Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 51, kokku 51
    Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

See kõik on OK, sest ma saan aru, et ega see õlle ja snäki olukord pole tõesti kiita ei Lillekülas ega liigamängudel.
    Mis ma tahan aga öelda, et siis tuleb ka aru saada, kui teid paljuski selle teema tõstatajatena tuntakse.

Samamoodi teatati Keskerakonda, kes alati enne valimisi astmelisest tulumaksust rääkis. Ja Madissoni tema Tallinki tembutamistest ja natsisaksamaa süvauuringutest.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Kus on OJ?

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Kus on OJ?
    Jalgpalliklassika ütleb, et tiitlit kaitsta on alati raskem, kui seda võita. https://soccernet.ee/artikkel/ott-ja...-kaks-preemiat
    Viimati muudetud Kasper poolt : 13.02.21 at 18:30
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Kas kuskilt on võimalik ka leida, mis lugudega Soccerneti esindus nomineeritud on?
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kas kuskilt on võimalik ka leida, mis lugudega Soccerneti esindus nomineeritud on?
    ESAS-il kipub olema tava, et avaldavad konkreetsed lood siis, kui teatavad lõpliku paremusjärjestuse (uuel nädalal). Ei hakka siis eelnevalt midagi paljastama ka. Samas ega endalgi pole näiteks aimu, mis lugudega Martinson või Pullekas nomineeritud on.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Algupärane

Ma ei tea, miks Kasper eelmise aasta uudist jagas. Sel aastal Otti nominentide seas pole. Küll aga on Kasper ise. Keda huvitab, siis nominendid on siin ja võitjad selguvad järgmisel nädalal - https://www.facebook.com/eestispordi...65503033633787
    Tsitaat Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Kahjuks ma ei saa rohkem kommenteerida teatud põhjustel igaks-juhuks.
    Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja see, et me lepikusse ei situ enam, ma ei tea, et kelle töö see on.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    ESAS-il kipub olema tava, et avaldavad konkreetsed lood siis, kui teatavad lõpliku paremusjärjestuse (uuel nädalal). Ei hakka siis eelnevalt midagi paljastama ka. Samas ega endalgi pole näiteks aimu, mis lugudega Martinson või Pullekas nomineeritud on.
    Hõbemedal tuli siis seoses naiste jalgpalli probleematilise intekaga. Eks kohati on Lepikul õigus, et naistevutt ei saa tähelepanu nii palju, kui see võiks või peaks, aga siin tuleks ka rohkem analüüsida miks see nii on ja eks neid näited ole rohkemgi veel, aga tooks välja oma seisukohad, miks mind eesti naiste jalgpall ei huvita ja omamata tähtsust kust nurgast ma seda vaatan, siis ma leian ennast alati seisukohast, et asi on kvaliteedis. Ei,me ei räägi siin kohal kus peaks tegema trikke kui brasside Marta või olema sama kliiniline ründes kui Morgan või osata olla nii platsil kui eraelus sama huvitav persoon kui Rapinoe. Me räägime siin kohal siiski basic - kvaliteet märkidest, mida õpetatakse siis kui sa alles hakkad palli esimest korda puudutama - täpne sööt, ühe puutega surmamine, terav sööt, kiiruslik tehnika ja nii edas ja nii edasi. Seda loetelu võiks edasi jäädagi lugema, aga kui standard asjad on puudu meie naiste jalgpallis, siis ei saa kunstlikult ehitada ülesse meeldivust millegi suunas, mis on sulle vastumeelne juba eos. Ma mäletan siiamaani, kui käisin oma esimest naiste vutti vaatama aastaid tagasi saksamaal, oli vist aasta 2014 ja saksa naiste bundesliga 2 ja mängisid Viktoria Berliin ja Turbine Potsdami II võistkonnad. Ma nüüd täpselt ei mäleta, aga see keskmine vanus võiks kindlasti olla sinna circa 17-19 kanti aga see kvaliteet ja tase oli siiski miskit, mis oli väärt tol hetkel lausa üle tuhande inimese kindlasti vaataja silma ja tol hetkel Berliini sats oli tabelis minu meelest täiesti viimane, aga see kvantiteedi ja kvaliteedi vahe oli ülimalt paigas ja tõsiselt oli näha, et need tüdrukud oskavad. Ja siis me tuleme tagasi meie naiste PL juurde kus meie top mängijaid ei saa hakkama täiesti basic asjadega ja siis paneme ennast vaataja seisukohale ja küsime talt, miks ma siin olen. Puht armastusest jalgpalli vastu sa siiski ei tule kahjuks naiste vutti vaatama. Kuna jalgpall on siiski meelelahutus, siis seda meelelahutust ei suuda eesti naiste klubijalgall mulle kui tarbijale pakkuda, lihtsalt ei suuda.

Olgu siis ka öeldud, et olen käinud vaatamas meie naiste PL kindlasti üle 10 korra, aga igakord tekib küsimus, miks ma siin olen. Viimati oli see tunne Saku ja Flora mängul. Isegi Aet ei suuda seda teha ilusamaks, ei suuda.

Meeskonnaliige Kasutaja Cerny Petr avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Ma ikka mõtlen, et vaevalt saab kuskil maailmanurgas nii palju meediakajastust mõni spordiala, mis vähegi arvestatavast rahvusvahelisest tasemest nii lootusetusse kaugusesse(maailma tipust rääkimata) jääb kui Eesti naiste jalgpall.

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
    Ma ikka mõtlen, et vaevalt saab kuskil maailmanurgas nii palju meediakajastust mõni spordiala, mis vähegi arvestatavast rahvusvahelisest tasemest nii lootusetusse kaugusesse(maailma tipust rääkimata) jääb kui Eesti naiste jalgpall.
    Ma olin nii kindel et sa ütled Eesti Jalgpalli Meistriliiga . Aga fair point seegi.
    Giggs will tear you appart.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
    Naiste kossukoondis on ka ikka üpris kõvasti pildis, nende viimane võit on ikka päris ammu saadud.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Naiste kossukoondis on ka ikka üpris kõvasti pildis, nende viimane võit on ikka päris ammu saadud.
    Siin hiljuti kaotati ainult kolme punktiga Šveitsile. Viimane võit on 2019 Iirimaa üle. Pluss 3:3le pandi ks vahepeal hästi.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud