320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Soome (12.10.2018 kell 21.45 @ A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    8000 koos 3000 sommiga? Alecoq arena mõttekus veel suurema kahtluse all. Kurb on kaotada 1 - 0 mängu lõpus aga meie tase see on. Selles mõttes mängime enda oma välja. 2.poolaeg polnud mängu ollagi.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
      Reaalsed? Sloveenia, Küpros ja Leedu tulevad meiega ilmselt kaasa. Võivad ees oodata Gruusia, Valgevene, Luksemburg, Kosovo, Makedoonia.
      Asjalikke noori pole peale tulemas peale (need kes isegi oleks on alles 15-18 aastased). KRIIS.
      No ega midagi kerget seal D-s meid muidugi ei oota, aga no pigem mängime seal ikkagi edasipääsu peale. Iga meeskonna vastu seal Eesti favoriit pole, enamike vastu aga küll.

      Kasutan aga siinkohal võimalust taas öelda, et Rahvuste liiga on iseenesest huvitav leiutis, aga EM-i kohti jagatakse seal ikka äärmiselt jaburalt.

      Kommentaar


        #78
        Minge lihtsalt vittu. Mine vittu Reim. Mine vittu see taktika. Mine vittu see inimene kes ei tule staadionile. Mine vittu, et me nii pasad oleme. Mine vittu, et me "laulurahvas" ei tee häält, nahhui sa üldse seal kaareall midagi sonimas käisid. Ning eriti MINE VITTTU MINA, et ma ikka käin ja röögin ja loodan ja tahan ja muretsen ja lõpuks olen ikka solvund ja tahaks lihtsalt oksendada. Soovitatavalt endale ja kogu koondisele näkku. Mine lihtsalt vittu Mehha.

        Kommentaar


          #79
          Aga FC Den Bosch võitis täna õhtul kui Sapi veel ei tea...

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Minge lihtsalt vittu. Mine vittu Reim. Mine vittu see taktika. Mine vittu see inimene kes ei tule staadionile. Mine vittu, et me nii pasad oleme. Mine vittu, et me "laulurahvas" ei tee häält, nahhui sa üldse seal kaareall midagi sonimas käisid. Ning eriti MINE VITTTU MINA, et ma ikka käin ja röögin ja loodan ja tahan ja muretsen ja lõpuks olen ikka solvund ja tahaks lihtsalt oksendada. Soovitatavalt endale ja kogu koondisele näkku. Mine lihtsalt vittu Mehha.
            No ära nüüd nii ahastavalt lärma. Kui oleks Poom või Pareiko endiselt väravas, oleks seis jäänud 0:0 ja seegi tulemus poleks küll positiivne aga vähemalt rahuldav.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Minge lihtsalt vittu. Mine vittu Reim. Mine vittu see taktika. Mine vittu see inimene kes ei tule staadionile. Mine vittu, et me nii pasad oleme. Mine vittu, et me "laulurahvas" ei tee häält, nahhui sa üldse seal kaareall midagi sonimas käisid. Ning eriti MINE VITTTU MINA, et ma ikka käin ja röögin ja loodan ja tahan ja muretsen ja lõpuks olen ikka solvund ja tahaks lihtsalt oksendada. Soovitatavalt endale ja kogu koondisele näkku. Mine lihtsalt vittu Mehha.
              Sama tunne...

              Kommentaar


                #82
                Ah mäng mänguks. Räägime parem sellest, et Sapi on ju täiesti kohutav hüüdnimi.

                Kommentaar


                  #83
                  Mängu ilusaim hetk....
                  Hradeckyt ei pidurda mingi eestlaste "hirmul on suured silmad" kalavõrk...
                  See huuhkajat-mängijad ühishingamine viib veel soomlased EM-ile, ei imestaks.

                  Kommentaar


                    #84
                    Reim seletas, et meil olid puudu võtmemängijad ja seepärast oli keeruline. Peatreenerile tahaks meelde tuletada, et eelmises mängus olid need mehed sees ja ikkagi saime tappa sommide käest ehk et proovi uuesti mõne parema vabandusega Martin.
                    Üldises plaanis olen Reimi poolt ja pooldaja, sitast saia ei tee, nii lihtne see ongi.
                    Koondise mängud praegu rõõmu ei paku ja maru raske on näha, et mille pealt võiks sellised mängud nagu eile, meile kukkuma hakata.
                    Soome fännid. Sellist juuatäis seakarja pole ammu näinud. Nagu öö ja päev mõne aasta taguse Belgia fänniarmeega.
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                      Oleks aeg nüüd treeneri poole vaatama hakata...
                      ega sitast saia ei tee. Las Martin küpsetab edasi. Saab äkki leivagi ehk lõpuks.

                      Kommentaar


                        #86
                        Jõudsin 23:30 koju, panin mängu järelvaatamisest peale. Kerisin ca 5 minuti kaupa edasi ja igakord kui mäng peale läks, tundus, et Soomel ohtlik olukord tekkimas või juba tekkinud. Eesti rünnakutele ei sattunud kordagi. Kas juhus või oligi nii ühepoolne mäng?

                        Kommentaar


                          #87
                          - Aksalu tuleks välja vahetada Lepmetsa vastu. Iga mäng tuleb vähemalt 1 kala sisse, seekord oli väravaolukorras esipost katmata. Kehv platsinägemine, kehv jalamäng. Võiks proovida Lepmetsa.

                          - 1.70 pikk tipuründaja 4-5-1 formatsioonis? Huvitav kaua läheb Reimil mõistmiseks, et sellise formatsiooni puhul tuleb tippu panna suur ründaja, kes suudab mõne pika palli ka omaks saada. Pangu või Neemelo või Tamm sinna. Või mängi 4-4-2 formatsiooni.

                          - Mängu otsustaval ja raskel hetkel Vassiljev välja? Kohtutav otsus.

                          + Plussid? Vb ainult see, et Vassiljev suudab isegi Poola VI liigas head vormi hoida.
                          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                          http://www.jkpiraaja.ee/

                          Kommentaar


                            #88
                            Puhas Aksalu blakk. Kui väravavahile esimesest postist ära lüüakse, siis ei hakkagi koondis punkte teenima (võitmisest rääkimata). Teine asi formatsioon. Kui Reim tahab nii väga ühe ründajaga mängida, siis miks krdi pärast on meil väikest kasvu ründaja ees? Ühe ründaja taktika eeldab pikakasvulist torni, kelle peale saab pikki palle mängida ja kes suudab neid ka ette püsima jätta ja kaaslasi järgi oodata.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                              Puhas Aksalu blakk. Kui väravavahile esimesest postist ära lüüakse, siis ei hakkagi koondis punkte teenima (võitmisest rääkimata). Teine asi formatsioon. Kui Reim tahab nii väga ühe ründajaga mängida, siis miks krdi pärast on meil väikest kasvu ründaja ees? Ühe ründaja taktika eeldab pikakasvulist torni, kelle peale saab pikki palle mängida ja kes suudab neid ka ette püsima jätta ja kaaslasi järgi oodata.
                              Ei tea kust kohast Reim selle pikakasvulise ründaja välja võlub? Keskväli oleks pidanud maad mööda jooksu peale palle andma, aga selle asemel peksti pikka palli õhust Ojamaa, Sappineni ja Zenjovi peale.

                              Kommentaar


                                #90
                                Äkki Reim tahaks hoopis käppa proovida mõne klubi kogukonnajuhina?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X