Lehekülg 21, kokku 21 EsimeneEsimene ... 111718192021
Näidatakse tulemusi 401 kuni 404, kokku 404
    Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Üks teine märkus. Ma kõndisin täna ekstra Kesklinnast jala koju Kristiinesse. Proovisin oma silmi punnitada, kuidas jaksasin, et märgata reklaami hooaaja kõige tähtsamale mängule, olgu selleks misiganes reklaam. Suund oli siis Hobujaam-Viru-Estonia-Vabaduse väljak-Tõnismägi-Kristiine keskus. Ma võib-olla olin pime ja ei märganud, siis andke andeks, aga kui keegi suudab mulle ära tõestada, et tänane mäng oli reklaam linnapildis, siis parandage mind.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2007

Algupärane

Nagu mida kuradit Osipov? Millal seda meest lõpuks karistatakse?

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Osipov r2pane nagu alati aga Pürg l2ks kohtuniku nina all korkidega Osipovi s22rt kl6bistama. Kohtunik oleks vast yksk6ik kelle teise vastu seda tehes kollase andnud aga mitte r2pase Ossi vastu - 6ige kohtuniku poolt

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

29. voor

Kui kõik muutus järsku igavamaks...

Viljandi Tulevik 0-3 Nõmme Kalju

Tuleviku jaoks on need nädalasisesed mängud pigem off. Kalju jaoks ei suudetud suurt ohtu tekitada. Võta nüüd kinni, palju Kalju ise selle jaoks tegi.

Tallinna Kalev 2-1 Kuressaare

Selles mängus võis juhtuda kõike. Juhtus see, et Kalev surus tahtmisega ära ning määras ennast ikkagi 8. koha pretendendiks. Kuressaare lükati Maardu duellile.

Maardu 2-4 Paide

Paide alahindas Maardut. Tegi seda mängu eel ja ka mängu ajal väravalöömise järel. Siiski oli näha, et tempokruvimisel saab Paide hetkel Maardust suhteliselt kergelt jagu.

Narva Trans 3-2 Tartu Tammeka

Need 2 võistkonda ikka oskavad sel hooajal. Ükski mäng ei kujunenud pettumuseks. Pechteril ilmselt väga sitt olla nüüd, kuid Narva üle ka hea meel. Sellel hooajal on liiga tihti jäädud võidupunktidest ilma hetkel, kus oleks võinud neid ka võtta.

Flora 2-1 Levadia

Pange tuli kustu. Vassiljevi üleminek oli aasta transfeer...

Samas minu meelest mäng näitas ka, et tiitel läheb õigetesse kätesse paraku.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 23/ Episood 23- Balaball on külas Vlasiy Sinyavskiyl/ Балабол в гостях у Власия Синявского

telekavaataja.blogabet.com

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud