320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Krasnodar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Jalgpall on mõnikord ikka nii ebaõiglane. Krasnodarilt hea mäng, kahju ainult et esimene raami löök tuli neilt alles 80ndal minutil. Sellele vaatamata oli ülekaal ilmne.

    Kommentaar


      #47
      Krasnodar on võistkond, kellele ma siiralt pöialt hoian, kuid kellel alati jääb tähtsatel hetkedel midagi puudu. Porto on neist (ja igast Vene satsist) meisterlikkuse poolest siiski üle.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #48
        Pilti väravast kah...

        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #49
          seda eilset krasnodar-porto pusimist ma isegi vaatasin.millele ma eelpoolk6nelejate jutust alla kirjutan:

          1. krasnodari jaoks oli loos maakeeli sitt.1 halvimaid,kui mitte k6ige hullem v6imalik variant.
          2. krasnodar oli tubli.omad v6imalused,enamasti m2ngu viimases veerandis ju olid,kaasa arvatud potentsiaalne penalti,mida sakslasest kohtunik ei andnud.
          3. porto on tasemelt pisut tugevam.kui soovite,parasjagu tugevam.neil kyll hooaeg alles algamas,aga sats toimib kenasti.ja mingist krasnodari domineerimisest ei saa juttugi olla.vaadake kasv6i statsi m2ngust.
          4. see penaltiolukord.portugali kanalite hailaitsid sellest arusaadavalt delikaatsetel p6hjustel pikalt ei peatu,v ei tee juttugi.see vene kanali kommentaatoripaar siiski tegi,aga ma ei saanud suurt sotti sellest jutust,miks mitte anda.lyhike vahemaa? juhuslik? pohh.see pole veenev seletus.kohtunik oli sealsamas ja pidi n2gema.

          Для монтажа видеоролика были использованы материалы с каналов:Матч ТВ: https://www.youtube.com/channel/UCtet...UEFA: https://www.youtube.com/user/UEFA
          kunagi pole olnd,et midagi polnd

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas manalamees Vaata postitust
            seda eilset krasnodar-porto pusimist ma isegi vaatasin.millele ma eelpoolk6nelejate jutust alla kirjutan:

            1. krasnodari jaoks oli loos maakeeli sitt.1 halvimaid,kui mitte k6ige hullem v6imalik variant.
            2. krasnodar oli tubli.omad v6imalused,enamasti m2ngu viimases veerandis ju olid,kaasa arvatud potentsiaalne penalti,mida sakslasest kohtunik ei andnud.
            3. porto on tasemelt pisut tugevam.kui soovite,parasjagu tugevam.neil kyll hooaeg alles algamas,aga sats toimib kenasti.ja mingist krasnodari domineerimisest ei saa juttugi olla.vaadake kasv6i statsi m2ngust.
            4. see penaltiolukord.portugali kanalite hailaitsid sellest arusaadavalt delikaatsetel p6hjustel pikalt ei peatu,v ei tee juttugi.see vene kanali kommentaatoripaar siiski tegi,aga ma ei saanud suurt sotti sellest jutust,miks mitte anda.lyhike vahemaa? juhuslik? pohh.see pole veenev seletus.kohtunik oli sealsamas ja pidi n2gema.

            https://www.youtube.com/watch?v=6GGL5RKwF0k
            Sorry, aga WTF see õigekiri?!?

            Kommentaar


              #51
              Haha, said siiski edasi
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                #52
                SUPER TÖÖ KRASNODAR!!!! Porto audis

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Krasnodar on võistkond, kellele ma siiralt pöialt hoian, kuid kellel alati jääb tähtsatel hetkedel midagi puudu. Porto on neist (ja igast Vene satsist) meisterlikkuse poolest siiski üle.
                  Seekord võttis Krasnodar küll maksimumi välja. Ilmselt klubiajaloo suurim võit. Millal üldse viimati Porto CL-i alagrupis ei mänginud?

                  Shapi on muidugi geenius ja tõstis oma hinnalipikut korralikult. Järgmine vastane Olympiacos.
                  Great respect pullidele!
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #54
                    vahelduseks midagi head ka.kahju,et pilti ei n2inud,aga esialgu piisab tulemusest ka.krasnodari vastu ei panusta ma kunagi venemaa puntide suhtes.oleks ma noorem,paneks neile feissbuuki laigi
                    kunagi pole olnd,et midagi polnd

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Millal üldse viimati Porto CL-i alagrupis ei mänginud?
                      Ei olnudki väga iidsel ajal - 2010/11, kui Villas-Boasi ainsa hooaja käigus võideti Euroopa liiga.

                      Kommentaar


                        #56
                        Olgem ausad, see võistkond (klubi) väärib siiski Meistrite Liiga kohta. Venemaa ainuke "õige" klubi Premier Liigas.



                        PS! klubipresidendil on täna sünnipäev. Hea kink!
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #57
                          Sümpaatseim klubi Venemaal.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Sümpaatseim klubi Venemaal.
                            Kui ma ei toetakse Lokomotivi, oleks ma Krasnodari fänn. Üldiselt neile, kes tahaksid Venemaa jalgpalliga lähemalt tutvuda ja kuidagi enda jaoks põnevaks teha, siis jälgige Krasnodari.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Venemaa ainuke "õige" klubi Premier Liigas.
                              Ma arvasin, et FC Kuban Krasnodar oli linna õige klubi.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                                Ma arvasin, et FC Kuban Krasnodar oli linna õige klubi.
                                Paljude meelest ongi. Aga Krasnodar on ainuke klubi Venemaal, mis on 100% eraomand.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X