320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Päris kurb on vooru teise punktisummaga matchup kaotada

    Muidugi see on naljakas, et mina ja vastane olime vist ainsad, kes ise ei draftinud.
    Ma ka ei saanud draftida, ja voor veel käib.

    Kommentaar


      Kuni mitu automaatset vahetust toimuda saab? Ikka üle ühe? Et pmst kui ma panen kaitses ja poolkaitses platsile ühe kindla 0 minuti mehe ja jätan pingile 2 kaitsjat ning poolkaitsjat, siis võtab mõlemast suurima punktisumma saanu platsile?

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Kuni mitu automaatset vahetust toimuda saab? Ikka üle ühe? Et pmst kui ma panen kaitses ja poolkaitses platsile ühe kindla 0 minuti mehe ja jätan pingile 2 kaitsjat ning poolkaitsjat, siis võtab mõlemast suurima punktisumma saanu platsile?
        Ja ma mõtlesin, et olen järgmises ringis kaval ja ei maini seda, et äkki keegi ei märka...

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Kuni mitu automaatset vahetust toimuda saab? Ikka üle ühe?
          Lubatud on kuni kolm automaatset vahetust voorus.
          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          pmst kui ma panen kaitses ja poolkaitses platsile ühe kindla 0 minuti mehe ja jätan pingile 2 kaitsjat ning poolkaitsjat, siis võtab mõlemast suurima punktisumma saanu platsile?
          Võetakse enim punkte teeninud mängijad olenemata positsioonist, eeldusel et vahetusjärgne formatsioon on legaalne (3-5-2, 3-4-3, 4-5-1, 4-4-2, 4-3-3, 5-3-2, 5-4-1).

          Kommentaar


            Aitäh Neymari emale, et vähemalt Bamfordi pingile jättis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Aitäh Neymari emale, et vähemalt Bamfordi pingile jättis.
              ebreaalne

              Kommentaar


                Vahetusest saab veel sekkuda?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  @moya

                  Kui ma praegu Maupay välja vahetan mingi vigase ründaja vastu kes ei mängi, kas siis Bamford tuleb pingilt punnidega?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    @moya

                    Kui ma praegu Maupay välja vahetan mingi vigase ründaja vastu kes ei mängi, kas siis Bamford tuleb pingilt punnidega?
                    Jah, reeglid võimaldavad seda.

                    Kommentaar


                      Võidad ilmselt niisamagi Mu meeskond on ikka katastroof.

                      Kommentaar


                        Vooru parim punktitooja on siis tõenäoliselt Florin Andone
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Vooru parim punktitooja on siis tõenäoliselt Florin Andone
                          Ühe vooru võidu nimel anda ära väga hea ründaja. Tundub ette juba täiesti idiootne samm.

                          Kommentaar


                            Mõistlik ohverdus. Eriti kui tal on veel satsis Kane ja DCL, kellel on selja taga võimekam sats, kui seda on Brighton. Ja unustada ei saa ka Leedsi, kes kipub meid üllatama.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ühe vooru võidu nimel anda ära väga hea ründaja. Tundub ette juba täiesti idiootne samm.
                              Võibolla tõesti, aga suht nõme olukord tekib nelja hea ründajaga. Üks peab ju alati pingile jääma. Tuleviku frustratsiooni vältimiseks tehtud lüke!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Võibolla tõesti, aga suht nõme olukord tekib nelja hea ründajaga. Üks peab ju alati pingile jääma. Tuleviku frustratsiooni vältimiseks tehtud lüke!
                                Võib ka juhtuda, et üks su väga hea mängija saab vigastada kuskil liinis ja siis kuluks see hea ründaja ära

                                Kommentaar

                                Working...
                                X