320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Majandusuudiseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Mis see mõistuse hääl siis on? Et kõik ettevõtlusega alustavad inimesed peavad kõik ämbrid ise läbi kolistama? Veskimägi on varemgi silma paistnud arvamusega, et eliit on meil juba olemas, las teised olla odav tööjõud.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Hillar Kohv: Otsin saun- suvilaid ehitavat firmat, kelle reklaamis osaleda, et reklaami eest tasuks ehitis saada
      eks varemgi on juhtunud, et hinnasoodustuse saamiseks ollakse nõus kõikvõimalikul moel kinnisvarafirmale reklaami tegema
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        #63
        Jordan Belfort on oma patte kahetsenud ja nüüd tahab TASUTA oma fännidele midagi tagasi anda

        Kommentaar


          #64
          Leedu Firma Transaviabaltika hakkab teenindama Tallinn-Kuressaare+Kärdla liini... Võite lolliks pidada, aga miks me lihtsalt jagame enda riigi raha laiali ning laseme igal suvalisel riigil meid siin lüpsmas käia? Oma riigi siselend ja võiks ju mõni oma riigi firma teenindada?

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Leedu Firma Transaviabaltika hakkab teenindama Tallinn-Kuressaare+Kärdla liini... Võite lolliks pidada, aga miks me lihtsalt jagame enda riigi raha laiali ning laseme igal suvalisel riigil meid siin lüpsmas käia? Oma riigi siselend ja võiks ju mõni oma riigi firma teenindada?
            eee sõbrakene, TSB on ammu ju teenindanud neid liine. Kust karupersest sa lugesid nüüd, et tulevad alles? Nordical ei ole mõtet teenindada liini, mis tekitab ilmselgelt 10x rohkem kütusekulu kui tagasi teenimine.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              eee sõbrakene, TSB on ammu ju teenindanud neid liine. Kust karupersest sa lugesid nüüd, et tulevad alles? Nordical ei ole mõtet teenindada liini, mis tekitab ilmselgelt 10x rohkem kütusekulu kui tagasi teenimine.
              Leedu firma Transaviabaltika hakkab Tallinna-Kuressaare lennuliini teenindama 46-kohalise ATR42-300 tüüpi lennukiga, kirjutab Saarte Hääl.


              Varem teenindanud küll, aga uus hange taas neile. Aga 26 miljonit võõrriikide firmadele meie siseriigi lendude jaoks on ka nagu natukene nadi anda...

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                https://majandus24.postimees.ee/6565...255.1543423000

                Varem teenindanud küll, aga uus hange taas neile. Aga 26 miljonit võõrriikide firmadele meie siseriigi lendude jaoks on ka nagu natukene nadi anda...
                Ma ei saa hetkel selles su virinast aru. Ma olen 3 korda lennanud TLL-KUR liinil, hea kiire ja hind on ka täiesti okei. Mul on sügavalt pohhui, kes lõpuks sealt cashi saab. Olgu selleks riik või leedukad. Ei ole see esimene ega viimane välismaa firma, kes pakub teenuseid siin.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Ma ei saa hetkel selles su virinast aru. Ma olen 3 korda lennanud TLL-KUR liinil, hea kiire ja hind on ka täiesti okei. Mul on sügavalt pohhui, kes lõpuks sealt cashi saab. Olgu selleks riik või leedukad. Ei ole see esimene ega viimane välismaa firma, kes pakub teenuseid siin.
                  Sind ei peagi huvitama lihtsalt, miks peab riik üldse maksma välisfirmadele kui oleks olemas ka Eestis võimalusi. Selleasemel, et toetada enda riigi majandust me lihtsalt toetame teiste riikide ettevõtteid lubades neid läbi hangete siia.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Sind ei peagi huvitama lihtsalt, miks peab riik üldse maksma välisfirmadele kui oleks olemas ka Eestis võimalusi. Selleasemel, et toetada enda riigi majandust me lihtsalt toetame teiste riikide ettevõtteid lubades neid läbi hangete siia.
                    No aga leedukas teebki odavamalt kui Nordica. Ja hinnale taandubki (üldjuhul) kogu riigihangete loogika. Riigihangete seadus põhineb omakorda EL direktiividel, seega ühisturg n shit ja tänases poliitilises seisus on see reaalsus
                    308

                    Kommentaar


                      #70
                      Vaatame korra, mis ja kuidas toimuvad asjad Matti kodumaal. Kui meite riik suudaks ka sama kindlameelselt n.ö võõraid peedistada, siis oleks tore.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Leedu Firma Transaviabaltika hakkab teenindama Tallinn-Kuressaare+Kärdla liini... Võite lolliks pidada, aga miks me lihtsalt jagame enda riigi raha laiali ning laseme igal suvalisel riigil meid siin lüpsmas käia? Oma riigi siselend ja võiks ju mõni oma riigi firma teenindada?
                        Sest on olemas riigihangete seadus. Ja kui me välispakkujaid ligi eiblaseks, jääksime üldse ilma pakkujateta, või läheksid hanked liiga kalliks.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          #72
                          Eelnev hange vist oli nii, et eelistati 19kohalisele lennukile 2k per lend dotatsiooni kui 36kohalisele 2.2k per lend? Viidet ei leia.

                          Kommentaar


                            #73
                            keegi mingit head TL;DR versiooni sellest põlevkivienergia / idaviru koondamiste kohta oskab pakkuda?

                            Kommentaar


                              #74
                              Hvaking võimas. Nordicaga on sisuliselt kaput.


                              Algselt oli pealkirjades midagi 5 liini sulgemisest.
                              Aga irl pannakse lihtsalt lennufirmana pillid kotti.

                              Tahaks kuulda nüüd põhjendust - mis on õigustus luua ja pidada riigiettevõtet mis tegeleb rahvusvahelise allhanketeenuse pakkumisega??? Ma näeksin selget õigustust pidada lennufirmat mis eraldivaadates toodaks kahjumit, aga veaks Eestisse reisijaid, kes siinset majandust aitavad elavada.

                              Aga praegu on sellise ettevõtte pidamiseks sama palju õigustust kui teha riigi rahadega mingisugune tootmisettevõte millel oleks tootmisüksus kusagil Rootsis ja müüks oma kaupa Norra. Sisult turu solkimine.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Hvaking võimas. Nordicaga on sisuliselt kaput.


                                Algselt oli pealkirjades midagi 5 liini sulgemisest.
                                Aga irl pannakse lihtsalt lennufirmana pillid kotti.

                                Tahaks kuulda nüüd põhjendust - mis on õigustus luua ja pidada riigiettevõtet mis tegeleb rahvusvahelise allhanketeenuse pakkumisega??? Ma näeksin selget õigustust pidada lennufirmat mis eraldivaadates toodaks kahjumit, aga veaks Eestisse reisijaid, kes siinset majandust aitavad elavada.

                                Aga praegu on sellise ettevõtte pidamiseks sama palju õigustust kui teha riigi rahadega mingisugune tootmisettevõte millel oleks tootmisüksus kusagil Rootsis ja müüks oma kaupa Norra. Sisult turu solkimine.
                                Pigem hoiavad nad seda üleval, et eestlased saaksid välja lennata. Ehk siis Brüsselisse need sajad turistid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X