320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle meeldis see isegi rohkem, kui tavaline Fantasy. Et Moya paneb rämedalt kinni, pole küsimust, aga seda oli tore alati jälgida.

    Kommentaar


      Njah, inimesed ei tea, millest nad ilma jäävad, kui ametliku FPL (draftiga) piirduvad. Fantrax paneb sellele oma nüansirikkuse ja paindlikkusega pika puuga ära.

      Kommentaar


        Prooviks ka järgi

        Kommentaar


          Kus mida millal miks ja kunas? Ilmselt jään viimaseks nagu igalpool aga võib ära proovida.

          Kommentaar


            Kui toimub, on huvi.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Võin osaleda, peale corona pausi enam eelmine hooaeg motti jalkasse süveneda ei leidnud aga muidu üldiselt hoidsin ikkagi meeskonnal pilku peal

              Kommentaar


                eelmise hooaja lõplik tabel ja viimase vooru tulemused


                Kommentaar


                  Mängleva kergusega tagant teine. Suck it, bitches!
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Mängleva kergusega tagant teine. Suck it, bitches!
                    Fantrax on teine dimensioon kus Moya on premmi liider ja Daz Booobi ründes on Richarlison!

                    Kommentaar


                      moya tegi liiga aktiivseks. Möödunud hooaja osalejatel on vaja lihtsalt osa võtta. Uutele liitumiseks aga: https://www.fantrax.com/newui/fantas...trw&isSubmit=y

                      e: hetkel on mängijate valimine sel reedel kell 20:00 - eks see ole selline tagumine aeg. Eks andke teada, kas sobib, mis sobib jne.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Daz Booob jõudis ette

                        Hetkeseisuga on siis huvi ilmutanud 8 inimest (5 eelmisest hooajast + 3 uut tulijat): moya, Daz Booob, j6u1uv4na, tsumase, Mõnuagent 007, EgoTrip, LaRaBla, zelee.

                        Ehk venitab isegi kümneni välja, kui Team Robbim/Team KermpZ/PatrickBanaanholt või keegi veel lisanduks.

                        Drafti toimumisajaks panin reede, 25. sept kell 20.00, kuid see pole kivisse raiutud.

                        Kommentaar


                          Kas seal sarnane süsteem eelmisele aastale, et saab drafti nimekirja ette teha ja siis toimub automaatne valimine?

                          Kommentaar


                            Või laseks üleminekuakna lukku minna ja teeks pärast 5. oktoobrit?

                            Kommentaar


                              Mingi jokkeri-laade lüke võiks jääda.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Või laseks üleminekuakna lukku minna ja teeks pärast 5. oktoobrit?
                                Minul poleks selle vastu midagi, siis olekski kõik võrdsemal stardipositsioonil.

                                Sel juhul tuleb veel mingi koondiste mängude paus vist vahele (järgmine PL voor alles 17. okt), mis tegelikult annaks võimaluse slow draftida (igaks valikuks aega maksimaalselt nt 8 tundi).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X