320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Football Manager 2019

    Sellist teemat vist pole siin. Igal juhul, reedel tuleb beta versioon välja ning kaalun, kas osta või mitte. Mu viimane mäng oli 2015 aasta oma. Mis siinne rahvas arvab, kas tasub upgradeda?

    Siin saab lugeda ka, mis on uut.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    #2
    Eelmine aasta ostsin ka samamoodi peale FM2015 esimest korda. Millegipärast ei hakanud mängima. Need asjad, mis olid uued ei meeldinud eriti ja need asjad, mida ootasin, et oleks uued, polnud väga uued. See tegelaskuju tegemine jms oli ikka päris kummaline pehmeltöeldes. Kui juba selline uuendus tuua, siis võiks see töllakas vähemalt inimese moodi välja näha (eriti kui proovisin võimalikult tõetruud versiooni endast teha, olen üle kahe meetri pikk ja see nägi seal konkreetne slenderman välja). Lootsin, et ei tea mitmendat hooaega mängides ei muutuks mäng nii üksluiseks ja etteaimatavaks nagu varem, aga ikka muutub (alates meediateksidest ja intervjuudest jms, mis olid ikka täpselt need samad). Ajuvabad transferid ja eriti just treenerite liikumised olid endiselt alles. Eks lihtsalt uue database pärast tasub ikka upgradeda, mõni teadjam vend kindlasti oskab eeliseid veel välja tuua. FM2015 klikkis millegipärast pikaks ajaks ära ja sealsed pikad saved on siiani alles.

    Kommentaar


      #3
      Ostsin endale FM2019 ära, viimane versioon oli FM2017 ja ütleksin, et teatud erinevused olemas võrreldes FM2017'ga. Pluss uurides selle aasta tulevasi Wonderkide, siis paljudes kohtades ära märgitud ka Eesti poiss Karl Jakob Hein, kes Arsenali noortes hetkel.
      llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

      Kommentaar


        #4
        Päris huvitav mäng on. Hakkasin mõned päevad tagasi pihta vaikselt. Harjumiseks võtsin ManU, aga kui kopa ette viskab, siis hakkan mingi väiksema klubiga otsast peale. Esialgu läks hooaeg päris hästi. Ei lasnud endale ühtegi väravat kuni oktoobrini lüüa, aga siis läks lappesse ära vaikselt. Hetkel 3. kohal liigas ja midagi halba pole iseenesest.


        Kohe algul tekin kaks ostu. Ostsin De Ligt'i Ajaxist ja Werneri RB Leipzigist. De Ligt on päris hea olnud, Werner nii ja naa. Lukaku siin mängus väga ei istu, seega läheb müüki. Pogba hakkas ka vinguma, läheb samuti müüki.

        Hetkel siis koosseis selline, mis põhiliselt mängib:


        Mänguaega saavad ka Andreas Pereira, Angel Gomes ja Martial põhiliselt. Carabao cupis lasen muidugi ülejäänud vendadel madistada.

        Kommentaar


          #5
          Millal on eesti patch?

          Kommentaar


            #6
            Ok, keegi ei taha. Siis ma teen. Juba on valmis kõik divisioonid õigete klubidega.
            05-03-2019 03-49-05.jpg

            Kommentaar


              #7
              Kui valmis saad, siis jaga mingit linki vm, et kasutada saaks?

              Kommentaar


                #8
                Estonia 2019
                6 leagues, all team colours and logos, all transfers (Premium Liiga and some lower clubs)


                or: https://yadi.sk/d/1ZvyoR7VsI_FoQ

                Competition and club logos: https://yadi.sk/d/BobxS-mbZHEYpw
                (put to ...Documents\Sports Interactive\Football Manager 2019\graphics\ )

                Kommentaar


                  #9
                  Enne, kui hakkan Eesti liigat proovima, mõtlesin ka mõned read senise mängu kohta kribada.
                  Mängin siis Serbia liigat, võistkonnaks Partizan. Just lõpetasin 5nda hooaja ja selle aja jooksul olen saanud 7 tiitlit (3 meistritiitlit ja 4 karikat).Käesolev hooaeg oli kindlasti kõige edukam. Mõlemad kodused tiitlid, lisaks jõudsin Euroopa Liigas veerandfinaali, kus tuli alla vanduda Inter Milanile (2-3 ja 2-4) mängudega. Alagrupiturniiri läbisin täiseduga https://drive.google.com/open?id=1s4...DXr4UU4tKMcvXb . Lisaks oli huvitav see, et kuna MM oli 2022 talvel Kataris, siis peale alagruppi oli Knockout Roundides ainult 1 mäng. Õnneks sain mõlemad mängud kodus mängida, vastased olid vastavalt Rapid Viin ja Heerenveen ja probleeme ei tekkinud. Veerandfinaalis vastaseks tulnud Inter lõpetas mu 25mängulise järjestikuse võiduseeria ja ka 54 mängu järjest kaotuseta seeria https://drive.google.com/open?id=1ex...S6uaN4XhBBHmwp
                  Partizanil on korralik akadeemia ja juba paari hooajaga mitu wonderkidi tekkinud..
                  -Mis mulle mängu juures ei meeldi on see, et kui palju peale löökemängu kohta blokeeritakse. Tihti mängu kohta loen neid ülesse kahekohalise arvu.

                  Kommentaar


                    #10
                    Eesti liigale uuendust ka millalgi tuleb?

                    Kommentaar


                      #11
                      Minu poeg liitus mu akadeemiast. Suht keva, aga siiski. Ma mängin Paidega ja aastal 2032 jõudsid Kalev ja minu klubi mõlemad EL grupi faasi. Tõsi, eelneva 10 aastaga olin ma ise Kalevist Eesti gigandi teinud.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar

                      Working...
                      X