320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RAHVUSTE LIIGA : Eesti - Kreeka 08.09.2018 kell 21.45 @ A. Le Coq Arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Keegi lastega on siin käinud. Kas viieaastasele peab eraldi pileti ostma? Sesmõttes piletilevi kodukalt saan aru, et kui vanema süles istub on tasuta. aga võin ma siis vabaks jäänud kohtadele hiljem lihtsalt üle kolida?
    Asi selles, et sain 2 piletit ja A3 sektorisse juurde osta ei lasknud.
    MIA SAN MIA!

    Kommentaar


      #32
      Oeh... Alg 11... kurb. Loodame parimat.

      Kommentaar


        #33
        Vihmann väga enesekindlust ei süsti..

        Kommentaar


          #34
          Mina olen alg11 rohkem kui rahul, hetkel nagu paremaid käike ei näe. Kui keskväli hakkama saab on kõik võimalik.
          Aga üldiselt on pikkust, kiirust, kogemust, kõike...
          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

          Kommentaar


            #35
            Mulle meeldib õppeaasta alguses õpilastele rõhutada, et praegu on puhas leht. Kõigil on piisavalt pingutades võimalik saada ükskõik, mis hinnet ihaldatakse. Kõik alustavad 100% saavutamise potentsiaaliga. Tahaks koondisele hetkel umbes sama öelda.

            Kommentaar


              #36
              Wow milline paanika Jaanika.

              Kommentaar


                #37
                Mäng on nagu Kalkun ütles : "Soe, sume, hilissügisene õhtu"

                Kommentaar


                  #38
                  Mnjah, ega Baranovi ja Vihmanniga kaugele ei sõua.
                  "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                  Kommentaar


                    #39
                    No esimene veerandtund oli nii jube, et selle põhjal võib ülejäänud mänguga isegi rahule jääda. Aksalult muidugi mitu supertõrjet ja mind ennast üllatas, et Kostja praeguses seisus nii kabedalt end liigutas.

                    Kommentaar


                      #40
                      Klassikaline ilus kaotus. Kreeka ei viitsi, Eesti ei oska.

                      Kommentaar


                        #41
                        Kas tõesti on alati vaja teha kõik vahetused!? Justkui see oleks mingi kohustus. Olen arvamusel, et Reim tappis meie mängu ajal, mil olime leidnud hea tempo, sünnergia ja tahtmise värav ära lüüa. Viimase 15 minuti jooksul sisuliselt kogu ründeliin väljavahetatud... Puri ei suutnud üldse mängu sisse tulla (ja eks see ei olegi alati lihtne. Ning seda enam, et Luts oli väga aktiivne, on näiteks Puri vahetus täiesti küsitav. Samuti ka Ojamaa väljavahetamine). Pärast vahetusi sisuliselt mängu käima ei saadud.

                        Üldiselt oli viik täiesti reaalne saavutus.

                        Kommentaar


                          #42
                          Nagu ütlesin, kõige nõrgem lüli saab otsustavakas. Jargmisteks mängudeks ootaks rohkem PLi ja Flora poisse. Vassiljev üllatas. Osad tublid, teised vähem aga laias laastus oli koik Kreeka kontrolli all. Krdi vigastuse ussid rsk. Jaaaa sööge hummust, et te statale ei tule.! Suur viis köigile kes tulid ja kaasaelasid.

                          Kommentaar


                            #43
                            ma ei tea jalgpallist midagi, aga kaotusseisus viie kaitsjaga lõpuni välja? Puri Lutsu asemel ja ˇenjov Anieri asemel pole just eriline lisakäik. Vassiljev isegi mängupraktikata kõrgem klass ja üleplatsimees.

                            Kommentaar


                              #44
                              Minu jaoks võtab mängu kenasti kokku:

                              Kümnendal minutil pääses Eesti paremast äärest kiirrünnakule, Henrik Ojamaa leidis tsenderdusega karistusala tagumises nurgas olnud Siim Lutsu, kel õnnestus kaitsja ka üle mängida. Parema jala löök läks siiski esipostist mööda.

                              71. minutil jõudis Eesti 100%-lise võimaluseni. Ojamaa pääses äärest putku, kuid värava ees ei suutnud Luts suurepärast tsenderdust raamidesse suunata.

                              76. minutil sai Ojamaa platsi teisest servast tsenderdama, kuid nurgalöögi tõttu ette jäänud Eesti keskkaitsjad ei saanud pallile pead vahele. Eesti heale tempole vajutas pitseri 83. minutil platsile jooksnud fänn.

                              80. mintu Tamm sisse ja Ojamaa välja.

                              Igor prins poolajal : "äärelt oleks vaja rohkem maast palli ojamaani toimetada kes aktiivselt palli küsib ja toimetab"

                              Oper poolajal: "vassiljev peaks paremini äärelt kamsi leidma" (kamsilt 90% söötudest pikk plönn keskele või tagasi)
                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar


                                #45
                                ma ise ei vaadanud mängu, aga Kreeka sõber chatis hirmsasti kiitis mingeid hümnilauljaid-naisi, et superiludused. Kes seal tegelikult olid? Anu Saagim ja Krista Lensin? Ega kreeklaste maitset ei tea ju Või päriselt mingid mõnusad preilid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X