320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti vutiajakirjandus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Ma ei tea, miks Kasper eelmise aasta uudist jagas. Sel aastal Otti nominentide seas pole. Küll aga on Kasper ise. Keda huvitab, siis nominendid on siin ja võitjad selguvad järgmisel nädalal - https://www.facebook.com/eestispordi...65503033633787

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      ESAS-il kipub olema tava, et avaldavad konkreetsed lood siis, kui teatavad lõpliku paremusjärjestuse (uuel nädalal). Ei hakka siis eelnevalt midagi paljastama ka. Samas ega endalgi pole näiteks aimu, mis lugudega Martinson või Pullekas nomineeritud on.
      Hõbemedal tuli siis seoses naiste jalgpalli probleematilise intekaga. Eks kohati on Lepikul õigus, et naistevutt ei saa tähelepanu nii palju, kui see võiks või peaks, aga siin tuleks ka rohkem analüüsida miks see nii on ja eks neid näited ole rohkemgi veel, aga tooks välja oma seisukohad, miks mind eesti naiste jalgpall ei huvita ja omamata tähtsust kust nurgast ma seda vaatan, siis ma leian ennast alati seisukohast, et asi on kvaliteedis. Ei,me ei räägi siin kohal kus peaks tegema trikke kui brasside Marta või olema sama kliiniline ründes kui Morgan või osata olla nii platsil kui eraelus sama huvitav persoon kui Rapinoe. Me räägime siin kohal siiski basic - kvaliteet märkidest, mida õpetatakse siis kui sa alles hakkad palli esimest korda puudutama - täpne sööt, ühe puutega surmamine, terav sööt, kiiruslik tehnika ja nii edas ja nii edasi. Seda loetelu võiks edasi jäädagi lugema, aga kui standard asjad on puudu meie naiste jalgpallis, siis ei saa kunstlikult ehitada ülesse meeldivust millegi suunas, mis on sulle vastumeelne juba eos. Ma mäletan siiamaani, kui käisin oma esimest naiste vutti vaatama aastaid tagasi saksamaal, oli vist aasta 2014 ja saksa naiste bundesliga 2 ja mängisid Viktoria Berliin ja Turbine Potsdami II võistkonnad. Ma nüüd täpselt ei mäleta, aga see keskmine vanus võiks kindlasti olla sinna circa 17-19 kanti aga see kvaliteet ja tase oli siiski miskit, mis oli väärt tol hetkel lausa üle tuhande inimese kindlasti vaataja silma ja tol hetkel Berliini sats oli tabelis minu meelest täiesti viimane, aga see kvantiteedi ja kvaliteedi vahe oli ülimalt paigas ja tõsiselt oli näha, et need tüdrukud oskavad. Ja siis me tuleme tagasi meie naiste PL juurde kus meie top mängijaid ei saa hakkama täiesti basic asjadega ja siis paneme ennast vaataja seisukohale ja küsime talt, miks ma siin olen. Puht armastusest jalgpalli vastu sa siiski ei tule kahjuks naiste vutti vaatama. Kuna jalgpall on siiski meelelahutus, siis seda meelelahutust ei suuda eesti naiste klubijalgall mulle kui tarbijale pakkuda, lihtsalt ei suuda.

      Olgu siis ka öeldud, et olen käinud vaatamas meie naiste PL kindlasti üle 10 korra, aga igakord tekib küsimus, miks ma siin olen. Viimati oli see tunne Saku ja Flora mängul. Isegi Aet ei suuda seda teha ilusamaks, ei suuda.

      Kommentaar


        #48
        Ma ikka mõtlen, et vaevalt saab kuskil maailmanurgas nii palju meediakajastust mõni spordiala, mis vähegi arvestatavast rahvusvahelisest tasemest nii lootusetusse kaugusesse(maailma tipust rääkimata) jääb kui Eesti naiste jalgpall.
        sigpic

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
          Ma ikka mõtlen, et vaevalt saab kuskil maailmanurgas nii palju meediakajastust mõni spordiala, mis vähegi arvestatavast rahvusvahelisest tasemest nii lootusetusse kaugusesse(maailma tipust rääkimata) jääb kui Eesti naiste jalgpall.
          Ma olin nii kindel et sa ütled Eesti Jalgpalli Meistriliiga . Aga fair point seegi.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
            Ma ikka mõtlen, et vaevalt saab kuskil maailmanurgas nii palju meediakajastust mõni spordiala, mis vähegi arvestatavast rahvusvahelisest tasemest nii lootusetusse kaugusesse(maailma tipust rääkimata) jääb kui Eesti naiste jalgpall.
            Naiste kossukoondis on ka ikka üpris kõvasti pildis, nende viimane võit on ikka päris ammu saadud.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Naiste kossukoondis on ka ikka üpris kõvasti pildis, nende viimane võit on ikka päris ammu saadud.
              Siin hiljuti kaotati ainult kolme punktiga Šveitsile. Viimane võit on 2019 Iirimaa üle. Pluss 3:3le pandi ks vahepeal hästi.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                #52
                Oskab keegi soovitada kirjandust, kus kirjas infot esimese Eesti Vabariigi aegse jalgpalli kohta?
                Mida põhjalikum seda parem.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  #53
                  Ega siin midagi Schwede tellisest sisukamat ilmselt pole.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Ega siin midagi Schwede tellisest sisukamat ilmselt pole.
                    Nagu aru saan on esimene osa kuni Pariisi Olümpiani 1924. Vähe.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Oskab keegi soovitada kirjandust, kus kirjas infot esimese Eesti Vabariigi aegse jalgpalli kohta?
                      Mida põhjalikum seda parem.
                      Lembit Koik "Jalgpall. Minevikust tänapäevane"
                      Tiit Lääne "Magnetkätega mees"
                      Meelis Karmo "Wabariigi vutituus"
                      "Viini profi päevaraamat" - tõsi, see räägib Arnold Pihlaku elust Viinis peamiselt

                      Need esimesed, mis pähe hüppasid

                      Kommentaar


                        #56
                        Kusjuures, kas seda Schwede raamatut raamatupoodides ei müüdagi? Ma ei leidnud ei Solarise aga Viru keskuse raamatupoest.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                          Lembit Koik "Jalgpall. Minevikust tänapäevane"
                          Tiit Lääne "Magnetkätega mees"
                          Meelis Karmo "Wabariigi vutituus"
                          "Viini profi päevaraamat" - tõsi, see räägib Arnold Pihlaku elust Viinis peamiselt

                          Need esimesed, mis pähe hüppasid
                          Tänan!
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Ja siis me tuleme tagasi meie naiste PL juurde kus meie top mängijaid ei saa hakkama täiesti basic asjadega ja siis paneme ennast vaataja seisukohale ja küsime talt, miks ma siin olen. Puht armastusest jalgpalli vastu sa siiski ei tule kahjuks naiste vutti vaatama. Kuna jalgpall on siiski meelelahutus, siis seda meelelahutust ei suuda eesti naiste klubijalgall mulle kui tarbijale pakkuda, lihtsalt ei suuda.

                            Olgu siis ka öeldud, et olen käinud vaatamas meie naiste PL kindlasti üle 10 korra, aga igakord tekib küsimus, miks ma siin olen. Viimati oli see tunne Saku ja Flora mängul. Isegi Aet ei suuda seda teha ilusamaks, ei suuda.
                            Noh vaevalt Eestis ära elavad naised jalka tagumisega nagu Viktoria ja Potsdami naised.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Kusjuures, kas seda Schwede raamatut raamatupoodides ei müüdagi? Ma ei leidnud ei Solarise aga Viru keskuse raamatupoest.
                              Ma alles ostsin.

                              Kommentaar


                                #60
                                Schwede doktoritöös jalgpalli marginaliseerumisest Nõuk.Eestis
                                räägib EW-perioodist 1. ptk (lk 27-44)
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X