Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 77

Teema: MMA

Eesti koondislane Kasutaja cbulls13 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Liivase vagiina mehed koos siin röömustamas... nõustun esimest korda Chelsea avatariga.

Khabib oli hea, Conor oli aeglane. Ainsad klounid olid Khabibi ahvid, kes ringi ronisid.

Ülejäänud card super. Black Beast sai 14 minutit ja 50 sekki Volkovilt tappa ja siis 10 sekki ennem lõppu nokkis venelase. Nagu 80ndate Van Damme filmides.

Dominic Reyesi KO, 1 löök. Vau. Kohtunik tegi vea, sireeni kõlades oli OSP täiesti audis. See oli KO mitte decision.

Ja muidugi Tony Feguson vs Anthony Pettis, milline andmine. Kahju, et Pettis käe murdis. Aga hea oli näha, et lõpuks oli nurgal oidu matš tervise huvides lõpetada.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Lõpuks on kuningas ringis tagasi.

Saab näha kas muutumise juttudel on tõsi näha ja kas Khabib peab värisema

Nb! Ja Mehhanisaatorile tahaks ikka lõuga panna

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Kuningas tõestas, et sellest tuleb ufc võimsaim tagasitulek

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Proper Twelve!
    Raped by shoulder in MMA, next lvl strat
    Cowboy ei saanud üldse asjale pihta enne kui kõik juba ammu läbi oli.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

et ei olnud ikka fix vist? oleks ilmselt vähe teistmoodi lavastatud sellisel juhul

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Lõpuks on kuningas ringis tagasi.

Saab näha kas muutumise juttudel on tõsi näha ja kas Khabib peab värisema

Nb! Ja Mehhanisaatorile tahaks ikka lõuga panna
    Aga sul on selleks võimalus. Esmaspäev, kolmapäev, reede. Kell kuus. Tule trenni.
    Seal muidugi nendest kiiretest prillidest kasu pole. Jäta koju vms.

Kuningas tõestas, et sellest tuleb ufc võimsaim tagasitulek
    'He punches old people in the face because those are fights he could win'

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Aga sul on selleks võimalus. Esmaspäev, kolmapäev, reede. Kell kuus. Tule trenni.
    Seal muidugi nendest kiiretest prillidest kasu pole. Jäta koju vms.
    Ma ei hakka trenni sind segama tulema, sest sa pead sealt maksimumi võtma, et sul üldse mingi šans oleks. Kiired prillid... no ei tulnud hästi välja...

Selle tsitaadi peale ka... suht suva vana sa oled klapid lendavad sul kinni nagunii.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

mis siin toimub?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Ma ei hakka trenni sind segama tulema, sest sa pead sealt maksimumi võtma, et sul üldse mingi šans oleks. Kiired prillid... no ei tulnud hästi välja...

Selle tsitaadi peale ka... suht suva vana sa oled klapid lendavad sul kinni nagunii.
    https://www.eesti.ee/et/puudega-inim...me-taotlemine/

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    mis siin toimub?
    Lugesin hommikul täispeaga seda Khabibi matchi arutelu ja kuna oli mehhanisaatoriga kunagi armas crush, siis mõtlesin naljaga viskan lambi loosungi ja vastasin ta vastusele isegi sarkasmiga, aga no see vend ei saa siiamaani reaalselt aru... Keegi tõstis ta teema ülesse läbus 10 aastat tagasi ja ta ei oleks vahepeal nagu muutunudki Aga noh mehhakas tõsine vend ka.

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Lugesin hommikul täispeaga seda Khabibi matchi arutelu ja kuna oli mehhanisaatoriga kunagi armas crush, siis mõtlesin naljaga viskan lambi loosungi ja vastasin ta vastusele isegi sarkasmiga, aga no see vend ei saa siiamaani reaalselt aru... Keegi tõstis ta teema ülesse läbus 10 aastat tagasi ja ta ei oleks vahepeal nagu muutunudki Aga noh mehhakas tõsine vend ka.
    Aa vabandust unustasin naerda...Jah, ma ei saa aru. Kui minu jaoks täiesti võõras inimene, kellel tundub olevat probleem minu isiku või minuga seonduva suhtes. Kes tihti ei suuda teemas püsida ja vajab isiklikul tasandil arvamust avaldada. Teemadeks pere, sõbrad või vasta vahtimist andmine. Tänaval sa ei käi ju suvaliste inimeste juures seesuguste avaldustega. Muidugi sinu vaimset kapatsiteeti arvestades ei pea seda võimatuks. Aga tõesti ei saa sellest naljast aru ja ilmselt jah, ei muutu ka selle koha pealt. Ei 10, ega 20 aasta pärast.

Aga nagu ma aru saan, siis sinu postitused on lambi naljad ja arukas on neile sel juhul üldse mitte reageerida. Vähemasti sai see selgeks. Ilusat päeva jätku.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Ma suutsin laupäev näiteks oma näo nii sodiks kukkuda, et sama hästi oleks võinud ise Conoriga võidelda, oleks vähemalt aus põhjus, miks silm kinni ja nägu lõhki. Peab jälle pausi alkost tegema vist, mida vanemaks jään ja harvem joon seda rohkem käest ära läheb. Aga vähemalt hambad on alles, ninaluu vist terve ja silmad ikka peas, ehk kõik on chill vist.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Aa vabandust unustasin naerda...Jah, ma ei saa aru. Kui minu jaoks täiesti võõras inimene, kellel tundub olevat probleem minu isiku või minuga seonduva suhtes. Kes tihti ei suuda teemas püsida ja vajab isiklikul tasandil arvamust avaldada. Teemadeks pere, sõbrad või vasta vahtimist andmine. Tänaval sa ei käi ju suvaliste inimeste juures seesuguste avaldustega. Muidugi sinu vaimset kapatsiteeti arvestades ei pea seda võimatuks. Aga tõesti ei saa sellest naljast aru ja ilmselt jah, ei muutu ka selle koha pealt. Ei 10, ega 20 aasta pärast.

Aga nagu ma aru saan, siis sinu postitused on lambi naljad ja arukas on neile sel juhul üldse mitte reageerida. Vähemasti sai see selgeks. Ilusat päeva jätku.
    Muidu sina varasemalt oled mulle oma telefoni numbreid saatnud ja ähvardanud siin füüsilise vägivallaga. Nüüd mingi lambi süütu nalja peale üritad olla wannabe plastic99 (no offence plastic) ja toota enda arust mingit intelligentset teksti. Meeleheitel oled mehhakas.... kahju kohe ära vajutada sulle

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Muidu sina varasemalt oled mulle oma telefoni numbreid saatnud ja ähvardanud siin füüsilise vägivallaga. Nüüd mingi lambi süütu nalja peale üritad olla wannabe plastic99 (no offence plastic) ja toota enda arust mingit intelligentset teksti. Meeleheitel oled mehhakas.... kahju kohe ära vajutada sulle
    Mina, sind ähvardanud lambist ja füüsilise vägivallaga ? Ei mäleta küll.
    Numbri andsin tõesti, et sa tuleksid seletaksid oma probleemi lahti, mis tol korral üleval oli. Ilmselt läksid järjekordselt ka isiklikuks. Aga kui see tundus sulle füüsilise vägivallaga ähvardamisena, siis seda see kindlasti polnud. Inimesed ikka kohtuvad ja jutustavad.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Ma olen kuulnud juttu kuidas üks foorumlane kohtus mehhakaga ja ei saanud molli. Niiet #usumeMehhakat

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Ma olen kuulnud juttu kuidas üks foorumlane kohtus mehhakaga ja ei saanud molli. Niiet #usumeMehhakat
    Kuhu ta sai siis? #KardameNasfaliPärast

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    piki pelmeene ka ei saanud. See oli teine üritus ja teised foorumlased.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Eks igaksjuhuks vaatan nüüd seljataha, aga eks peabki kartma kui vale inimesega üritad nalja teha

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    piki pelmeene ka ei saanud. See oli teine üritus ja teised foorumlased.
    Ok tänud aga need perefoorumi üritused võivad jah vahel käest minna. #NasfalÄraEnamKarda

Kui tõsiselt rääkida, siis võiksid foorumlased tõesti rohkem ka silmast silma kohtuda, et arusaamatusi/solvumisi vältida.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud