320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Lugesin hommikul täispeaga seda Khabibi matchi arutelu ja kuna oli mehhanisaatoriga kunagi armas crush, siis mõtlesin naljaga viskan lambi loosungi ja vastasin ta vastusele isegi sarkasmiga, aga no see vend ei saa siiamaani reaalselt aru... Keegi tõstis ta teema ülesse läbus 10 aastat tagasi ja ta ei oleks vahepeal nagu muutunudki Aga noh mehhakas tõsine vend ka.
    Aa vabandust unustasin naerda...Jah, ma ei saa aru. Kui minu jaoks täiesti võõras inimene, kellel tundub olevat probleem minu isiku või minuga seonduva suhtes. Kes tihti ei suuda teemas püsida ja vajab isiklikul tasandil arvamust avaldada. Teemadeks pere, sõbrad või vasta vahtimist andmine. Tänaval sa ei käi ju suvaliste inimeste juures seesuguste avaldustega. Muidugi sinu vaimset kapatsiteeti arvestades ei pea seda võimatuks. Aga tõesti ei saa sellest naljast aru ja ilmselt jah, ei muutu ka selle koha pealt. Ei 10, ega 20 aasta pärast.

    Aga nagu ma aru saan, siis sinu postitused on lambi naljad ja arukas on neile sel juhul üldse mitte reageerida. Vähemasti sai see selgeks. Ilusat päeva jätku.

    Kommentaar


      #32
      Ma suutsin laupäev näiteks oma näo nii sodiks kukkuda, et sama hästi oleks võinud ise Conoriga võidelda, oleks vähemalt aus põhjus, miks silm kinni ja nägu lõhki. Peab jälle pausi alkost tegema vist, mida vanemaks jään ja harvem joon seda rohkem käest ära läheb. Aga vähemalt hambad on alles, ninaluu vist terve ja silmad ikka peas, ehk kõik on chill vist.

      Kommentaar


        #33
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Aa vabandust unustasin naerda...Jah, ma ei saa aru. Kui minu jaoks täiesti võõras inimene, kellel tundub olevat probleem minu isiku või minuga seonduva suhtes. Kes tihti ei suuda teemas püsida ja vajab isiklikul tasandil arvamust avaldada. Teemadeks pere, sõbrad või vasta vahtimist andmine. Tänaval sa ei käi ju suvaliste inimeste juures seesuguste avaldustega. Muidugi sinu vaimset kapatsiteeti arvestades ei pea seda võimatuks. Aga tõesti ei saa sellest naljast aru ja ilmselt jah, ei muutu ka selle koha pealt. Ei 10, ega 20 aasta pärast.

          Aga nagu ma aru saan, siis sinu postitused on lambi naljad ja arukas on neile sel juhul üldse mitte reageerida. Vähemasti sai see selgeks. Ilusat päeva jätku.
          Muidu sina varasemalt oled mulle oma telefoni numbreid saatnud ja ähvardanud siin füüsilise vägivallaga. Nüüd mingi lambi süütu nalja peale üritad olla wannabe plastic99 (no offence plastic) ja toota enda arust mingit intelligentset teksti. Meeleheitel oled mehhakas.... kahju kohe ära vajutada sulle

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Muidu sina varasemalt oled mulle oma telefoni numbreid saatnud ja ähvardanud siin füüsilise vägivallaga. Nüüd mingi lambi süütu nalja peale üritad olla wannabe plastic99 (no offence plastic) ja toota enda arust mingit intelligentset teksti. Meeleheitel oled mehhakas.... kahju kohe ära vajutada sulle
            Mina, sind ähvardanud lambist ja füüsilise vägivallaga ? Ei mäleta küll.
            Numbri andsin tõesti, et sa tuleksid seletaksid oma probleemi lahti, mis tol korral üleval oli. Ilmselt läksid järjekordselt ka isiklikuks. Aga kui see tundus sulle füüsilise vägivallaga ähvardamisena, siis seda see kindlasti polnud. Inimesed ikka kohtuvad ja jutustavad.

            Kommentaar


              #36
              Ma olen kuulnud juttu kuidas üks foorumlane kohtus mehhakaga ja ei saanud molli. Niiet #usumeMehhakat

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Ma olen kuulnud juttu kuidas üks foorumlane kohtus mehhakaga ja ei saanud molli. Niiet #usumeMehhakat
                Kuhu ta sai siis? #KardameNasfaliPärast

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Kuhu ta sai siis? #KardameNasfaliPärast
                  piki pelmeene ka ei saanud. See oli teine üritus ja teised foorumlased.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Kuhu ta sai siis? #KardameNasfaliPärast
                    Eks igaksjuhuks vaatan nüüd seljataha, aga eks peabki kartma kui vale inimesega üritad nalja teha

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      piki pelmeene ka ei saanud. See oli teine üritus ja teised foorumlased.
                      Ok tänud aga need perefoorumi üritused võivad jah vahel käest minna. #NasfalÄraEnamKarda

                      Kui tõsiselt rääkida, siis võiksid foorumlased tõesti rohkem ka silmast silma kohtuda, et arusaamatusi/solvumisi vältida.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Ok tänud aga need perefoorumi üritused võivad jah vahel käest minna. #NasfalÄraEnamKarda

                        Kui tõsiselt rääkida, siis võiksid foorumlased tõesti rohkem ka silmast silma kohtuda, et arusaamatusi/solvumisi vältida.
                        No pole vaja foorumis üldse tülitseda ja solvuda. Kui ma tahan kellegagi näost näkku kohtuda, siis teen tinderi endale, pole vaja sellepärast foorumi rahvaga kohtuda.

                        Kommentaar


                          #42
                          https://www.youtube.com/watch?v=z5MTXrzeNso kes naerda tahavad, siis see press on lihtsalt top notch.

                          Kommentaar


                            #43
                            Tundub, et see matš on tõsiselt neetud. 2 korda Khabibi pärast, 2 korda Tony pärast ära jäänud ning tundub, et 5 kord tuleb koroona pärast.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Tundub, et see matš on tõsiselt neetud. 2 korda Khabibi pärast, 2 korda Tony pärast ära jäänud ning tundub, et 5 kord tuleb koroona pärast.
                              türa küll

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                türa küll
                                New Yorkis keelas trump üle 500 inimesega kogunemised ära. Khabibi manager andis vihje, et match toimub igaljuhul kasvõi ilma fännideta. See oleks kõige hullem asi ever...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X