320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Ungari (15.10.2018 kell 21.45 @ A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Kusjuures, oli nii mõnigi ürituse plagu ja paljudel smslaenu reklaam. Ma saan aru, et paljuski on asi liikunud FB jne. Aga kunagi tehti rohkem plagu majandust ja suudeti rohkem inimesi platsile tuua. Vöta kasvõi see mäng kunagi Lätiga 2004 vòi 05. Oli küll suvi aga inimesi suudeti oluliselt rohkem statale tuua mälujärgi kui Soomega kohtumiseks näiteks. Aga no mis ma ikka jauran, mul ilmselgelt vale arusaam asjadest.
    http://jalgpall.ee/koondis/1/mangud/protocol/1389

    http://jalgpall.ee/koondis/1/mangud/protocol/2140

    Kommentaar


      #32
      Mängul oli kindlasti üle 4200 inimese. Postimehe andmetel täismaja, EPL järgi 10 000 inimest ja Youtube-st väravaid vaadates, on ka selge, et number oli oluliselt suurem (pigem sinna päevalehtede pakutu kanti).

      Aga kahtlen, et see rahvaarv EJL-i paigaldatud plagude pealt tuli - pigem ikka varasemad tulemused (märtsis viik Venemaaga), atraktiivne vastane (võrreldes Ungariga) + normaalne mänguaeg (laupäeva õhtul, kui ei eksi).

      Kommentaar


        #33
        Need numbrid on seal väga lappes. Vaatasin teisi mänge kah. Eesti Kreeka eelmine valikmäng 12000 ja Gibraltariga 6-0 mängus 700 jne.

        Aga Neth peale Horvaatia vöitu meeletuid horde staadionile ju ei tulnud. Ma julgeks ikkagi väita, et kunagi meelitati paremini rahvasstaadionile ja mingi hetk jäädi vähe loorberitele puhkama. Lootes, et asi kasvab kuidagi iseenesest edasi. Puhtalt minu arvamus. Las ta jääb.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Need numbrid on seal väga lappes. Vaatasin teisi mänge kah. Eesti Kreeka eelmine valikmäng 12000 ja Gibraltariga 6-0 mängus 700 jne.
          Kreeka - Eesti valikmängus oligi 12 379 ja Gibraltar - Eesti valikmängus 712. Need mõlemad mängud toimusid võõrsil. Vaata palun tähelepanelikumalt.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas asdf Vaata postitust
            Kreeka - Eesti valikmängus oligi 12 379 ja Gibraltar - Eesti valikmängus 712. Need mõlemad mängud toimusid võõrsil. Vaata palun tähelepanelikumalt.
            Oih minu paha jah. See Läti mängu 4000 ka öige?

            E: Vaatasin ka videot ja vöin oelda, et see number täitsa juhuslik seal. Kui see on 4k siis eila oli mingi 500 inimest.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Oih minu paha jah. See Läti mängu 4000 ka öige?

              E: Vaatasin ka videot ja vöin oelda, et see number täitsa juhuslik seal. Kui see on 4k siis eila oli mingi 500 inimest.
              Ei, see 2005. aasta Eesti - Läti mängu number (4000) on viga.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Mida rohkem reklaami. Rohkem inimesi. Tähendab rohkem inimesi tarbib ka seda köike mida pakutakse. Alates piletist, löpetades muude asjadega. See ei ole ju ainult see, et saame kellegi staadionile. See sama inimene tuleb ja maksab sellega EJL kukrusse raha ju.

                Mängu ajal mul on rakendus vägagi olemas, olenemata sellest mida Liit teeb. Nouga vöin alati abiks olla. Plagusi ma ilmselt ise linnapeale kleepima ei lähe. Aga tean, et umbes 50-60 evro eest leiab kindlasti isikuid kes viitsiksid nt. paevotsa plagusi panna. Suuremaid asju panevad nkn mingid suuremad ettevötted ja elektroonilistega tegeleb it mees. Kui 10 inimest paneb neid plagusi ulelinna nt. ja ühe toomehe pealt tuleb juba kasvöi 10 inimest juurde tähendab juba plussi ju. Ning ma ei näe pohjust miks ei voiks tulla rohkem inimesi. Kasvöi need samad 14 aastased kutid, keda nägin ja kes uurisid . Kui nad oleks teadnud 24 vöi 48 tundi varem, et mäng toimub, oleks neiln olnud voimalust/aega oma vanemaid paarida, et lahme vöi ma lähen. Aga neid 14 aastaseid on vaja sinna staadionile saada tapselt samapalju kui vanemaid, kui mitte rohkem. Kus kohast see järelkasv muidu tuleb ?
                Siinkohal tekiks jälle küsimus, et nagu need 14 aastased kutid, kes reaalselt ei ole kursis Eesti koondisega ning ei tea, et mäng toimub ega midagi ja loevad seda linnas esimest korda kuskilt plakatilt, kas see reaalselt tekitaks nüüd järsku sellise huvi, et minnakse mängule? Üle tüki aja ma olen sinuga isegi siiralt nõus, et rohkem lobitööd tuleks teha ja sa suunad tähelepanu täitsa õigesse kohta, aga ma kardan, et praeguses niigi meeletus reklaamimaailmas suvalised plakatid erilist mõju ei avalda.

                Ma olen juba teada tuntud suure suuga kritiseerija EJL suhtes, aga antud kohas jätan selle tegemata, sest ega mina oleks ka suhteliselt suure mõttekoha ees, et kuidas üldse läheneda gruppidele, keda staadionile meelitada. Ma arvan, et infot tuleks koguda inimestelt, kes on alles hiljaaegu hakanud Eesti koondist regulaarselt toetamas käima ning uurima, mis neid ajendas esimest korda. Ma isiklikult olen juba nii pikki aastaid käinud igal võimalusel koondisemängudel kasvõi nui pooleks ja ega ma ei mäletagi enam, kuidas mul see algas. Eks tuleks hakata veel jõulisemalt erinevatel platvormidel tööd tegema (ajalehed,ajakirjad,sotsiaalmeedia,televisioon) kui seda hetkel.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Üle tüki aja ma olen sinuga isegi siiralt nõus, et rohkem lobitööd tuleks teha ja sa suunad tähelepanu täitsa õigesse kohta, aga ma kardan, et praeguses niigi meeletus reklaamimaailmas suvalised plakatid erilist mõju ei avalda.
                  Ei tasu erutuda tänavareklaami kvantiteedist. Suunamata reklaam e posterreklaam peabki (ööpäev*m2/€) odavam olema (sest keegi ei ole nõus selle eest rohkem maksma, kuna ei anna piisavalte efekti). Tulistan küll praegu üle keskmise puusalt, aga sama arvu eurode eest, mis liit tänavareklaamile kulutas, saab minutise klipi ja kokkuleppe seda 3x päevas ühes kanalis õhtusel (=olulisel) kellaajal rahvale ette mängida. Mille efekt suurem on, teab täpselt vaid Soccerneti foorumi spetsialist.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    #39
                    kas ehk eksisteerib võimalus, et lisaks viimase kahe mängu anaalsele algusajale, on ka nende pisut poolkõvade mängude piletihind eesti kontekstis veids kirvevõitu .. üksikule vellole ilmselt mitte, aga noorte jaoks on € 15 tihti suhteliselt suur osa eelarvest ja eriti perede segmendis selline lihtsam 4 x € 20 + kaasnevad lisakulud arvutus ilmselt ikkagi tehakse.

                    Kommentaar


                      #40
                      Üle mitme-setme sai koondise mängu telekast vaadatud (tõesti ei viitsi tööpäeval kell kaks magama jõuda), aga et näidati treeneritepingi emotsioone väravate puhul on vägev.
                      Nojah, siiani pole ka väravaid olnud
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas muurek Vaata postitust
                        kas ehk eksisteerib võimalus, et lisaks viimase kahe mängu anaalsele algusajale, on ka nende pisut poolkõvade mängude piletihind eesti kontekstis veids kirvevõitu .. üksikule vellole ilmselt mitte, aga noorte jaoks on € 15 tihti suhteliselt suur osa eelarvest ja eriti perede segmendis selline lihtsam 4 x € 20 + kaasnevad lisakulud arvutus ilmselt ikkagi tehakse.
                        Tegelikult oleks EJLil vaja teha põhjalik uuring teemal mis paneks inimesi staadionile tulema. Sinnamaani on enamus reklaami ja tegevust tühja tulistamine. Oleks vaja korralikku valimit vähemalt 1000 või rohkema inimesega. Küsida mis või kes tooks staadionile, mis takistab või segab, mis soodustaks jne. jne.

                        Enda ja tuttavate kogemusest takistavad asjaolud:
                        1. kallis pilet (pere puhul on summa arvestatav)
                        2. külm, vihm vm. ebameeldivad tingimused
                        3. hiline kellaaeg
                        4. koondis ei löö väravaid
                        5. koondis saab tõenäoliselt pähe

                        Viimased 2 punkti võib kokku võtta koondise ebapiisava tasemega.

                        Sama kehtib ka Premmi kohta.

                        Ma ei ütleks, et eestlased jalgpallikauge rahvas oleks aga mitmetel põhjustel kohalik jalgpall neid ei kõneta. Meistrite liigat, EM'i, MM'i vaadatakse hea meelega. Meistrite liiga karikate suvisel ringkäigul oli koheselt mõju Premmi külastavusele.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                          Tegelikult oleks EJLil vaja teha põhjalik uuring teemal mis paneks inimesi staadionile tulema. Sinnamaani on enamus reklaami ja tegevust tühja tulistamine. Oleks vaja korralikku valimit vähemalt 1000 või rohkema inimesega. Küsida mis või kes tooks staadionile, mis takistab või segab, mis soodustaks jne. jne.

                          Enda ja tuttavate kogemusest takistavad asjaolud:
                          1. kallis pilet (pere puhul on summa arvestatav)
                          2. külm, vihm vm. ebameeldivad tingimused
                          3. hiline kellaaeg
                          4. koondis ei löö väravaid
                          5. koondis saab tõenäoliselt pähe

                          Viimased 2 punkti võib kokku võtta koondise ebapiisava tasemega.

                          Sama kehtib ka Premmi kohta.

                          Ma ei ütleks, et eestlased jalgpallikauge rahvas oleks aga mitmetel põhjustel kohalik jalgpall neid ei kõneta. Meistrite liigat, EM'i, MM'i vaadatakse hea meelega. Meistrite liiga karikate suvisel ringkäigul oli koheselt mõju Premmi külastavusele.
                          Usu mind, nad uurivad. Olen isegi nende küsitlustele vastanud.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas dareth Vaata postitust
                            Usu mind, nad uurivad. Olen isegi nende küsitlustele vastanud.
                            Tore!
                            Aruanne? Järeldus? Tulemus? Kus seda näha saaks?

                            Kommentaar


                              #44
                              Järelduste tulemused on igatahes tribüüne vaadates hästi näha.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                                Tore!
                                Aruanne? Järeldus? Tulemus? Kus seda näha saaks?
                                proovi guugeldada või midagi



                                kindlasti on kusagil ka koondise kohta mingi värk
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X