320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Omav2rava spordiennustus nurk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Omav2rava spordiennustus nurk

    Tere kõigile!

    Olen panustamisega tegelenud ca 5 aastat. Vahel rohkem, vahel vähem. Pikas perspektiivis olen kindlasti miinuses ning tegelen sellega meelelahutuslikel eesmärkidel. Loon siia selle nurgakese, et ennast rohkem distsiplineerida ning selleks, et panuseid rohkem läbi mõelda.

    Tavaliseks panuse suuruseks on mul 5€ ning panustan pigem suurtematele sündmustele ja teen tavaliselt üksikpanuseid. Üritan järgnevalt oma panused ning nende põhjused siia kirja panna.

    #2
    Nädalavahetus pole enam kaugel ning kuna enne seda märkimisväärseid mänge ei toimu, siis valisin midagi Inglismaa Kõrgliiga jaoks välja.

    West Ham vs Spurs. West Ham on viimased kodus peetud mängud väga hästi hakkama saadud. Nende hulgas viigistati Chelsea-ga 0-0 ning võideti Manut 3-1. Viimane mäng peeti küll võõrsil, kus kaotati 0-1 Brightonile, kuid viimane on kodus väga kindel nii, et pole hullu. Spursil samal ajal on tõenäoliselt vigastusega väljas nii Eriksen, Alli kui Vertonghen. Juba Cardifiga mängus, kus Kane käis vahepeal mängu ehitamas, oli näha, et ilma Eriksenita on raske ohtlikke olukordi luua. Panustan West Ham`i võidu peale koefiga 4.30.

    Kommentaar


      #3
      Huvitav esimene panus sellise profiilipildiga kasutajalt.

      Tegelt soovin blogile pikaajalist ja edukat kulgu!
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Huvitav esimene panus sellise profiilipildiga kasutajalt.

        Tegelt soovin blogile pikaajalist ja edukat kulgu!
        Win-win. Spurs võidab, olen õnnelik kui, aga West Ham, siis on vähemalt väike lohutusauhind olemas

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas omav2rav Vaata postitust
          Tere kõigile!

          Olen panustamisega tegelenud ca 5 aastat. Vahel rohkem, vahel vähem. Pikas perspektiivis olen kindlasti miinuses ning tegelen sellega meelelahutuslikel eesmärkidel. Loon siia selle nurgakese, et ennast rohkem distsiplineerida ning selleks, et panuseid rohkem läbi mõelda.

          Tavaliseks panuse suuruseks on mul 5€ ning panustan pigem suurtematele sündmustele ja teen tavaliselt üksikpanuseid. Üritan järgnevalt oma panused ning nende põhjused siia kirja panna.
          Eriksen tundub siiski paranenud olevat ning väidetakse, et jookseb vähemalt vahetusest platsile. See seda panust enam nii ahvatlevaks ei tee

          Kommentaar


            #6
            Esimene panus läks aia taha . Täna on rohkem gämblimis tuju ning panen Arsenal - Leicester täpse skoori peale. Ennustan 3-2 koefiga 17.0. Ilmselt on oodata lahtist mängu ning tulenevalt mõlema meeskonna just mitte kõige kaitsvaimast mängupildist, ootan palju väravaid.

            Hetkeseis:
            0/1 panusest pihta
            -5.00€

            Kommentaar


              #7
              Pfff. Bellerin oleks võinud ühe veel oma võrku taguda

              Hetkeseis:
              0/2 panusest pihta
              -10.00€

              Kommentaar


                #8
                Manchester United vs Juventus. Panusta 1-1 viigi peale. Man Utd on küll Inglismaa Kõrgliigas nagu s***häda olnd, kuid usun, et CL-iks suudetakse end paremini kokku võtta. Juventus on sel hooajal endale ülivähe lasknud lüüa, kuid usun, et Old Traffordil hakkavad väristama ja lasevad siiski Lukakul ühe ära vajutada

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas omav2rav Vaata postitust
                  Manchester United vs Juventus. Panusta 1-1 viigi peale. Man Utd on küll Inglismaa Kõrgliigas nagu s***häda olnd, kuid usun, et CL-iks suudetakse end paremini kokku võtta. Juventus on sel hooajal endale ülivähe lasknud lüüa, kuid usun, et Old Traffordil hakkavad väristama ja lasevad siiski Lukakul ühe ära vajutada
                  Kui Bonucci mängib, siis ühe lasevad jah vast
                  Aga tegelikult olen nõus, et Juvel kerge ei saa olema ja pigem kompav viik Old Traffordil.
                  La Liga 2020/21 ennustusmäng

                  La Liga Striker Mania 2020/21

                  Kommentaar

                  Working...
                  X