Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 64

Teema: FC Krasnodar

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

CLkvalifikatsiooni esimene vastane on Porto. Suht kurb.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Remy Cabella toodi 12 miljoni eest.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

See, kui online piletite server on maas, ja kõik tahavad Porto mängu näha.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 21/ Episood 21- Balaball on külas Vadim Dobi˛al ja Sillamäe Kalevil/ Balaball в гостях у Вадима Добижы и Силламяэвского Калева

telekavaataja.blogabet.com

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mida on Krasnodar teinud üleminekuteturul? Oldi väga aktiivsed. Ennekõike seetõttu, et neil on eurokarikad kohe tulemas ning Gazinski, Claesson ja Pereyra on eriti pikaks ajaks väljas. Oli vaja kiirelt uut ja kvaliteetset verd.

Tulid juurde

Remy Cabella (Saint-Ettienne) 13mln
    Markus Berg (Al Ain)
    Younes Namli (Zwolle) 2mln
    Tonny Trindade de Vilhena (Feyenoord) 9mln
    Kaio Fernando da Silva Pantalećo (Santa Clara) 3mln
    Ruslan Kambolov 0.4 mln

Lahkusid

Pereyra (Orlando City)
    Roman Shiskin -
    Charles Kabore (Dinamo Moskva)
    Danil Fomin (Ufa) 0.28mln

Nagu näha, siis tegeleb Krasnodar kerget sorti riskibusinessiga. Täiendati tiimi oluliselt ning võõrleegionäride limiidi mõttes on see eriti ohtlik. Ja suure tõenäosusega jäädakse ka Meistrite Liigast eemale. Ühesõnaga ma haistan suurt puhastust talvel (või järgmine suvi). Praeguse seisuga on sats hästi komplekteeritud ja Zenidi järel tiitlile peafavoriit.

Senised mängud pole suurt midagi näidanud, kuid laupäevane Zenit võib niimõnelegi küsimusele vastata.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 21/ Episood 21- Balaball on külas Vadim Dobi˛al ja Sillamäe Kalevil/ Balaball в гостях у Вадима Добижы и Силламяэвского Калева

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

Senised mängud pole suurt midagi näidanud, kuid laupäevane Zenit võib niimõnelegi küsimusele vastata.
    Minu meelest on see mäng näidanud, et Krasnodar üritab ka endast tugevamate vastu mängida, kuid midagi jääb puudu. Sisuliselt pole võrreldes eelmise aastaga sammu edasi tehtud. Vähemasti praegusel hetkel. Porto on tugev favoriit.

Algupärane

Jalgpall on mõnikord ikka nii ebaõiglane. Krasnodarilt hea mäng, kahju ainult et esimene raami löök tuli neilt alles 80ndal minutil. Sellele vaatamata oli ülekaal ilmne.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Krasnodar on võistkond, kellele ma siiralt pöialt hoian, kuid kellel alati jääb tähtsatel hetkedel midagi puudu. Porto on neist (ja igast Vene satsist) meisterlikkuse poolest siiski üle.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Pilti väravast kah...

kogemustega alkohoolik Kasutaja manalamees avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

seda eilset krasnodar-porto pusimist ma isegi vaatasin.millele ma eelpoolk6nelejate jutust alla kirjutan:

1. krasnodari jaoks oli loos maakeeli sitt.1 halvimaid,kui mitte k6ige hullem v6imalik variant.
    2. krasnodar oli tubli.omad v6imalused,enamasti m2ngu viimases veerandis ju olid,kaasa arvatud potentsiaalne penalti,mida sakslasest kohtunik ei andnud.
    3. porto on tasemelt pisut tugevam.kui soovite,parasjagu tugevam.neil kyll hooaeg alles algamas,aga sats toimib kenasti.ja mingist krasnodari domineerimisest ei saa juttugi olla.vaadake kasv6i statsi m2ngust.
    4. see penaltiolukord.portugali kanalite hailaitsid sellest arusaadavalt delikaatsetel p6hjustel pikalt ei peatu,v ei tee juttugi.see vene kanali kommentaatoripaar siiski tegi,aga ma ei saanud suurt sotti sellest jutust,miks mitte anda.lyhike vahemaa? juhuslik? pohh.see pole veenev seletus.kohtunik oli sealsamas ja pidi n2gema.

https://www.youtube.com/watch?v=6GGL5RKwF0k
    kunagi pole olnd,et midagi polnd

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas manalamees Vaata postitust
    seda eilset krasnodar-porto pusimist ma isegi vaatasin.millele ma eelpoolk6nelejate jutust alla kirjutan:

1. krasnodari jaoks oli loos maakeeli sitt.1 halvimaid,kui mitte k6ige hullem v6imalik variant.
    2. krasnodar oli tubli.omad v6imalused,enamasti m2ngu viimases veerandis ju olid,kaasa arvatud potentsiaalne penalti,mida sakslasest kohtunik ei andnud.
    3. porto on tasemelt pisut tugevam.kui soovite,parasjagu tugevam.neil kyll hooaeg alles algamas,aga sats toimib kenasti.ja mingist krasnodari domineerimisest ei saa juttugi olla.vaadake kasv6i statsi m2ngust.
    4. see penaltiolukord.portugali kanalite hailaitsid sellest arusaadavalt delikaatsetel p6hjustel pikalt ei peatu,v ei tee juttugi.see vene kanali kommentaatoripaar siiski tegi,aga ma ei saanud suurt sotti sellest jutust,miks mitte anda.lyhike vahemaa? juhuslik? pohh.see pole veenev seletus.kohtunik oli sealsamas ja pidi n2gema.

https://www.youtube.com/watch?v=6GGL5RKwF0k
    Sorry, aga WTF see õigekiri?!?

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Haha, said siiski edasi
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Algupärane

SUPER TÖÖ KRASNODAR!!!! Porto audis

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Krasnodar on võistkond, kellele ma siiralt pöialt hoian, kuid kellel alati jääb tähtsatel hetkedel midagi puudu. Porto on neist (ja igast Vene satsist) meisterlikkuse poolest siiski üle.
    Seekord võttis Krasnodar küll maksimumi välja. Ilmselt klubiajaloo suurim võit. Millal üldse viimati Porto CL-i alagrupis ei mänginud?

Shapi on muidugi geenius ja tõstis oma hinnalipikut korralikult. Järgmine vastane Olympiacos.
    Great respect pullidele!

kogemustega alkohoolik Kasutaja manalamees avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

vahelduseks midagi head ka.kahju,et pilti ei n2inud,aga esialgu piisab tulemusest ka.krasnodari vastu ei panusta ma kunagi venemaa puntide suhtes.oleks ma noorem,paneks neile feissbuuki laigi
    kunagi pole olnd,et midagi polnd

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Millal üldse viimati Porto CL-i alagrupis ei mänginud?
    Ei olnudki väga iidsel ajal - 2010/11, kui Villas-Boasi ainsa hooaja käigus võideti Euroopa liiga.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Olgem ausad, see võistkond (klubi) väärib siiski Meistrite Liiga kohta. Venemaa ainuke "õige" klubi Premier Liigas.

PS! klubipresidendil on täna sünnipäev. Hea kink!

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Sümpaatseim klubi Venemaal.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Sümpaatseim klubi Venemaal.
    Kui ma ei toetakse Lokomotivi, oleks ma Krasnodari fänn. Üldiselt neile, kes tahaksid Venemaa jalgpalliga lähemalt tutvuda ja kuidagi enda jaoks põnevaks teha, siis jälgige Krasnodari.

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Venemaa ainuke "õige" klubi Premier Liigas.
    Ma arvasin, et FC Kuban Krasnodar oli linna õige klubi.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Ma arvasin, et FC Kuban Krasnodar oli linna õige klubi.
    Paljude meelest ongi. Aga Krasnodar on ainuke klubi Venemaal, mis on 100% eraomand.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud