320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Pereyra ja 4-0-2?

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Pereyra ja 4-0-2?
      Eee, kust sa seda välja loed?

      Võttes aluseks FC Cariba Utd poolt nädala eest tehtud koosseisumuudatused (ja eemaldades 5. vooru autom. vahetustega lisatud mängijad) oleks tema legaalne tiim 6. vooruks: Ederson; Keane, D. Luiz, Pereira; Capoue, Gueye, Kante, Pogba; Firmino, Iheanacho, Mitrovic. Ja pingilt tuleb Pereira asemele Kyle Walker. Kokku teeks see 112,75 punkti ja annaks võidu matchupis Qrkoodi vastu (105,5 punkti)...

      Hetkeseisuga on hääletustulemus 3:0 Cariba Utd kasuks. Hääletada saab reede õhtuni.

      Kommentaar


        #93
        Mul mängis ainult 10 meest. Pereyra pingil 23.5p. Kaotasin banaanile 20 punniga. Või ei?

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas moya Vaata postitust
          Sain vist jälile, milles asi. Transaction History näitab, et vahetult pärast eelmise vooru lõppu, Tue Oct 23, 2018, 12:11AM oled teinud kaks koosseisuvahetust: David Luiz Kyle Walkeri asemele ning Iheanacho Keita asemele. Seejärel aga 39 minutit hiljem toimusid veel süsteemipoolsed automaatsed vahetused (Keita vahetati välja Yarmolenko ning Walker Boly vastu). Nii juhtuski, et kokkuvõttes jäi sul praeguseks vooruks algkoosseisu 13 mängijat. See on küll kivi Fantraxi kapsaaeda, et selline loophole eksisteerib, kuigi jah koosseisu juures on hoiatussõnum, et roster on illegaalne.
          Siit siis soovitus kõigile tulevikuks: oodake autosubsid ära, enne kui järgmiseks vooruks koosseisumuudatusi tegema hakkate. Või heitke korra nädalas pilk peale, kas koosseis on legaalne - lõppkokkuvõttes lasub vastutus igal kasutajal endal.
          Samas antud olukord tekkis suuresti teadmatuse ja halbade asjaolude kokkusattumuse tõttu, nii et isiklikult oleksin valmis sulle selle vooru punktid siiski juurde lisama (Luiz ja Iheanacho platsil, Boly ja Yarmolenko pingil). ...kui vastuväiteid pole (Panin küsimuse Fantraxis hääletusele)
          Ise küll ei mäleta, et midagi muutnud oleksin, aga olgu.. kellaaeg ka peale südaööd, äkki siis unise peaga tegin midagi, mida meenutada ei suuda

          Tänud muidu, et hääletuse tegid! Edaspidi olen valvsam ja hoian koosseisul silma peal.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Mul mängis ainult 10 meest. Pereyra pingil 23.5p. Kaotasin banaanile 20 punniga. Või ei?
            Sorri, mõtlesin, et jutt käib Cariba Utd Ricardo Pereirast, mitte sinu Roberto Pereyrast

            Paraku jäävad need 23,5 p sul pingile, sest nagu korduvalt mainitud, Fantraxis toimuvad automaatsed vahetused kindla positsiooni piires, mistõttu Joe Gomeze asemele oleks sisse toodud mõni teine (punkte teeninud) kaitsja varumeestepingilt (keda sul polnud), mitte poolkaitsja Pereyra.

            Kommentaar


              #96
              Oktoobri kokkuvõte:

              Suurim kogusaak: moya, 532,5 (keskm. 177,5)
              Enim punkte voorus: 211 p (moya, 4. voor)
              Suurim võit: moya vs Uduvere Ju nai Ted 193,25:81,5 (111,75 p), 6. voor.
              Kõige napim võit: dazbooob vs Team j6u1uv4n4 102,5:97,75 (4,75 p), 5. voor.
              Väikseim võidu toonud punktisumma: 96 p (Qrkood -> Võitja vs PatrickBanaanholt 96:79,5, 4. voor)
              Enim punkte kaotatud matchupis: 111 (Uduvere vs PatrickBanaanholt 111:131,5, 5. voor)

              Top 3 individuaalset sooritust:
              1. Hazard 35,5 p (4. voor, SOU-CHE 0:3, moya)
              2. Salah 34,5 p (6. voor, LIV-CAR 4:1, dazbooob)
              3. Özil 32,5 p (5. voor, ARS-LEIC 3:1, Katk)
              3. Josh King 32,5 p(4. voor, WAT-BOUR 0:4, Team j6u1uv4n4)

              Kommentaar


                #97
                Kuuenda vooru järgses tabelis kajastub ka Cariba Utd võit Qrkoodi üle (112,75:105,5), kuna seisul 6:0 on hääletustulemus juba otsustatud).

                Kommentaar


                  #98
                  Soovitus kõigile reaalajas tulemuste ülevaatlikumaks jälgimiseks: vaadake, et teil TEAM>My Team Info/Alerts>Live Scoring Screeni all oleks Default Live Scoring Timeframe: Period ja Default Live Scoring Player Stats View: All Players Playing. (Seda saab igakord eraldi muuta muidugi ka matchupi lehel rippmenüü/nuppude abil)

                  (Ma pole kindel, aga võib-olla oli 21.10.18 Mõnuagendi ja j6u1uv4n4 poolt välja toodud kerge segaduse allikaks see, et Default Live Scoring Timeframe'iks oli neil Day ja/või Default Live Scoring Player Stats View: Active Players Playing??)

                  Kommentaar


                    #99
                    Tohohh, kas tõesti tehakse liidril selg lõpuks prügiseks?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Tohohh, kas tõesti tehakse liidril selg lõpuks prügiseks?
                      Jep, ja kaugel polnud ka võiduseeria katkemine kuu kokkuvõttes. Qrkoodi jäi esikohast lahutama vaid 10,75 punkti.

                      Novembri kokkuvõte:

                      Suurim kogusaak: moya, 414,5 (keskm. 138,2)
                      Enim punkte voorus: 174,75 p (moya, 7. voor)
                      Suurim võit: Qrkood -> Võitja vs Uduvere Ju nai Ted 148,75:59,5 (89,25 p), 8. voor.
                      Kõige napim võit: Team j6u1uv4n4 vs FC Cariba Utd 101,25:97,75 (3,5 p), 8. voor.
                      Väikseim võidu toonud punktisumma: 91 p (Uduvere vs Cariba Utd 91:84, 7. voor)
                      Enim punkte kaotatud matchupis: 132,5 (Team j6u1uv4n4 vs moya 132,5:174,75, 7. voor)

                      Top 3 individuaalset sooritust:
                      1. Sterling 48 p (7. voor, MCI-SOU 6:1, PatrickBanaanholt)
                      2. Sané 44 p (9. voor, WHU-MCI 0:4, Seagulls)
                      3. Agüero 37,5 p (7. voor MCI-SOU 6:1, Team j6u1uv4n4)

                      Kommentaar


                        Kui kiirelt need automaatsed vahetused toimuvad? Tabelisse läksid juba tulemused kirja, kuid vähemalt Seagulls - FC Cariba United mängus küll ühtegi vahetust ei toimunud.

                        Edit: nüüd on automaatsed vahetused ka toimunud, 113,75 - 114 päris hästi

                        Kommentaar


                          Kuidagi kahtlaselt sattus moya'ga mõõduvõtt derby päevale. Igatahes, Erinevalt suurtest poistest - korralik koslep
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Mul on Mina ja Boobil on Digne. Kõige tasavägisem Fantraxi voor siiani?

                            Kommentaar


                              ma võitsin ühe mängu 0.25 punktiga mõned mängupäevad tagasi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Mul on Mina ja Boobil on Digne. Kõige tasavägisem Fantraxi voor siiani?

                                Lihtsurelik kolumbia koljat vs Fantraxi fenomenaalsemaid punktimagneteid kaitsjate seas - läheb väga raskeks sul see duell enda kasuks kallutada. Pead lootma, et selle nurgalöögi, millest Mina värava lööb, annab Sigurdsson, mitte Digne (Tegelt ma ei imestaks, kui minnakse peale Keane-Zouma keskkaitsepaariga, sest Mina oli Man City vastu ikka üsna kehv.)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X