320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    15. voor
    Paide Linnameeskond 6-0 Viljandi JK Tulevik

    Üllatav, et selles mängus tundus tasemevahe olema samasugune, nagu Kalevi ja Leva vahel. Kohutav esitus Viljandilt. Kas asi just füüsilises vormis on, aga... Paide sai korraliku lustipäeva ja võimunäitamine oli hea.
    Viljandil puudu Lang, väikste kõksudega olid platsil Õunap ja Seeder, kes võeti ka välja, üks neist juba enne poolaja vilet. Ilves sai samuti puhkama poolajal. 3 nooremat kutti sisse ning kaitses olid teisel poolajal Edur, Roosalu, Tomson, Alles. Kolm neist pole naturaalsed kaitsjad julgeks väita, kuigi kellegi jaoks ei ole see ka võõras positsioon. Õunap on ilmselgelt Viljandi kaitseliini liider ja temast tunti kindlasti puudust.
    Sellest Viljandi mängust ei tasu nüüd küll mingit suurt järeldust teha ma arvan. Usun, et vaadati ka natuke Maardu mängu peale juba, lisaks puuduvad mehed isegi õhukeses koosseisus ning ebaõnnestunud päev tõidgi antud tulemuse. Füüsilise vormi jutt tundub jabur.

    Kommentaar


      Mängu ei näinud ega tea, kui kehv see Viljandi siis õigupoolest oli, aga Paide on läbi terve hooaja näidanud uut klassi alumise poolega mängides. Tulevikuga võõrsil tehtud viik ongi siiani ainus punktikaotus. See, kuidas ilma rabistamata surutakse oma mäng peale ja võetakse jõuga oma, on muljetavaldav ja Tallinna hiidudega võrreldav.

      Kommentaar


        Algselt postitas mazz Vaata postitust
        Mängu ei näinud ega tea, kui kehv see Viljandi siis õigupoolest oli.
        No ütleme nii, et avavilest saati polnud kahtlust, kes selle mängu võidab. Ainus küsimus, mis rippu jäi, oli see kui suurelt.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Kui täna Flora võidab ja Kalju kaotab, kas siis võib 100% kindlusega öelda, et Kalju tänavu meistriks ei tule?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Kui täna Flora võidab ja Kalju kaotab, kas siis võib 100% kindlusega öelda, et Kalju tänavu meistriks ei tule?
            Ok. Vähemalt oli lahe arutelu.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kas tänaste mängude kohtunikebrigaad on suur saladus või ma olen pime lihtsalt?

              Seisuga 08.34 igatahes pole märgitud mängude infosse.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Kas tänaste mängude kohtunikebrigaad on suur saladus või ma olen pime lihtsalt?

                Seisuga 08.34 igatahes pole märgitud mängude infosse.
                Seisuga 10.20 on. Tohver ja Koppel peakohtunikud.

                Kommentaar


                  16. voor

                  Kui eelmine aasta puhati...

                  Viljandi Tulevik 2-0 Maardu Linnameeskond

                  Korralik kliinilisus ikka. Maardu poistel oli pärast mängu ikka väga halb tunne ilmselt. Ei teinud nad üldse midagi halvasti, aga Viljandil lendas paar tükki siiski sisse.

                  Tammeka 2-0 Tallinna Kalev

                  Tammeka rünnak on ikka nüri ja kaitses tehakse ikka lolle eksimusi aegajalt, aga Kalevi vastu piisab ka sellest. Ilmselt mängule tulnud publik aitas ka ka kaasa.

                  Flora 0-1 Nõmme Kalju

                  Flora kaotab suure Tallinna mängu teist korda järjest. Palju praaki, palju pusimist, palju rahvast mängul... Derbi hõngu nagu oli. Tabel on nüüd magusam tipus.

                  Paide Linnameeskond 7-0 Kuressaare

                  Kure jaoks on hetkel raske aeg. Amatöörjalgpall saab suvel kõige mõnusamalt tunda enda amatöörlust. Paide karistab muidugi teist mängu jutti vastase "väsimust". Korralik ülesõit.

                  FCI Levadia 2-0 Narva Trans

                  Levadial on nüüd probleeme penaltite realiseerimisega, Narval on kõik korras tõrjumisega. Üldiselt tuli täpselt selline mäng nagu oodata oli ja Levadia võttis lihtsalt oma.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    17. voor

                    Esinelik ja teised...

                    Tallinna Kalev 0-2 Flora

                    Siin on kõik selge. Flora liiga palju ei tahtnud sellest mängust. Toodi 3 punkti ära, anti Kostjale puhkust ja seegi hea.

                    FCI Levadia 5-0 Kuressaare

                    Siin tahtis favoriit rohkem ja ründas lõpuni. Tasemevahe lööb aga jällegi liiga palju välja.

                    Nõmme Kalju 2-1 Viljandi Tulevik

                    Tulevik sai kahtlemata tuult tiibadesse Maardu võidu järel. Tasemevahe lõi ka siin silma, aga mitte nii palju, kui kahes eelmises. Mängu oli, ja mulkide avavärav tõi sellele mängule palju intriigi. Tuletame meelde, et ka 1. ringi kohtumine nende kahe vahel ei olnud lõpuks ühte auku.

                    Maardu Linnameeskond 1-4 Paide Linnameeskond

                    Maardul needsamad probleemid: lühike tagavarajõud ja lagunemine keset mängu. Paide oli üle. Sanneh oleks olnud Flora vastu vajalik.

                    Narva Trans 2-5 Tartu Tammeka

                    Palju õnne Nikolai Burdakov! Mingis mõttes on see karmapoolne pöördumine Narva Transi presidendile. See hooaeg on tehtud isegi tema kohta liiga palju tormakaid otsuseid. Tammeka on aga 5. kohast nüüd vaid 3 punkti kaugusel.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Ok. Vähemalt oli lahe arutelu.
                      Eesti liiga ju, siis ikka

                      Kommentaar


                        Aleksandr Puštov ütles kunagi Ilja Zelentsovile, et ta jalgpallimängimise lõpetaks, aga nüüd on mees ometigi jõudnud välja Premium liigasse.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Ma mäletan kui ma aastaid tagasi juba siia kirjutasin, et näe ma pole ühtegi Eesti liiga mängu kunagi vaatamas käinud - aasta on 2019 ja seis on ikka sama. Ilmselt ma olen nii lootusetu juhtum lihtsalt, keda oleks maru raske "värvata.." Muidugi ma hoian pöialt mõnele teatud klubile ja jälgin tulemusi/podcaste, aga reaalselt see et ma nüüd võtaks ette, et läheks mõnda mängu koha peale vaatama, no ei ole sellist tahet ja kuna tutvusringkonnas ka pole ühtegi huvilist siis nii ongi, et minu "kaliibriga" jalgpalli huviline pole koduses kõrgliigas ühtegi mängu külastanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Gerrard ei ole üheklubimees. Ja kas vincentil on tõesti LUHG särk seljas juba?
                            Kõik need mehed on end ajalukku mänginud üheainsa klubi särgis.

                            Muidugi jah tegelt Giggs oli samuti hoopis algul Citys ja vahepeal ka mitu aastat SiL Unitedis ja Totti alustas Fortitudos ja Lodigianis ja keda türa huvitab. Loeb ja kuulab mõttega teinekord, selle asemel et tähte närida.

                            Särk on manku oma.

                            JuriM - nagu elus nende asjadega ikka, tee ots lahti ja edaspidi tuleb juba sujuvamalt. Pühapäevane Flora-Paide võiks mõnus vaatamine olla, näiteks.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Ma mäletan kui ma aastaid tagasi juba siia kirjutasin, et näe ma pole ühtegi Eesti liiga mängu kunagi vaatamas käinud - aasta on 2019 ja seis on ikka sama. Ilmselt ma olen nii lootusetu juhtum lihtsalt, keda oleks maru raske "värvata.." Muidugi ma hoian pöialt mõnele teatud klubile ja jälgin tulemusi/podcaste, aga reaalselt see et ma nüüd võtaks ette, et läheks mõnda mängu koha peale vaatama, no ei ole sellist tahet ja kuna tutvusringkonnas ka pole ühtegi huvilist siis nii ongi, et minu "kaliibriga" jalgpalli huviline pole koduses kõrgliigas ühtegi mängu külastanud.
                              Kas pean käsipidi homme Maardu mängule tassima?
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Kas pean käsipidi homme Maardu mängule tassima?
                                Ma olin ära maal nkn. Järgmine nv peaks Levadia - Flora olema, märkimisväärselt ahvatlevam - kui nüüd ilma hoiaks.

                                Ausalt mingi 2 tundi suht vene keelses atmosfääris viibida poleks esimese emotsiooni saamiseks just kõige motiveerivam valik

                                - Nvm Laulukas ju -

                                Kommentaar

                                Working...
                                X