320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas moya Vaata postitust
    Minupärast võib automaatsed vahetused üldse kas ära kaotada või üle minna teisele (selle hooaja eel lisatud) süsteemile, kus pingilt võetakse max 3 mängijat vastavalt eelnevalt paikapandud järjestusele (a la FPL).
    või siis näiteks nii, et vahetustega formatsiooni muuta ei saa?

    Kommentaar


      Algselt postitas tsumase Vaata postitust
      Lacazette vastu näiteks ?
      Ei saa. See oleks insider trading.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas tsumase Vaata postitust
        või siis näiteks nii, et vahetustega formatsiooni muuta ei saa?
        Vaatasin sätted üle ja paistab, et oleks võimalik see kitsendus sisse viia küll.

        Kommentaar


          Algselt postitas tsumase Vaata postitust
          Lacazette vastu näiteks ?
          Sinu tiimist võtaks ainult Vardy või Digne

          Või siis nt. Auba ja Laporte’i vastu Maupay ja Lamptey.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Sinu tiimist võtaks ainult Vardy või Digne

            Või siis nt. Auba ja Laporte’i vastu Maupay ja Lamptey.
            alahindad minu mehi! aga jätame siis seekord vahetuse tegemata

            Kommentaar


              Algselt postitas tsumase Vaata postitust
              või siis näiteks nii, et vahetustega formatsiooni muuta ei saa?
              Ärme hakka äkki poole suusasõidu pealt saani vahetama või midagi. Et las ta olla siis praegu nii nagu on. Lõpptulemusena on reegel kõigile ikkagi sama ja võrdne.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ärme hakka äkki poole suusasõidu pealt saani vahetama või midagi. Et las ta olla siis praegu nii nagu on. Lõpptulemusena on reegel kõigile ikkagi sama ja võrdne.
                Minugi poolest, pakkusin lihtsalt ühe alternatiivi nimistusse juurde

                Kommentaar


                  Noh, praegune reegel on totter, aga samas oskan ma seda juba kasutada Teiste variantide puhul peaks ümber harjuma.

                  Kommentaar


                    Kui Callumid ja Robertod skoorima hakkavad, siis äkki isegi tuleb midagi!

                    Kommentaar


                      Kas Villa ja Newcastle mehed vahetatakse automaatselt nagu tavaliselt? Või nende sisse jätmine oligi eos miinuses mängimine?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                        Kas Villa ja Newcastle mehed vahetatakse automaatselt nagu tavaliselt? Või nende sisse jätmine oligi eos miinuses mängimine?
                        Ma tahaks arvata, et vahetatakse ikka välja. Kui süsteem ei vaheta, siis ehk moya saab seda käsitsi teha?

                        Kommentaar


                          Aa sain ise ikkagi praegu ka vahetada, olgugi et see mäng pidi tglt eile olema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                            Kas Villa ja Newcastle mehed vahetatakse automaatselt nagu tavaliselt? Või nende sisse jätmine oligi eos miinuses mängimine?
                            Peaks vahetatama välja automaatselt (vähemalt eelmistel hooaegadel on see nii olnud).

                            Ja Villa/NUFC mängijaid saab vabalt kogu vooru jooksul liigutada, see ei loe, et mäng pidanuks eile toimuma.

                            Kommentaar


                              Ei, see Fantrax on ikka äge asi. Mind poleks kunagi varem suvalise Leedsi kaitsja vigastus 7. minutil kottinud, aga kurat, ma just võtsin ta enne seda vooru tiimi

                              Kommentaar


                                Kui nüüd Rob Sarv sellest kuuleks...
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X