320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Larabral tuleb midfielder 0.5 punniga sisse?

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Kas Larabral tuleb midfielder 0.5 punniga sisse?
      Ei, Cash 12.25 punktiga. Kui sul Bissouma ei mängi, saad ka Pinnocki.

      Kommentaar


        Aijaa, ma arvasin, et suurima skooriga suva-positsiooni vend tuleb alles siis sisse kui ühtegi sama positsiooni mängijat saadaval ei ole

        Kommentaar


          Wabi-Sabi väravavahi skoor on päris muljetavaldav.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Maupay oli mul eelmine aasta. Et pole päris see.
            Bertrand Traore?
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Bertrand Traore?
              Päris suvalisi asju ka pakkuda ei maksa

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Maupay oli mul eelmine aasta. Et pole päris see.
                Aga Buendiast oleksid huvitatud? Ma pole veel 100% kindel, kas ma ise nii tahaks muidugi...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Harry Kane anybody?
                  Auba?
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Ah, eks peab leppima, et kahe esimese ringi valikud on suvatropid, aga võidu võtmed panin ise pingile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Päris suvalisi asju ka pakkuda ei maksa
                      Millest sa räägid? Kane on toonud 3.7 punkti mängus, Traore 5.17. Vähema arvu mängudega ka veel. Raul Jimenez oleks parem?
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        Millest sa räägid? Kane on toonud 3.7 punkti mängus, Traore 5.17. Vähema arvu mängudega ka veel. Raul Jimenez oleks parem?
                        Ma ei tea, kas sa teed nalja. Aga.

                        Vägema arvu mängudega on üks probleem. Ehk su pakutu ei mängi pooltes mängudes.

                        Teine probleem. Kane lööb halva stsena järgi hooajal 10 kolli, hea stsena korral 20. Traore üldse max 5 hooajal. Ehk ma pakun väikese starteriveaga Bentleyt ja sa tahad teda vahetada rohelise kaardi vastu.

                        Tegelt tulin siia räntima teemal "Havertzi pick on ka täispekkis", aga märkasin, et sulle jäi vastamata.

                        P.s. Jutt Traorest siis. Jimenez+Traored oleks äkki isegi valmis mõtlema.

                        Kommentaar


                          Kas ma saan õigesti aru, et MadKornile tuleb üks punkt juurde (Mee -> Mac Allister) ja mulle 12,25 punkti (Havertz -> Dier) ja ma saan enda esimese võidu kätte?

                          Haah, tuli tal hoopis Jadon Smith sisse. Endiselt võiduta!

                          Kommentaar


                            Tulemust see küll ei muutnud aga mulle tundub, et Fantrax pani mu vahetustega pange? S.Dallas oli mul pandud kaitsjaks ja sai 15 puntki midagi, aga sisse vahetati ta poolkaitsena ning ilma clean sheeti punktideta Formatsioonis asi olla ei saanud, huvitav.. Pingil veel Martial ka, kes sai 12.75p, kas siis hoopis tema ei oleks pidanud tulema?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                              Tulemust see küll ei muutnud aga mulle tundub, et Fantrax pani mu vahetustega pange? S.Dallas oli mul pandud kaitsjaks ja sai 15 puntki midagi, aga sisse vahetati ta poolkaitsena ning ilma clean sheeti punktideta Formatsioonis asi olla ei saanud, huvitav.. Pingil veel Martial ka, kes sai 12.75p, kas siis hoopis tema ei oleks pidanud tulema?
                              Kusagil on mingi ebakõla jah. Dallas oleks pidanud ikka kaitsjaks jääma, uurin asja, loodetavasti saab peagi selgust

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma ei tea, kas sa teed nalja. Aga.

                                Vägema arvu mängudega on üks probleem. Ehk su pakutu ei mängi pooltes mängudes.

                                Teine probleem. Kane lööb halva stsena järgi hooajal 10 kolli, hea stsena korral 20. Traore üldse max 5 hooajal. Ehk ma pakun väikese starteriveaga Bentleyt ja sa tahad teda vahetada rohelise kaardi vastu.

                                Tegelt tulin siia räntima teemal "Havertzi pick on ka täispekkis", aga märkasin, et sulle jäi vastamata.

                                P.s. Jutt Traorest siis. Jimenez+Traored oleks äkki isegi valmis mõtlema.
                                Skoori mõistes tegin nalja. Vahetuse mõttes mitte päris lõplikult. Ma tahtsin sulle kedagi keskväljalt kaasa pakkuda.
                                Aga Jiminez ei ole ka paha lisa. Oleksid nõus? Jiminez on hea üles saanud, annaksin sulle eelise järgmiseks omavaheliseks kohtumiseks. Sa muidugi pead mind pärast eraldi juhendama, kuidas seda teha saaks, et ma midagi pekki ei keeraks.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X