320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No faking tüüp saab miinuseid, ilma kollaste kaartideta ja üleüldse. Faking hell.

    Kommentaar


      7 mängijat said assisti ja 5 tegid skoori ja minu ainukene Liverpooli mängija on 1.5 punkti peal

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        7 mängijat said assisti ja 5 tegid skoori ja minu ainukene Liverpooli mängija on 1.5 punkti peal
        Mul läks vähe paremini.

        Kommentaar


          Haiseb inimpeldiku järele.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            üks mängu osa kus moyale väga vastu ei mängita

            Kommentaar


              Mu neljast ründajast kolm on samal ajal vigastatud ning neljas on Timo Werner, kes lööb värava või saab 2p vms. Türa küll.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Mu neljast ründajast kolm on samal ajal vigastatud ning neljas on Timo Werner, kes lööb värava või saab 2p vms. Türa küll.
                Noh, kui Cash juba niimoodi skoorib, siis pole mul muud teha, kui välja võtta.

                Kommentaar


                  Huvitav, et Cresswell kaitsja ebaõnnestunud löögist tulnud väravaga ikkagi söödu kirja sai

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                    Huvitav, et Cresswell kaitsja ebaõnnestunud löögist tulnud väravaga ikkagi söödu kirja sai
                    Ilmselt lähtuti sellest, et kaitsja kerge flick-on ei muutnud palli suunda.

                    Kommentaar


                      Võimalik jah.. pole aegluubis kordust vaadanud, kuid minu nähtud videol tundus nagu palli suund muutus (kui Cresswell just Beckhami levelil vinti sinna peale ei keeranud), aga las olla. Tulemust vist ei muuda ja isegi kui muudaks, siis nii lihtsalt on jalgpalli võlud ja valud

                      Kommentaar


                        keegi ärri Kane ei taha?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          keegi ärri Kane ei taha?
                          Vaata taaskord minu tiimi

                          Kommentaar


                            Lacazette ka nõus vahetama

                            Kommentaar


                              Mul on kaks Burnley venda mängus. Mõlemad veel keskvälja"maestrod". Huvitav.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Mul on kaks Burnley venda mängus. Mõlemad veel keskvälja"maestrod". Huvitav.
                                Ei leidu paremat ajaviidet kui teisipäeva õhtul Burnley-Sheff Utd 0:0 mängu vaadata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X