320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Alumise otsa satsidega sain ilusasti hakkama, kuid nüüd peaks parima mängijate punktiskooriga moya't võitma?
    Yerry Minat ei taha moya vastu utiliseerida? Kodumäng FULHAMI vastu. Võid Trossardi vastu treidida

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Yerry Minat ei taha moya vastu utiliseerida? Kodumäng FULHAMI vastu. Võid Trossardi vastu treidida
      Muidu oleks nõus, kuid kahjuks pole EPLis ühtegi keskkaitsjat nimega "Tom". Tomkins on, aga see ei lähe arvesse
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        10 min mängida

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          10 min mängida

          Kes pingilt tuleb?

          Kommentaar


            See on imo veidi nõrk koht selles süsteemis, et kasulik on panna vigane mängija põhikoosseisu, kuna see toob pingilt automaatselt parima punktiskooriga venna sisse.

            Kommentaar


              see matchup on veel pingelisem:

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                See on imo veidi nõrk koht selles süsteemis, et kasulik on panna vigane mängija põhikoosseisu, kuna see toob pingilt automaatselt parima punktiskooriga venna sisse.
                Pean nõustuma. Mingit downside ei tundu ka olevat sellisel taktikal..

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  see matchup on veel pingelisem:

                  Ma kaotasin ka poole punktiga peale vahetusi

                  e: nvm, tuleb välja, et mul jäi midagi kahe silma vahele ja sain ikka 95, mitte 89.5 punkti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    see matchup on veel pingelisem:

                    Ei olnud, sest mul olid pingilt punktimasinad sisse tulemas, Epicul polnud. Kommentaatorite deathmatch tabeli lõpus läks siis igatahes niimoodi ja esimest korda töötas mu masterplan "kaitsjad peavad tootma"...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      10 min mängida

                      Hea andmine oli.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        See on imo veidi nõrk koht selles süsteemis, et kasulik on panna vigane mängija põhikoosseisu, kuna see toob pingilt automaatselt parima punktiskooriga venna sisse.
                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Pean nõustuma. Mingit downside ei tundu ka olevat sellisel taktikal..
                        Minupärast võib automaatsed vahetused üldse kas ära kaotada või üle minna teisele (selle hooaja eel lisatud) süsteemile, kus pingilt võetakse max 3 mängijat vastavalt eelnevalt paikapandud järjestusele (a la FPL).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas moya Vaata postitust
                          ... üle minna teisele (selle hooaja eel lisatud) süsteemile, kus pingilt võetakse max 3 mängijat vastavalt eelnevalt paikapandud järjestusele (a la FPL).
                          See oleks parem variant.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Ma ei usu, et see aitaks mul võita
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Keegi Aubameyangi usub ja tahab teda endale vahetada?

                              Kommentaar


                                Lacazette vastu näiteks ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X