320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu poolest sobivad mõlemad variandid tegin igaks juhuks mängijate nimekirja valmis, kuna reedel ma suure tõenäosusega osaleda ei saa (kuid minu pärast kindlasti ei pea tegemata jätma, olen oma nimekirja järgi automaatse valikuga väga nõus..tundub täielik võidu sats kellele isegi moya vastu ei saa)

    Kommentaar


      Ma eelistaksin isiklikult päevi, mis ei ole T või R, neil päevadel olen pigem õhtuti arvutist eemal.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Ma eelistaksin isiklikult päevi, mis ei ole T või R, neil päevadel olen pigem õhtuti arvutist eemal.
        Torsdag? Tirsdag?


        slow drafti oled muidu varem proovinud moya? tundub, et seal võib oma korra literally maha magada.

        Kommentaar


          Kui on draft, siis ikka korraga ära teha. Pole mõtet kummi venitada.
          Peale 5ndat oktoobrit, R, L või P kell 2000?
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            slow drafti oled muidu varem proovinud moya? tundub, et seal võib oma korra literally maha magada.
            Ööseks peaks saama kella pausile panna. (Võtsin see aasta osa ühest slow draftist, kus küll seda ei tehtud, kuivõrd seal oli osalejaid eri ajavööndeist.)

            Kommentaar


              Aga kui jääda siiski tavadrafti juurde, siis kumb aeg sobiks paremini, kas L, 10. okt või P, 11. okt kell 20.00?

              Kommentaar


                11.10 kell 20
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Paistab, et 10 tiimi on olemas, tinglikult 12. Loodetavasti selgub peagi ka, kas Team Robbim ja Team KermpZ osalevad sel hooajal. Kui mitte, siis võin liiga võimalikele uutele liitujatele taasavada. 12 meeskonda oleks ka maksimum, sellest enama puhul jääks vabaagentide valik liiga kesiseks.

                  Kommentaar


                    Kas mängijate valimise järjekorra loosime? Või teeme nii, et ma võtan enda satsi ära ja siis teil kergem valida?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kas mängijate valimise järjekorra loosime? Või teeme nii, et ma võtan enda satsi ära ja siis teil kergem valida?
                      Loosime ikka, peab ainult ära ootama kuni viimane, 12. osaleja on liitunud.

                      Kommentaar


                        Proovisin täna lõuna paiku liituda, aga ütles, et liiga on täis.
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          Proovisin täna lõuna paiku liituda, aga ütles, et liiga on täis.
                          Proovi nüüd uuesti: https://www.fantrax.com/newui/fantas...trw&isSubmit=y

                          Kommentaar


                            Ma ei tea, kas liiga haldaja näeb kui ma pole drafti alguseks kohal vms, aga juhul kui näeb ja ma ära unustan, siis palun helista 56455389

                            Kommentaar


                              Algselt postitas moya Vaata postitust
                              Tänud dude.
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Nüüd on siis liiga täis? See on vist rekordarv osalejaid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X