320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, liiga on täis ja rõõm tõdeda, et seekord kogunes tõesti tervelt 12 osalejat.

    Drafti algusajaks märkisin P, 11.okt kell 20.00 (kestab see u 1,5-2 tundi). (Kui väga vaja, annab ehk seda nihutada - autodraftijate arv võiks alla kahe jääda).

    Draftijärjekorra avalik loosimine ('randomize draft order') toimub homme õhtul kell 19.20 Man City-Leicesteri mängu vaheajal. Selle tunnistajaks võib igaüks olla sel kellaajal Draft Roomis viibides. Kõik muudatused on tegelikult leitavad ka OTHER>System Logi alt, nii et igasugune komissaripoolne sahkerdamine on kohe näha.

    Drafti eel peaks osalejatele tulema Fantraxi kaudu meeldetuletus meilile (soovitan üle vaadata TEAM>My Notification Settings) ja kindlasti saadan ka siin foorumis igaühele meeldetuletava sõnumi.

    Kommentaar


      Draftijärjekord on loositud (see käis siis niimoodi, et muutsin selle randomist manuali ja tagasi randomiks)

      1. FC Cariba Utd
      2. PatrickBanaanholt
      3. FC Ursus Arctos
      4. Team Plain
      5. Neymari Ema
      6. Team Haron
      7. WABI-SABI
      8. moya
      9. Team EgoTrip
      10. Team Robbim
      11. Heavy Polysick
      12. Team LaRaBla

      Palju õnne Cariba Utdile KdB puhul!

      Kommentaar


        Tänks

        Kommentaar


          Mõningad kosmeetilised muudatused punktisüsteemis võrreldes eelmise hooajaga:

          Blocked Shots (BS) senise 0,75 (D) ja 0,25 (M/F) asemel 1 ja 0,5
          Big Chances Created (BCC) 2 asemel 1,5

          Lisakategooriad:
          Free Kick Goals (FKG) 1,5 (eelmise hooaja peale kokku 22)
          Hat Tricks (HT) 2,5 (10 kübaratrikki 2019/20)
          Interceptions in the Box (IntB) 1 (parimatel vaid kümmekond terve hooaja peale)
          Tackle - Last Man (TLM) 1 (veel harvemini, mõni üksik TLM ca 25 mängijal)
          Assists (Second) (A2) 2 - nö hokiassist, kuid mitte suvaline sööt väravasöödu andjale, vaid läbisööt (neidki eelmisel hooajal näpuotsatäis - kõige rohkem üheksal mängijal kaks tükki)

          Ainult väravavahtidele - Long Ball Accurate (LBA) 0,25 (see teeb välja paar lisapunkti mängu kohta, va Ederson jt)

          Kogu reeglistiku leiab siit: https://www.fantrax.com/fantasy/leag...kfe47trw/rules

          Kommentaar


            Kordan igaks juhuks üle, et draft algab siis täna õhtul kell kaheksa.

            Kel pole võimalust osa võtta, siis soovitan eelnevalt koostada isiklik mängijate edetabel (Rank Playersi alt), et autodraftitud tiim meelepärasem tuleks.

            Kommentaar


              Valides tundus täitsa hea sats olevat, kuid nüüd peale esimest koosolekut on tunne, et OÜ Desperados on särgisponsoriks.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Valides tundus täitsa hea sats olevat, kuid nüüd peale esimest koosolekut on tunne, et OÜ Desperados on särgisponsoriks.
                Äkki võiks siin mingi nimekirja teha, et millise kasutaja mingi tiim on? Mobiilivaatest ei suutnud ma näiteks dazboobi oma tuvastada.

                Mul endiselt Heavy Polysick

                Kommentaar


                  Tra ma arvasin, et esmasp kell 20 on draft

                  Kommentaar


                    Keegi veel autopick oli peale minu? Mul oli vist punnide järgi pandud valima.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Äkki võiks siin mingi nimekirja teha, et millise kasutaja mingi tiim on? Mobiilivaatest ei suutnud ma näiteks dazboobi oma tuvastada.

                      Mul endiselt Heavy Polysick
                      seda saab vaadata TEAM>Owner List/Send Emails alt

                      FC Cariba Utd = tsumase
                      FC Ursus Arctos = zelee
                      PatrickBanaanholt = Epic
                      Neymari Ema = j6u1uv4n4
                      WABI-SABI = Daz Booob

                      ülejäänutel on Soccerneti kasutajanimi Fantraxi tiimi nimes

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Keegi veel autopick oli peale minu? Mul oli vist punnide järgi pandud valima.
                        Kolm-neli oli veel

                        Kommentaar


                          Algselt postitas moya Vaata postitust
                          Kolm-neli oli veel
                          Mis mu tiimist arvad? Esimese 4 mängu põhjal sain endale kena Aston Villa ja Leedsi tuumiku Pink on kah sama tugev kui algkoosseis!

                          Kommentaar


                            Ma pickisin mängu kõrvale. Esimesed kaks ringi ja L'Pooli äärekaitsjad. Noh, et äkki toidab! Not...

                            Kommentaar


                              Draft sisse magada ei olnud vist maailma kavalaim mõte. Eks vaatab, mis waiveritega päästa annab. Miskipärast on autopick mõningaid päris puujalgu pickinud(sest, noh, kes see ikka rankingu valmis teeb, eks ole).

                              Kommentaar


                                Kuidas suhtute sellesse, kui statistikakorrektsioonideks (ja seega lõplike tulemuste teatavakssaamiseks) oleks senise ühe tunni asemel aega üks ööpäev pärast iga mängu lõppu? Lihtsalt täpsuse huvides, kuna Opta teeb üsna tihti päeva jooksul parandusi, mis muudavad punkti-paari võrra ühe või teise mängija punktisummat.

                                (See tähendaks vist ka siis seda, et automaatsed vahetused toimuksid igas voorus 24 h pärast viimase mängu lõppu)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X