320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Homme ma jõuan kuskil 22.00-22.30 koju. Enne seda ei mängiks mul välja, peale seda savi suht

    Kommentaar


      #32
      22:00 homme on natukene liiga hilja minu jaoks

      moya pakutud mängijate topeltliigituse võib minu poolest ära teha küll

      Kommentaar


        #33
        Mulle sobiks täna ka alles 22 paiku.

        Kommentaar


          #34
          Ma püüan igal ajal kohal olla. Ja kui ei õnnestu, siis tegin mõned eelvalikud.
          Üldises plaanis aga praeguseks kokkulepitud ajaga on mõistlik edasi liikuda.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            #35
            Jääb siis paika endine aeg. Loodetavasti on Epic nõus autodraftima...

            Kommentaar


              #36
              Täna siis kell 22?

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Täna siis kell 22?
                Ei, ei, algne aeg ikka: homme kell pool üheksa õhtul.

                Kommentaar


                  #38
                  Hetkeseis hääletusel on 4:4, kuid ütlen juba ennetavalt ära, et see hooaeg osavõtutasu ei tule, kuna vastasel korral oleks üks osaleja loobunud ja täna tema asemele kiirkorras oleks olnud keeruline kedagi leida. Aga et see on paljudele esimene kokkupuude sellise formaadi/punktisüsteemiga, siis vast ongi mõistlikum algul freerolliga kätt proovida. Loodetavasti pole osavõtutasu pooldajad väga pettunud.
                  Nagu lubatud, auhinnarahad tulevad sellest hoolimata (minu ja Daz Booobi poolt):

                  1. koht 50€, 2. koht 25€, kokkuvõttes enim punkte teeninud meeskonnale 30€ ning iga kuu parimale (enim punkte) 5€.

                  Kuupreemiad on ilmselt mõttekas kokku lüüa ja välja maksta hooaja lõpus koos teiste rahadega (?)

                  P.S. Edu kõigile draftiks, mis algab juba 37 min pärast!

                  Kommentaar


                    #39
                    Oot, toimub nüüd midagi?

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Oot, toimub nüüd midagi?

                      Kommentaar


                        #41
                        Tänud kõigile draftis osalemise eest. Kõik paistis sujuvat tõrgeteta ja kui ka midagi valikutes nihu läks, siis loodetavasti annab pärast väikest kõpitsemist igale rosterile elu sisse puhuda! Hooaeg on pikk ees ja vabaagentide valik kümneses liigas on üsna lai, nii et tahaks loota, et käegalöömist eriti ei esine. Ja muidugi paljugi annab ära teha trade'idega.

                        Soovitaks kõigil enne esimest vooru heita pilk peale punktisüsteemile. Kui on mingeid ettepanekuid/küsimusi, siis esitage need nüüd selle pooleteise nädala jooksul. Kui hooaeg on alanud, siis enam midagi muuta ei saa, sest nii võivad tagantjärgi ka matchuppide tulemused muutuda.

                        Kommentaar


                          #42
                          Mul tekkisid küsimused:
                          - kas väravavaht peab koosseisus olema?

                          Kommentaar


                            #43
                            Põhimõtteliselt saaksin vv kasutamise kohustuslikuks teha, kuid see kitsendaks tegutsemist vabaagentide turul. Siis oleks võimalik vv ainult vv vastu vahetada (oleks keelatud ajutiselt nädala sees vv arvelt mõnele väljakumängijale ruumi teha).

                            Vooru alguseks võiks siiski vv koosseisus olla, ehkki praeguste seadete juures on lubatud ka ilma vv-ta rivistused. Ja siin on veel Fantraxis paraku selline loophole, et vv asemel saab kasutada üht lisaväljakumängijat. Kuid selle võtan ma kindlasti luubi alla ja 11 väljakumängijat kasutavate tiimide voorutulemus läheb diskvalfitseerimisele. Ilma väravavahita 10 väljakumängijat - palun väga. Ilma väravavahita 11 väljakumängijat - disklaff.

                            Kommentaar


                              #44
                              Pigem oleks okei, kui oleks kohustus väravavahti mängus hoida. Muidu pole see ju jalgpall.

                              Kommentaar


                                #45
                                Üldjuhul kujuneb ka eelpool kirjeldatud süsteemi puhul välja, et väravavaht pannakse ikkagi koosseisu, sest ilma vv-ta läheksid ju potentsiaalsed punktid kaduma ja 10 vs 11 on riskantne mängida.

                                Aga võib-olla tõesti pole mõtet asja liiga segaseks ajada ja mõttekam on vv positsiooni täitmine kohustuslikuks teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X