320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma ei ole kindel, et kõik päris said sellest aru.

    Aga näiteks Eestist nafikusse saadetud Kabaev on ka selle laikinud.

    Edit! Maksim Paskotši ja Šapovalov ka.
    See on vist hea näide sellest, kuidas inimesed like'ivad kuulsuste postitusi ilma nende sisu mõistmata. Ma ei imestaks kui sinu mainitud nimed ei saanud kõik arugi, kes pildil on. Ma arvan, et ma tunnen Macroni pildilt üle keskmise hästi ära, aga antud pildi puhul ma ei olnud enne teksti lugemist 100% kindel, kes seal peal on...

    Kommentaar


      #77
      Dana White has revealed that Israel Adesanya will face Jan Blachowicz for the UFC Light Heavyweight Championship. The UFC President confirmed the champion vs champion bout last night at the post-event press conference.

      “Listen, when the fight was over on ‘Fight Island,’ the last fight (at UFC 254), I was like, ‘I’m going to have to sit down with this kid (Adesanya) and convince him on why he needs to fight Whittaker,’” White said.

      “Whittaker comes out and says he doesn’t want to fight him – craziest (expletive) I’ve ever seen. Yeah, there’s no arguing with Israel now. I thought Whittaker deserved the shot and Whittaker doesn’t want it, so yeah, we’ll let him do it.”

      While no date has been announced for the fight yet, Blachowicz stated recently he’d be open to fighting again in March.

      “I have heard that Israel Adesanya wants to face me next. No problem, If you are ready to fight in March, let’s do this. Prepare for a some fireworks guys,” Blachowicz*Tweets

      Kommentaar


        #78
        Eile oli UFC kurb õhtu. Tony Ferguson paistab ikkagi omadega küpse olevat. Kogu see meeskonna vahetus peale Gaethje matchi praeguses vanuses oli kahtlemata väga suur viga. Kuna tal on ikkagi UFC kohta suur fanbase taga, siis lastakse tal nagunii lepingulised fightid ära fightida ja lüpstakse temapealt palju annab, kuid tiitliheitlusesse tagasi ta vaevalt tuleb. Polnud eile enam üldse see El Cucuy, kes varem.

        Samas eks need Mental problemid on oma töö teinud. Topelt kaalulangetamine enne Gaethje fighti ja üldse see, et ta selle vastu võttis Khabibi Campi pealt oli täiesti insane nagu seda on ka Tony ise.

        Samas Charles Oliviera on täielik beast maas ning Dustinil/Conoril/Gaethjel ei ole temavastu mitte mingit võimalust. Ta oleks kõige ideaalsem vastane Khabibile, kuid vaevalt, et Khabib Oliviera matchiks tagasi tuleks, et mitte oma legacyt lõhkuda.

        Ma arvan, et Vacant Title peale lähevad Oliviera vs Dustin/Mcgregor fighti võitja.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Eile oli UFC kurb õhtu. Tony Ferguson paistab ikkagi omadega küpse olevat. Kogu see meeskonna vahetus peale Gaethje matchi praeguses vanuses oli kahtlemata väga suur viga. Kuna tal on ikkagi UFC kohta suur fanbase taga, siis lastakse tal nagunii lepingulised fightid ära fightida ja lüpstakse temapealt palju annab, kuid tiitliheitlusesse tagasi ta vaevalt tuleb. Polnud eile enam üldse see El Cucuy, kes varem.

          Samas eks need Mental problemid on oma töö teinud. Topelt kaalulangetamine enne Gaethje fighti ja üldse see, et ta selle vastu võttis Khabibi Campi pealt oli täiesti insane nagu seda on ka Tony ise.

          Samas Charles Oliviera on täielik beast maas ning Dustinil/Conoril/Gaethjel ei ole temavastu mitte mingit võimalust. Ta oleks kõige ideaalsem vastane Khabibile, kuid vaevalt, et Khabib Oliviera matchiks tagasi tuleks, et mitte oma legacyt lõhkuda.

          Ma arvan, et Vacant Title peale lähevad Oliviera vs Dustin/Mcgregor fighti võitja.
          + kokku- ja lahkukirjutamine. Palun, Simmo, palun.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            + kokku- ja lahkukirjutamine. Palun, Simmo, palun.
            Väga piinlik, et telefonis kirjutades selline düsgraafik suudan olla. Vabandan siiralt kogu Soccerneti foorumi ees.

            Kommentaar


              #81
              Kuidas tänane Holloway meeldis? Vaatasin küll poole silmaga, kuid domineeris päris võimsalt ikka. Võib vist öelda, et pani põhjagaasiga lõpuni välja. Viimasel minutil hakkas veel kellegagi rääkima ning suutis kuidagi löögilt eest põigelda. Päris naljakas olukord oli. Loodetavasti leiab sellest gifi.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Kuidas tänane Holloway meeldis? Vaatasin küll poole silmaga, kuid domineeris päris võimsalt ikka. Võib vist öelda, et pani põhjagaasiga lõpuni välja. Viimasel minutil hakkas veel kellegagi rääkima ning suutis kuidagi löögilt eest põigelda. Päris naljakas olukord oli. Loodetavasti leiab sellest gifi.


                Holloway näitas täna taas, et ta on Featherweight king. Perfektne sooritus. Lihtsalt lamp vaadata, et Volkanovski saab varastatud tiitliga uhkeldada, aga isegi kui Ortega teda paika ei pane, siis suvel ennustaks kolmandat matchi.

                Kommentaar


                  #83
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    #84

                    Kommentaar


                      #85
                      Üks spordiala mida ma ei salli, ei mõista sellist verist võitlust.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Üks spordiala mida ma ei salli, ei mõista sellist verist võitlust.
                        Vōtame su arvamuse arvesse. Aitäh jagamast lol.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Üks spordiala mida ma ei salli, ei mõista sellist verist võitlust.
                          Tõesti lol. Ma näiteks ei mõista kuidas saab fännata klubi mis su avatari pildiks on.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #88
                            No sorry, ma mõistan poksi ja teatud klassi seal ja suuri raskekaalu matchi vaatan hea meelega - aga selle MMAga on justkui mingi veider brutaalsus kaasas, mis tekitab väga valesid emotsioone.

                            Kommentaar


                              #89
                              Nonii meeletu ärevus juba sees, sest kuningas hakkab varsti ringi astuma

                              Aga ennem veel Hooker vs Chandler

                              Hooker on mega chill vend ja loodetavasti võidab. Chandlerit on nüüd haibitud kõvasti, aga tunne on, et tuleb uus Ben Askren, kes Bellatoris jne oma maadlusega suutis võita, aga UFC pannakse kiirelt paika.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Chandlerit on nüüd haibitud kõvasti, aga tunne on, et tuleb uus Ben Askren, kes Bellatoris jne oma maadlusega suutis võita, aga UFC pannakse kiirelt paika.
                                Pane suu kinni Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X