320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fifa 19

    8-9 päeva pärast tõenäoliselt dropib demo.

    FIFA 18 (esport) MMi teine mees tõmbas peale beta testimist sae käima ja kurtis gameplay üle. Lahmis vängeid sõnu nii EA kui ka tema muude puppetite (influencerid) kohta, kes ei julge EAle vastu astuda. Nõudis parandusi ja mängu mida me väärime. EA ja pupetid sundisid teda videot kustutama (tõenäoliselt, kuna beta testimisega ei kaasne luba asju sel viisil kajastada. Mees lubas mängimise lõpetada, praeguseks. Lõbus .

    CLi ja ELi saab mängida.

    Gamplaysse on lisandunud uus esimese puute süsteem, pealelõõkide tehnoloogia ja taktikaliseid võimalusi.

    Career Mode ja Pro Clubs väga ei muutu, FUT saab põhilise panuse muudatustega, aga ei midagi drastilist.

    #2
    Pro Clubs pidi siiski saama mingi muutuse peale youtuberite ja pro playerite protestile, sest pro clubs võiks vabalt olla üks parimaid asju FIFAs, kui seda hästi tehta ja seda ei ole üldse sugugi raske teha, näiteks koik statsid ja üle üldse, eks paistab mis saab!

    Kommentaar


      #3
      Demo on väljas :O.

      Kommentaar


        #4
        Pole paha mäng, aga patchid rikuvad tavaliselt ära

        Kommentaar


          #5
          Nõustun sellega haha, nii tõsi
          Algselt postitas Andreskask Vaata postitust
          Pole paha mäng, aga patchid rikuvad tavaliselt ära

          Kommentaar


            #6
            keegi pelaviitzib? pc võite lisada klose72 või kaitz009 mõlemad on t66korras xd
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              #7
              Tegime kontoris turniiri. Õnnestus Juventusega võita, aga põhimõtteliselt tänud D. Costa ja Cuardado kiirusele äärel.

              Järgmiseks turniiriks olen drafti järjekorras viimane. Kas Inglise liiga 2. poole satsides on sarnaste mängijatega tiime?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #8
                fifa19 gameplay ok minuarvates võrreldes 15 ja 16 ga
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Tegime kontoris turniiri. Õnnestus Juventusega võita, aga põhimõtteliselt tänud D. Costa ja Cuardado kiirusele äärel.

                  Järgmiseks turniiriks olen drafti järjekorras viimane. Kas Inglise liiga 2. poole satsides on sarnaste mängijatega tiime?
                  Ma lendaks Palace'iga peale (kuigi siin mul natuke kotkaprillid ka ees), sest Zaha ja Townsend peaksid hästi toitma küll.
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    #10
                    Everton - Bernard ja Walcott.
                    ManU - Rashford ja Martial.
                    West Ham - Felipe Anderson ja ehk on mõni teine kiire vants veel.
                    Wolves - Adama Traore ja ehk on mõni teine kiire vants veel.

                    Kommentaar


                      #11
                      Keegi oma Ultimate Teame shareb ka?




                      In game Cancelo RB, Dembele tuleb RMi kohe algul ja II poolaeg POTM Aubameyang Martineze asemel ja untradeable UCL Sane ootab oma sisenemist 60-70minutil.

                      Kommentaar


                        #12
                        13 jaanuar oli selline - https://pbs.twimg.com/media/Dw0GfsNWoAACS3A.jpg:large

                        nüüd on sitem

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Devil Vaata postitust
                          13 jaanuar oli selline - https://pbs.twimg.com/media/Dw0GfsNWoAACS3A.jpg:large

                          nüüd on sitem
                          oioi, no ikka vägaväga korralik, mis tasemega mängija fut champis oled? Minu enda tiim suht palju kannatanuds elle taha et 1,5 milli läks TOTYde peale avamisele.. Parim oli Busquets

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Navas Vaata postitust
                            oioi, no ikka vägaväga korralik, mis tasemega mängija fut champis oled? Minu enda tiim suht palju kannatanuds elle taha et 1,5 milli läks TOTYde peale avamisele.. Parim oli Busquets
                            1,5 milli eest oleks saanu endale TOTY kaitsja, pakke pole mõtet osta.

                            G2 tase.

                            Kommentaar


                              #15
                              Esimesest minutist see formatsioon, põllule minnes kõigil ikka full chem.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X