuvõte:

        Oli väga tihe rebimine esikohale, kuid üle noatera siinkirjutaja seekord veel pääses.
        Suurim kogusaak: moya 554,5 p (keskm. 138,6) (2. PatrickBanaanholt 544,75, 3. dazbooob 521)
        Enim punkte voorus: 187,25 (FC Cariba United, 22. voor)
        Suurim võit: moya vs Qrkood -> Võitja 155,5:77,25 (78,25 p), 23. voor
        Väikseim võit: Cariba Utd vs Qrkood 125,25:122, 24. voor

        Top 3 individuaalset sooritust:
        1. Deulofeu 45 p (23. voor, CAR-WAT 1:5, Heavy Polysick)
        2. Sterling 41 p (22. (topelt)vooru teine mäng MANC-CHE 6:0, PatrickBanaanholt)
        3. van Dijk 40,25 p (24. voor, LIV-WAT 5:0, Qrkood -> Võitja, kellel paraku samast mängust jäi pingile Alexander-Arnoldi 52,25 p (hooaja rekordsumma)

        Kommentaar


          Vooru kolmas tulemus ja kaotus

          Mingi tüüp sai 0.25 p selle vooru eest! Vahepeal oli isegi miinuses, aga Azpi tõi kastanid tulest välja.

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Vooru kolmas tulemus ja kaotus

            Mingi tüüp sai 0.25 p selle vooru eest! Vahepeal oli isegi miinuses, aga Azpi tõi kastanid tulest välja.
            Aitäh, mina.

            Kommentaar


              Millal dgw siin tuleb? See veebisait on ikka nii sitt, sealt ei næe isegi mis mängud järgmisena tulevad

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Millal dgw siin tuleb?
                Eelseisev, 28. voor, on tavapärane.

                29. voor algab T, 02.04 ja lõpeb E, 08.04. Chelseal ja Crystal Palace'il on seal kaks mängu (CHE-Brighton, CHE-WHU; Spurs-CP, Newcastle-CP)

                30. voor on tavapärane.

                31. voor algab T, 16.04 ja lõpeb E, 22.04. Brightonil ja Cardiffil on selles voorus kaks mängu: omavaheline kohtumine Brightonis + Wolves-Brighton ja Cardiff-Liverpool.

                32. voor algab T, 23.04 ja lõpeb E, 29.04. See on topeltvoor Arsenali, Brightoni, Man City, Man Utd, Spursi, Sotoni, Watfordi ja Wolvesi jaoks.

                Paistab, et lõppenud voor oli viimane poolik gw, edaspidi on kõigil meeskondadel vähemalt üks mäng voorus.

                See veebisait on ikka nii sitt, sealt ei næe isegi mis mängud järgmisena tulevad
                Selle koha pealt võiks asi tõesti ülevaatlikum olla. Aga oma satsi mängudegraafikut saab vaadata Team Roster>Schedule - Period alt.

                Kommentaar


                  Märtsi kokkuvõte:

                  1. moya 513,25 p (keskm. 128,3) (2. QRkood 471,25, 3. dazbooob 438,75)

                  Enim punkte voorus: 154,75 (moya, 26. voor)
                  Suurim võit: moya vs Seagulls 97,75:16,5 (81,25 p), 27. voor
                  Kõige napim võit: Uduvere Ju nai Ted vs Team j6u1uv4n4 101,5:100,25, 28. voor

                  Top 3 individuaalset sooritust:
                  1. Ayoze Pérez 37,75 p (26. voor NEW-EVE 3:2, Team j6u1uv4n4)
                  2. Vardy 37,5 p (26. voor LEIC-FUL 3:1, Qrkood -> Võitja)
                  3. Sterling 36,5 p (26. voor MCI-WAT 3:1, PatrickBanaanholt)

                  Kommentaar


                    Kuidas ma endale David Luizi saan?

                    Sorry, but you are unable to perform that operation.
                    You are not allowed to perform this claim/drop now because the player you are dropping is locked for the current period so it can only execute in the following period, but the player you are trying to claim is not locked in the current period, meaning that anyone can still claim him for the current period. Once he becomes locked as well for the current period, you will be able to perform this claim/drop.

                    Kommentaar


                      OK nvm. Üritasin Holebase vastu vahetada, aga ei saanud. Nüüd vahetasin Mendy vastu. Mendy oli vist mu 2nd pick draftis ja tüüp on terve hooaja vigane olnud

                      Mul 3 Chelesa mängijat juba, kas läheb överiks?

                      Kommentaar


                        Aprilli kokkuvõte:

                        1. moya 846,25 p (keskm. 211,6)

                        Enim punkte voorus: 274 (moya, 29. (topelt)voor)
                        Suurim võit: 274:122, moya vs PatrickBanaanholt
                        Väikseim võit: Uduvere Ju nai Ted vs Katk 74,25:71, 29. voor

                        Top 3 individuaalset sooritust:
                        1. Hazard 44,5 p (29. voor CHE-WHU 2:0, moya)
                        2. Salah 44 p (32. v LIV-HUD 5:0, dazbooob)
                        3. Lucas Moura 41 p (30. v TOT-HUD 4:0, dazbooob)

                        Kommentaar


                          Mai kokkuvõte:

                          1. moya 324,5 p (2. dazbooob 322,5)

                          Enim punkte voorus: 223,5 (moya, 33. voor)
                          Suurim võit: 223,5:110,5, moya vs Uduvere Ju nai Ted
                          Väikseim võit: 89,25:75,75, Seagulls vs Heavy Polysick

                          1. Fraser 46 p (33. voor BOU-TOT 1:0, moya)
                          2. Hazard 41,5 p (33. v CHE-WAT 3:0, moya)
                          3. Townsend 39,25 p (33. v CAR-CRY 2:3, dazbooob)

                          Kommentaar


                            Minu suurim feil oli võtta 2nd ja 3rd pick Alonso ja Mendy

                            Kaitsjaid ei ole vist üldse mõtet võtta selles mängus. Viimases voorus oli minu vs moya duell huvitavam kui pool vs city!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Minu suurim feil oli võtta 2nd ja 3rd pick Alonso ja Mendy

                              Kaitsjaid ei ole vist üldse mõtet võtta selles mängus. Viimases voorus oli minu vs moya duell huvitavam kui pool vs city!
                              Kaitsjaid on mõttekas jah üldjuhul draftida lõpupoole (kui just Digne või TAAga tegemist pole)

                              Kommentaar


                                Hooaja kokkuvõttes siis piinlik tunnistada, aga kõik põhi- ja kuuauhinnad jäid ühele isikule, v.a 25€ teise koha eest Daz Booobile.
                                Sellele ilmselt aitas kaasa ka see, et enam-vähem aktiivseid osalejaid oli neli-viis ja et enamusele oli see esimene tutvus sellise formaadiga/punktisüsteemiga. Sellegipoolest tänud kõigile osavõtu eest. Olen valmis ka uuel hooajal asja vedama, kui huvi on. Siis küll pigem mingi sisseostuga, et oleks rohkem motivatsiooni oma tiimiga tegelda ja loodetavasti kujuneks siis ka konkurents tihedamaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X