320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    @wabi-sabi kuidas sa Dominic Calvert-Lewin'i kahe mängu vastu hakkama saad?
    Tuli Benteke oma nelja sõbraga ja tegi seda, mida Neymari Emal oodata oligi.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Suurepärane hooaeg jälle lõppenud ja moyal oli seekord isegi keegi konkurentsi pakkumas! Järgmine hooaeg uuesti!

      Kommentaar


        Cariba Utd andis jah kõva lahingu ja ega j6u1uv4n4gi palju maha jäänud.

        Rõõm tõdeda, et see hooaeg oli senistest ilmselt kõige aktiivsema osavõtuga, valdav enamus ei jätnud oma tiimi unarusse ja leidsid aset ka mõned trade'id.

        Loodetavasti siis järgmine hooaeg jätkub samas joones (ja saame alustada kohe esimesest nädalast). Igal juhul on põnevuse lisamiseks plaanis hooaja keskel korraldada ka väike karikavõistlus.

        Nagu ikka on uue hooaja eel teretulnud ettepanekud reeglistiku, punktisüsteemi jm timmimise osas.

        Kommentaar


          Mulle jäi meelde, et penalti teenimise eest (või äkki see oli posti löömise eest) sai Barkley assisti kirja (meie viimane omavaheline mäng oli moya). Ma mängupäeva lõpus enam ei kontrollinud, aga kui see lõpuks nii jäigi, siis selle võiks äkki uuel hooajal maha võtta?

          edit: ja üldiselt oli üsna huvitav hooaeg jah, nats aktiivsem ja rohkem fantraxi eripäradele toetuvaid skeeme ja järgmine hooaeg võib moyale juba kandu näidata

          Kommentaar


            Algselt postitas tsumase Vaata postitust
            Mulle jäi meelde, et penalti teenimise eest (või äkki see oli posti löömise eest) sai Barkley assisti kirja (meie viimane omavaheline mäng oli moya). Ma mängupäeva lõpus enam ei kontrollinud, aga kui see lõpuks nii jäigi, siis selle võiks äkki uuel hooajal maha võtta?
            See pole veel midagi, mõnes liigas on pendla väljateenimine eraldi punktikategooria, olenemata penaltilöögi õnnestumisest

            Kommentaar


              Uuendasin liiga ära, oleks hea, kui osalejad/loobujad annaksid endast siin teada paari nädala jooksul. Draftida võiks mõned päevad enne hooaja algust.

              Kommentaar


                Algselt postitas moya Vaata postitust
                Uuendasin liiga ära, oleks hea, kui osalejad/loobujad annaksid endast siin teada paari nädala jooksul. Draftida võiks mõned päevad enne hooaja algust.
                Äkki ootaks taas üleminekuakna lõpu ära?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Äkki ootaks taas üleminekuakna lõpu ära?
                  Miks ka mitte, kui enamus sellega päri on. Vähem lahtisi otsi enne drafti. (Mul mõlkus meeles kellegi repliik mingist ajast, et võiks alustada esimesest voorust).

                  Kommentaar


                    Võib teha küll

                    Kommentaar


                      Teeme drafti peale üleminekuakna sulgumist.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        Teeme drafti peale üleminekuakna sulgumist.
                        poolt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas moya Vaata postitust
                          Miks ka mitte, kui enamus sellega päri on. Vähem lahtisi otsi enne drafti. (Mul mõlkus meeles kellegi repliik mingist ajast, et võiks alustada esimesest voorust).
                          Minule meeldib see hooajaga koos alustamine - vähe rohkem jokreid ja muidu segadust, mis võiks (meie liiga suht olematut) mängijate vahetust soodustada.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kas keegi kusagil mingit "koolitust" pakub mängijate osas? Silmasin mängijaid ja mõtlesin, et näe Jacki pole, siis Rossil hea Villas möllata... aga ta ju meil siiski Chelsea mängija, kus vähe tihedam konkurents... pingil.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Kas keegi kusagil mingit "koolitust" pakub mängijate osas? Silmasin mängijaid ja mõtlesin, et näe Jacki pole, siis Rossil hea Villas möllata... aga ta ju meil siiski Chelsea mängija, kus vähe tihedam konkurents... pingil.
                              Minul isiklikult Villasse lootust ei ole. Vähemalt hooaja alguses mitte. Kas sa mäletad kuidas eelmine hooaeg ilma Jackita mängiti? Ma vaatasin vähemalt kolme Villa mängu nii ja süda läks pahaks. Rahast oli ka kahju..

                              Kommentaar


                                Ma sellepärast algul mõtlesingi, et näe Ross ülendatakse ja saab mänguruumi, et ta vähe ikka oskab ka ja kui tuju hea, siis toodab punkte ka... hea veel, et mingit drafti pole olnud - oleksin koos Rossiga pingi lõpus istunud.
                                Jacki puhul võib olla see efekt, et kui ta oli olemas, ent ei mänginud, siis ikkagi läbi mingi vaimusilma loodeti temale. Nüüd, kus ta täitsa läinud, siis teised Võivad esile astuda.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X