320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MLS fäntasit ei taha teha suvel?

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      MLS fäntasit ei taha teha suvel?
      No thanks.

      Kommentaar


        Kui paljudel on soovi ka algaval hooajal draftiliigas osaleda?

        Kommentaar


          Mingeid uuendusi ka sellele platformile on tehtud? Eelmine hooaeg olid mitmed asjad veits jurad.

          Muidu olen käpp küll.

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Mingeid uuendusi ka sellele platformile on tehtud? Eelmine hooaeg olid mitmed asjad veits jurad.
            Suht sama paistab esmapilgul, kuid komissari vaatepunktist tundus küll, et hooaja käigus said Fantraxi poolt kõik konarused silutud (nt automaatsete vahetustega seonduv), nii et see hooaeg peaks asjad paremini sujuma.

            Kommentaar


              Võib proovida küll, äkki läheb algus seekord paremini

              Kommentaar


                ikka.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Saaks äkki koos avavooru algusega sel korral teha?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Saaks äkki koos avavooru algusega sel korral teha?
                    Kui järgmiseks nädalaks kümnese pundi kokku saab, siis kindlasti.

                    Kommentaar


                      Uuendasin liiga ära, st kõik eelmisel hooajal osalenud kandusid praegu automaatselt üle. Oleks hea, kui umbes nädala lõpuks need, kes seda veel teinud pole oma (mitte)osavõtust teataks.

                      Mõistagi on uksed avatud ka uutele tulijatele. (Mängureeglid leiab siit: https://www.fantrax.com/fantasy/leag...jyrqkced/rules)

                      Eelistaksin kehtestada osavõtutasu (ca 25€), aga kui sel juhul liigat täis ei saa, võib ka tasuta jätkata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas moya Vaata postitust
                        Eelistaksin kehtestada osavõtutasu (ca 25€), aga kui sel juhul liigat täis ei saa, võib ka tasuta jätkata.
                        Nõus.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ma ei annaks korraldajale nii lambist raha ära, et mina sel juhul taandun.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma ei annaks korraldajale nii lambist raha ära, et mina sel juhul taandun.
                            Kustutasin su tiimi nimekirjast, aga üleüldiselt - nüüd peaks formaat kõigile tuttavam olema, nii et ei usu, et mul õnnestub samamoodi domineerida nagu eelmisel hooajal. Õige pisut eeltööd drafti eel ja hooaja vältel pidevalt oma satsil silma peal hoida ja vajadusel selle kallal nokitseda - hea tahtmise korral on igaühel võimalik konkurentsis püsida.

                            Lisaks on mul paar ideed, kuidas (osavõtutasuga turniiri puhul) tabeli alumise poole meeskondi teatud eriauhindade abil motiveerida lõpuni pingutama. (nt aktiivsetele osalejatele sisseost tagasi, hooaja jooksul käest kätte käiv "rändkarikas" (nö bounty tournament), lüüa liiga kevadel pooleks a la Šoti PL ja teise miniliiga võitjale autasu jne vms)

                            (Kui oli mõeldud, et ei soovi võõrale isikule raha kanda, siis selle pärast ei pea muretsema, kuna sisse- ja väljamakseteks on plaanis kasutada Fantrax Treasureri.)

                            Mul pole iseenesest tasuta liiga vastu eriti midagi, aga nendes kipub elutegevus üsna kiirelt katkema.

                            Hetkeseisuga on vähemalt viis kohta vakantsed.

                            Kommentaar


                              Võid ka minu nime maha tõmmata kui raha peale mänguks läheb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                                Võid ka minu nime maha tõmmata kui raha peale mänguks läheb.
                                Jõudsin su juba ära kustutada, aga tegelikult paistab ikkagi, et ei jää muud üle kui tasuta liigaga jätkata, nii et kui soovid võid uuesti liituda selle lingi kaudu: https://www.fantrax.com/newui/fantas...ced&isSubmit=y (pead olema Fantraxi sisse loginud). Sama sõnad ka teistele, kelle varem eemaldasin, ja uutele tulijatele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X