320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Davaiii MCGREGORRRRRR PALUN KINGI MEILE SEE VÕIT.

    Kommentaar


      #92
      Siit tuleb karjääri lõpetamine ka. Kahju. Tema aeg on läbi.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Siit tuleb karjääri lõpetamine ka. Kahju. Tema aeg on läbi.
        nalja teed ve? järgmine fight Jake Pauli vastu

        Kommentaar


          #94
          Päris üllatav lõpptulemus. Vaatasin go3’st järgi selle ning pidin peale Mcgregori külili minekut pausile panema ja mitu korda wow ütlema. Alustas ju Conor agressiivselt ning Poirier oli kohati päris hädas. Tundub, et need esimese raundi lowkickid päästsid ta. Mina igaljuhul rahul, sest Poirier on väga sümpaatne. Mis aga Conorit puudutab siis jah, vaevalt ta enam tagasi siit tuleb. Kuid ära iial ütle iial.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            #95
            "Floyd Mayweather ended the Conor McGregor we knew"

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              "Floyd Mayweather ended the Conor McGregor we knew"
              Fuck off mate
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                #97

                ”Äratas kõik üles, kuid ise heitis magama”

                Aga peab au andma McGregorile. Usun, et ma pole ainukene, kes tänu temale UFC hype train’ile hüppas. Väga suur roll tal selles, et ala on nii populaarne nüüd. Kuid paraku on valitsejast saanud tavaline keskmik, kes võib heal päeval kõiki üllatada.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Päris üllatav lõpptulemus. Vaatasin go3’st järgi selle ning pidin peale Mcgregori külili minekut pausile panema ja mitu korda wow ütlema. Alustas ju Conor agressiivselt ning Poirier oli kohati päris hädas. Tundub, et need esimese raundi lowkickid päästsid ta. Mina igaljuhul rahul, sest Poirier on väga sümpaatne. Mis aga Conorit puudutab siis jah, vaevalt ta enam tagasi siit tuleb. Kuid ära iial ütle iial.
                  Conori puhul tõesti ajalugu teades, siis tal on ikka väga raske ennast koguda. Teiseks ega PPV numbrid ja langevad kolinal sõltumata kes vastaseks tuleb.

                  Eks ta jalg on hetkel suht out, aga ta peaks ikka üsna kiiresti ringi naasma ala Märts-Aprill kui ta tahaks ennast rebuildima hakata. Ta peaks vastamisi minema ikkagi mõne tegijaga ala Gaethje,Ferguson,Chandler ja proovima seal võimsa peformanciga ennast tiitlikonkurentsi tuua.

                  Samuti see fake Conor pressikonverentsidel tuleb seljataha jätta. Ta on peale Khabibi ja Diaze, kes on lihtsalt bad fucking motherfuckerid juba enne matchi mentaalselt ära alistada. Nüüd on mingi fake wannabe good guy ja no see ei sobi kohe üldse...

                  Kommentaar


                    #99
                    Chandlerile oleks ikka liigaliiga vara anda tiitli match(TV3 kommentaatorid vähemalt arvasid et nii võiks minna) siis, võiks teha nüüd Chandler Vs. McGregor ja Poirier Vs. Gaethje kui just Khabib ei soovi Poirieriga teha ja tagasi sinna saata kust ta just tuli

                    Mulle väga sümpatiseeris Chandler ja ei tundunud üldse, et Hr. McGregor lahkuda sooviks suurelt areenilt.

                    Kommentaar


                      Venemaa hetke kuumim jalgpalliblogija, Krasava, teeb episoodi Khabibiga. Inglisekeelsed supakad all.

                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Conor Mcgregor tegi twitteris huvitava säutsu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                          Conor Mcgregor tegi twitteris huvitava säutsu.

                          https://twitter.com/TheNotoriousMMA/...528863232?s=19
                          Conori kuldajad on pöördumatult läbi nagu Manchester Unitedil, aga mõlemad sellest veel aru ei saa ja hõlmad siiamaani laiali. Suht paras kombo oleks.

                          Kommentaar


                            Mega hea meel, et Usman sellel ahvil luugid kinni lõi. Poleks ainult arvanud, et võidab nokaudiga. Masvidal nii ebasümpaatne vend, wannabe Mcgregor. Äkki hoiab nüüd oma suud rohkem kinni.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Masvidal on õige tänava inimene! Tüüp suutis müüa seda fighti päris korralikult 4-5 koef underdog olles. Respekt.

                              Leedu delfi rääkis Rose'ist kui leedukast. Kas Zhang oleks suutnud edasi panna siit? Või oli just super stoppage, sest paar hammerit veel oleks ebavajalikku dmg teinud?

                              Kommentaar


                                Zhangil oleks ikka paar head minutit läinud, et see pauk endast välja raputada. Ei olnud jalgugi all kui seal veel "protestis".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X