320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas moya Vaata postitust
    Väike täpsustus automaatsete vahetuste kohta. Paistab, et esmajärjekorras üritatakse ikka positsioonisiseselt vahetada. Kui see ei õnnestu (antud positsioonil on ka pingil mittemänginud või negatiivse skooriga mängija(d)), siis võetakse pingilt punktisumma järjekorras teise positsiooni mängija(d), eeldusel et formatsioon on lubatud.
    ma just testisin meelega, kas vahetused toimuvad uut moodi, kui panin vigase Benteke sisse (ekstra vahetasin ta endale veel, et seda testida) minu arvates võiks vahetused toimuda kas ainult sama positsiooniga mängijate vahel või siis tuleb asemele suurima punktisummaga mees pingilt, üks kahest

    Kommentaar


      Algselt postitas tsumase Vaata postitust
      ma just testisin meelega, kas vahetused toimuvad uut moodi, kui panin vigase Benteke sisse (ekstra vahetasin ta endale veel, et seda testida) minu arvates võiks vahetused toimuda kas ainult sama positsiooniga mängijate vahel või siis tuleb asemele suurima punktisummaga mees pingilt, üks kahest
      See tuli ka mulle üllatusena, eesmärk oli vahetuste süsteemi pisut lihtsustada (mitte et seal ennegi midagi eriti segast oleks olnud), ent välja kukkus vist vastupidiselt. (Arvestades, et tegid selle Benteke lükke heas usus ja eelneva ebatäieliku info põhjal, siis -kuivõrd matchupi tulemus sellest ei muutu- võin sul Sturridge'i (1 p) asemel Kante (10,75 p) sisse vahetada.)

      Kui soovi on, võib tagasi minna vana süsteemi juurde, mis vaatamata oma piiratusele oli siiski üheseltmõistetavam.

      Kommentaar


        Algselt postitas moya Vaata postitust
        See tuli ka mulle üllatusena, eesmärk oli vahetuste süsteemi pisut lihtsustada (mitte et seal ennegi midagi eriti segast oleks olnud), ent välja kukkus vist vastupidiselt. (Arvestades, et tegid selle Benteke lükke heas usus ja eelneva ebatäieliku info põhjal, siis -kuivõrd matchupi tulemus sellest ei muutu- võin sul Sturridge'i (1 p) asemel Kante (10,75 p) sisse vahetada.)

        Kui soovi on, võib tagasi minna vana süsteemi juurde, mis vaatamata oma piiratusele oli siiski üheseltmõistetavam.
        ei ole vaja seda vahetust, tulemust nagunii ei muuda. kõigil ikkagi samad tingimused. nüüd tuleb lihtsalt nats meeskonda timmida, et järgmine mängupäev vahetused paremini toimima saada :P

        Kommentaar


          ega mul ometi King Johsua pingilt ei tule?

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            ega mul ometi King Johsua pingilt ei tule?
            Ei saa tulla paraku, kuna sul kõik kolm ründaja kohta juba täidetud

            Kommentaar


              Jaanuari kokkuvõte:

              Suurim kogusaak: moya 513 p (keskm. 128,25) (2. dazbooob 465 p, 3. FC Cariba United 451,25 p)
              Enim punkte voorus: 148,5 p (dazbooob, 19. voor)
              Suurim võit: moya vs Seagulls 133:62,75 (70,25 p), 18. voor
              Väikseim võit: Heavy Polysick vs Uduvere Ju nai Ted 131,75: 129,75, 18. voor

              Top 3 individuaalset sooritust:
              1. T. Deeney 40,75 p (17. voor, BOUR-WAT 3:3, Heavy Polysick)
              2. A. Mitrovic 37 p (20. voor FUL-BRIGHT 4:2, FC Cariba Utd)
              3. R. Fraser 33,5 p (17. voor, BOUR-WAT 3:3, moya)
              3. G. Murray 33,5 p (20. voor FUL-BRIGHT 4:2, Seagulls)
              3. R. Pereira 33,5 p (17. voor EVE-LEIC 0:1, FC Cariba Utd)

              Kommentaar


                NB! Erinevalt ametlikust FPList ei lange Evertoni ja Man City topeltvoor mitte homme algavasse 21. vooru, vaid ülejärgmisse, 22. vooru, mis saab alguse nende omavahelise kohtumisega kolmapäeval, 6. veebruaril 21.45 (+ siis lisaks veel nädalavahetusel WAT-EVE ja MANC-CHE).
                See-eest 23. voor jääb seoses liigakarikafinaaliga Evertoni, Man City, Chelsea ja Brightoni jaoks vahele.

                Kommentaar


                  Algselt postitas moya Vaata postitust
                  NB! Erinevalt ametlikust FPList ei lange Evertoni ja Man City topeltvoor mitte homme algavasse 21. vooru, vaid ülejärgmisse, 22. vooru, mis saab alguse nende omavahelise kohtumisega kolmapäeval, 6. veebruaril 21.45 (+ siis lisaks veel nädalavahetusel WAT-EVE ja MANC-CHE).
                  See-eest 23. voor jääb seoses liigakarikafinaaliga Evertoni, Man City, Chelsea ja Brightoni jaoks vahele.
                  ehk siis 23. voorus saavad automaatselt kõik Evertoni, City, Chelsea ja Brightoni mehed 0p? ning 22. voorus saavad Evertoni ja City mängijad kahe mängu eest punkte? kui nii, siis saab veits pead murda

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                    ehk siis 23. voorus saavad automaatselt kõik Evertoni, City, Chelsea ja Brightoni mehed 0p? ning 22. voorus saavad Evertoni ja City mängijad kahe mängu eest punkte? kui nii, siis saab veits pead murda
                    Täpselt nii.

                    Kommentaar


                      millal see veiver vaier on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        millal see veiver vaier on?
                        Oli ära juba (kell 13.00 täna), nüüd võib igaüks endale vabaagentide seast keda iganes koosseisu lisada.

                        Kommentaar


                          Evertoni ja Man City topeltvooru kohta olgu igaks juhuks ära öeldud, et saate nende mängijaid oma algrivistusse/pingile panna vaid enne hommeõhtust mängu, pärast seda lähevad nad n-ö lukku ja nädalavahetuse mänguks Chelseaga/Watfordiga ei saa City/Evertoni mängijatega enam mingeid eraldi vangerdusi teha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas moya Vaata postitust
                            Oli ära juba (kell 13.00 täna), nüüd võib igaüks endale vabaagentide seast keda iganes koosseisu lisada.
                            tra, ma kell 12 ei saa telfi vaadata, mingit muud kellaega ei saa panna, õhtu poole ntx?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              tra, ma kell 12 ei saa telfi vaadata, mingit muud kellaega ei saa panna, õhtu poole ntx?
                              Võid WW taotluse teha millal iganes pärast vooru lõppu, T kell 13 lihtsalt selgub, kes mingi mängija endale saab.

                              Kommentaar


                                mis see PPD Chelsea mängijate järel tähendab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X