320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes iganes Werner+Auba for Martial+Phillips vahetusettepaneku tegi, ma oleks ainult Werner for Phillipsiga nõus. Tundub, et pole tõsine vigastus ja mul ründesse üks mõte on...

    Kommentaar


      Algselt postitas moya Vaata postitust
      Järgmises voorus on Man Cityl, Evertonil, Burnley'l ja Fulhamil kaks mängu, nii et sellest lähtudes annab mängijate valikuga oma võiduvõimalusi kindlasti suurendada, eriti kui on pingimehi, kellest ei ole kahju loobuda (nagu nt Dier, Holding, Zouma?)
      Millepärast FT sel hooajal ei näita, kui mõnel satsil on kaks mängu?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Millepärast FT sel hooajal ei näita, kui mõnel satsil on kaks mängu?
        Seda saab vaadata TEAM ROSTER>Schedule - Period alt. Aga jah, LIVE SCORINGus võiks see olla märksa konkreetsemalt välja toodud kui vaid players/minutes remaining tiimi nime all.

        Tegelikult kuna tulemas on veel mitmeid topeltvoore ja pooltühje voore, siis mul oleks vist mõttekas riputada liiga esilehele vastavasisulisi teateid.

        Kommentaar


          Algselt postitas moya Vaata postitust
          seda saab vaadata team roster>schedule - period alt. Aga jah, live scoringus võiks see olla märksa konkreetsemalt välja toodud kui vaid players/minutes remaining tiimi nime all.

          tegelikult kuna tulemas on veel mitmeid topeltvoore ja pooltühje voore, siis mul oleks vist mõttekas riputada liiga esilehele vastavasisulisi teateid.
          level the playing field!

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Millepärast FT sel hooajal ei näita, kui mõnel satsil on kaks mängu?
            mõtlesin, et võiks ka toppida tiimi Burnley ja Fulhami vendi täis, aga points per game vaadates toob Ashley Barnes sama palju punne kahe mänguga kui Bamford ühega, seega vist pole mõtet?

            Kommentaar


              Eks seal vaja vaadata, kelle vastu need mängud on. Teinekord mõnele mängijale, klubile mõni sats istub lihtsalt. Teine asi on veel muidugi see, et kui vaatad kalendrit ette (kusagil tabeli keskel olles ma sellega ei tegele) ja näed, et näedsa Grealishil varsti kahemänguline voor, siis pakud mingi laheda vahetuse välja.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                moya on meie liiga Man City ja Mõnu on täna Spurs

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  moya on meie liiga Man City ja Mõnu on täna Spurs
                  No ma saan aru, et foorumis solvamine on popp, aga kuskil on siiski ka piir

                  Kommentaar


                    moya vahetas enne mängu Johnstone'i De Gea vastu. Hea käik!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      moya vahetas enne mängu Johnstone'i De Gea vastu. Hea käik!
                      See oli mõeldud sinu AWB vastukaaluks, aga oleks pidanud ikka Johnstone'i juurde jääma - miinus kaheksa punni kokkuvõttes.

                      Kommentaar


                        Vahetused ikka toimuvad normaalselt see voor? Või nt. siis ei juhtu mingeid vahetusi, kui tiimi peale kokku 11 mängu kirjas on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Vahetused ikka toimuvad normaalselt see voor? Või nt. siis ei juhtu mingeid vahetusi, kui tiimi peale kokku 11 mängu kirjas on?
                          Kõik on ikka samamoodi - algrivistuses 0 mänguminutiga mängija vahetatakse välja. Nii et, ära muretse, Auba 43 punkti ei lähe sul kaotsi

                          Kommentaar


                            Ma pean vist jälle Richarlisoni kupeldamisega ähvardama - laseb ülejäänud satsil enda töö ära teha. No good. Flora ootab!
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Siin liigas Tottenham võitis (ühe mängu)!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Siin liigas Tottenham võitis (ühe mängu)!
                                gg, ilm ja plats olid kehvad ja mängijad väsinud/läksid mütsiga lööma ja VAR tegi ülekohut...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X