320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas moya Vaata postitust
    Ei leidu paremat ajaviidet kui teisipäeva õhtul Burnley-Sheff Utd 0:0 mängu vaadata
    Sellise asja peale polegi veel mõelnud. Samas, oleks see üks äärmiselt pingeline põllu kõplamise vaatamine.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Aga mul oli 3 Evertoni ja ManC meest algkoosseisus

      Kommentaar


        Väga kummaline voor, aga kõige väiksema punktiskooriga võitja!

        Kommentaar


          Miks Banaanholt 0 p sai? Miks enne iga GW algust on mu lineup mingi täiesti random? See vist seotud kuidagi sellega miks Banaanholdil 0p.

          Kommentaar


            Miks mul Karl Darlow pingil on?

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Miks Banaanholt 0 p sai?
              Tal oli algkoosseisus vaid kaks kaitsjat (ehkki rosteri kohal oli hoiatus, et min 3 kaitsja nõue on täitmata)

              Miks enne iga GW algust on mu lineup mingi täiesti random?
              Autosubidega sissevahetatud mängijad?

              See vist seotud kuidagi sellega miks Banaanholdil 0p.
              Ei saa olla, sest autom. vahetused ei saa muuta koosseisu illegaalseks.


              Siit ka küsimus laiale ringile, kas peaksin illegaalsete koosseisude puhul sekkuma, et nulliringi vältida? Seda siis kas vooru jooksul viimasel hetkel, kui on näha, et kasutaja on inaktiivne või pärast vooru lõppu tagantjärele? (PatrickBanaanholti puhul siis vahetaksin sisse Antonee Robinsoni, kelle algkoosseisust eemaldamisega tal see kahetsusväärne olukord tekkis)

              Kommentaar


                Algselt postitas moya Vaata postitust
                Tal oli algkoosseisus vaid kaks kaitsjat (ehkki rosteri kohal oli hoiatus, et min 3 kaitsja nõue on täitmata)



                Autosubidega sissevahetatud mängijad?



                Ei saa olla, sest autom. vahetused ei saa muuta koosseisu illegaalseks.


                Siit ka küsimus laiale ringile, kas peaksin illegaalsete koosseisude puhul sekkuma, et nulliringi vältida? Seda siis kas vooru jooksul viimasel hetkel, kui on näha, et kasutaja on inaktiivne või pärast vooru lõppu tagantjärele? (PatrickBanaanholti puhul siis vahetaksin sisse Antonee Robinsoni, kelle algkoosseisust eemaldamisega tal see kahetsusväärne olukord tekkis)
                Las olla nii nagu on.

                Kommentaar


                  Ütleks ka, et iga osaleja enda asi jälgida ikka

                  Kommentaar


                    Talle mingit 0p meest ei anna sisse vahetada? Tunduks nagu aus lahendus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Talle mingit 0p meest ei anna sisse vahetada? Tunduks nagu aus lahendus.
                      Loodetavasti teeb ta ise algava vooru eel/ajal vajalikud muudatused. Kui paistab, et mitte, siis ennistan Antonee Robinsoni algkoosseisu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Talle mingit 0p meest ei anna sisse vahetada? Tunduks nagu aus lahendus.
                        Nõus!

                        Kommentaar


                          Epicul on ju kaitsjad täitsa olemas pingil.

                          Kommentaar


                            Emm...kohe kindlasti poleks ma kahe kaitsjaga läinud mängima ja nii, et ainult 10 venda platsil. Ei näinud mingit hoitust, alles nüüd on kuvatud. Ei tea, mis toimus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Emm...kohe kindlasti poleks ma kahe kaitsjaga läinud mängima ja nii, et ainult 10 venda platsil. Ei näinud mingit hoitust, alles nüüd on kuvatud. Ei tea, mis toimus.
                              Ma vist sain jälile, milles oli asi. Transaction History>Lineup Changes näitab, et pärast 11. vooru lõppu asendasid 12. vooruks algrivistuses Robinsoni Ndombelega. Sel hetkel oli 12. vooru lineup ok, sest sul jäi kolmandaks kaitsjaks Telles. Ent mõne tunni pärast viidi läbi 11. vooru automaatsed vahetused, millega Telles vahetati välja Ndombele vastu, mis tõigi kaasa olukorra, kus 12. vooruks olid nii Robinson kui Telles sul varumeestepingil.

                              Nii et tuleb jah välja, et sa läksid 12. voorule vastu teadmisega, et sul kolm kaitsjat algrivistuses, mistõttu ma arvan, et oleks õiglane, kui ma tagantjärele selle Tellese ikkagi algkoosseisu lülitaksin...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas moya Vaata postitust
                                Nii et tuleb jah välja, et sa läksid 12. voorule vastu teadmisega, et sul kolm kaitsjat algrivistuses, mistõttu ma arvan, et oleks õiglane, kui ma tagantjärele selle Tellese ikkagi algkoosseisu lülitaksin...
                                See aga tähendaks siis ühtlasi võitu eelmise vooru matchupis WABI-SABI üle. Nii et ootaks igaks juhuks ka Daz Booobi arvamust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X