320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Majandusuudiseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Jah, odavaim peab võitma. Kui sa natukenegi tahad paremat saada, kaevatakse kohtusse ja pannakse kinni, sest oled korruptant.
    meditsiinisektori hangetes see küll tõele ei vasta.

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      kas neid meditsiinis kasutatavaid inimkaitsevahendeid ei oleks mõtekas meil edaspidi endal toota? või Hiina odav hind muudab selle täiesti mõtetuks?
      Hiinas toodetud N95 maskide hinda arvestades on kohalik tootmine ikka väga palju kallim.

      Teine probleem kindlasti maht, sest näiteks Sillamäe kuni 10000 on nõudlust arvestades ikka võrldemisi vähe.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Hiinas toodetud N95 maskide hinda arvestades on kohalik tootmine ikka väga palju kallim.

        Teine probleem kindlasti maht, sest näiteks Sillamäe kuni 10000 on nõudlust arvestades ikka võrldemisi vähe.
        Kõige suurem pudelikael on hoopis tooraine ehk millest toota. Seadmeid ja inimesi saaks muretseda, aga toorainega ollakse alguses tagasi, kui masstootmiseks läheb.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Mart Helme hakkas rääkima täna euro devalveerimise võimalusest. Mis selle loogiline mõte oleks? Euro on iseseiseisev, Euroopa Keskpanga kontrolli all ja pole seotud millegagi peale usalduse süsteemi vastu. Kui devalvaarimise all mõelda raha juurdetrükkimist, siis seda tehakse pidevalt. Euroopa keskpank saab majanduse turgutamiseks teha kvantitatiivset leevendamist, mis siuliselt ongi rahatrükk. Üldiselt töötab skeem sedasi: https://www.ecb.europa.eu/explainers...raphic.et.html

          Kommentaar


            Lugedes kuidas Äripäev koondab ning palka vähendab ning teised ajakirjandusväljaanded juba kas sama teinud või tegemas taban end mõttelt et ma olen teist nädalat kodus, väga väljas ei käi ning ei tee muud kui poole silmaga tööd ja teise poole silmaga pidevalt uudiseid lugedes.

            Ehk siis, kas see inimeste kodus istumine ei peaks mitte suurendama käidavust ja lugemust?

            Kommentaar


              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
              Lugedes kuidas Äripäev koondab ning palka vähendab ning teised ajakirjandusväljaanded juba kas sama teinud või tegemas taban end mõttelt et ma olen teist nädalat kodus, väga väljas ei käi ning ei tee muud kui poole silmaga tööd ja teise poole silmaga pidevalt uudiseid lugedes.

              Ehk siis, kas see inimeste kodus istumine ei peaks mitte suurendama käidavust ja lugemust?
              Mis sellest käidavusest kasu, kui reklaamida suurt midagi pole.

              Kommentaar


                loogiliselt võttes kui on vajadus, nõudlus, siis on ka võimalik teenida. küsimus on teenimismudelis
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  loogiliselt võttes kui on vajadus, nõudlus, siis on ka võimalik teenida. küsimus on teenimismudelis
                  Geenius.

                  Kommentaar


                    Äripäev on veidi müstiline leht. Kui Ekspress Meedia ja Postimees grupp pakkusid kasutajatele, et hakka lugejaks pakume kõiki grupi väljaandeid 1€ eest esimene kuu ja dasipidi 5€, siis Äripäev küsib oma ühe lehe eest esimesel kuul 3.90€ ja edaspdi 25€.! Jah, nende nišš on spetsiifiline kuid erinevalt muudest väljaannetest nad väga ei pinguta, et lugejaid juurde saada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Äripäev on veidi müstiline leht. Kui Ekspress Meedia ja Postimees grupp pakkusid kasutajatele, et hakka lugejaks pakume kõiki grupi väljaandeid 1€ eest esimene kuu ja dasipidi 5€, siis Äripäev küsib oma ühe lehe eest esimesel kuul 3.90€ ja edaspdi 25€.! Jah, nende nišš on spetsiifiline kuid erinevalt muudest väljaannetest nad väga ei pinguta, et lugejaid juurde saada.
                      See on päris julge väide. Ma julgen öelda, et Eestis mõõdab seda Äripäev praegu ehk kõige paremini, et kuidas lugejaid juurde saada. Ehk ma ütleks, et nad teavad, mis nad teevad.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Äripäev on veidi müstiline leht. Kui Ekspress Meedia ja Postimees grupp pakkusid kasutajatele, et hakka lugejaks pakume kõiki grupi väljaandeid 1€ eest esimene kuu ja dasipidi 5€, siis Äripäev küsib oma ühe lehe eest esimesel kuul 3.90€ ja edaspdi 25€.! Jah, nende nišš on spetsiifiline kuid erinevalt muudest väljaannetest nad väga ei pinguta, et lugejaid juurde saada.
                        ÄP teeb ka oma raadiot, nüüd on enamus saateid ainult tellijatele. Varem ikka jälgisin neid saateid, aga ei kujuta küll ette, kui mõttekas on neid saateid vaid tellijatele teha. Samas, ka tasuta kuulamise pakkumine ei too midagi sisse. Ehk võiksid selle raadio üldsegi pausile panna, üldiselt tühine mure muidugi, vabandan targutamise pärast.

                        Kommentaar


                          Seni parim olukorra tõlgendus, et MIKS kõik ei lenda perse. See mees peaks Nobeli saama. Tõsi, kui see kriis jääb aastaid kestma, mida ma küll ei usu, siis ehk muutub tarbijakäitumine ja oleme kõik rotid.

                          Kommentaar


                            Alustuseks peaks defineerima väljendi "kõik ei lenda perse" ja siis võib hakata arutlema.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              ei viitsi praegu, keegi peab tööd ka tegema
                              panin selle postituse siia lihtsalt vastuseks üleüldisele negatiivsusele.

                              Kommentaar


                                Andrei Korobeinik toetab kriisi lahendamist kodanikupalgaga: 500-600 eurot kõigile ja jääksime veel plussigi!

                                Mida foorumlased arvavad? Ma vahetaks hea meelega praeguse 177 eurise lapsetoetuse 2x500 euri kodanikupalga vastu
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X