320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Riiklik raha peaks minema eestkätt ikkagi spordialade, kellele Uefa ja Fifa sugused organisatsioonid ei viska miljoneid ja kes elavad sentidega.
    ...ja kellele riik ja/või KOV-id on ehitanud spordihooned, -hallid ja saalid; suusa- ja veespordikeskused; sise- ja välisstaadionid, jooksurajad, ellingud jne jne jne, aga kes minu maitsele veidi liialt sageli elavad kenasti KOV-ide kraenurgas, soojalt kerra tõmbununa; esindusvõistkonnad sponsorite tuge nautimas, aga noortesüsteemid tihti KOV-ide ülalpeetavais spordikoolides, riikliku taristu ja rahastuse peal.

    Jah, see oli üldistus. Ei, ma ei nimeta ühtki nime. Aga ffs, natukene suuremat pilti, palun.

    Kommentaar


      Algselt postitas trk Vaata postitust
      Infra eest peaks hoolitsema eeskätt klubid ise koos kohalike omavalitsustega/-/Ainus lahendus on märksa suurem riiklik sekkumine
      tõsi mis tõsi, riiklik sekkumine on tihti möödapääsmatu,
      seda peamiselt põhjusel, et KOV-d ei tule ilma riigi toetuseta ots-otsaga välja,
      nii on see õieti juba aastakümneid,

      sest

      Kohalikud maksud praegusel kujul on naljanumber, mis ühtegi omavalitsust ei aita.
      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      ...ja kellele riik ja/või KOV-id on ehitanud spordihooned, -hallid ja saalid; suusa- ja veespordikeskused
      Peamiselt muidugi rahvaspordiks, perek. Aljandi erakasutuseks ei hakata ujulaid ehitama
      (Kalevi ujula remondiga seoses tõusis tõsiasi, et tippsportlastel pole poolteist aastat võimalik Põhja-Eestis täismõõtmetes basseinis treenida, ju teravalt päevakorda)

      üksnes ujujatele ja spordile orienteeritud 50-meetrise ujula ülalpidamine ei ole Eesti oludes ilma olulise toetuseta võimalik.
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Mõttetu rohkem sõna võtta kui siin teatud kontigendil on nii loll arusaam asjadest.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Mõttetu rohkem sõna võtta kui siin teatud kontigendil on nii loll arusaam asjadest.
          Ma küsin, täitsa siiralt ja ainult hea pärast - kas sa oled üleüldse, noh, nagu ÜLEÜLDSE võimeline siin foorumis inimese kombel ka suhtlema või ongi iga teema ja iga lõim siin sinu isiklik sitapott?

          Kommentaar


            Kas teatud kontigendil või iseendal? Raske on elada kui vaid lollid ümberringi!

            Kommentaar


              Parem hilja kui mitte kunagi.

              1. Levadia - Rogic on saanud satsi mõnusalt oma käe järgi vormida.
              2. Flora - Kostja paneb hullu, aga napilt jääb puudu.
              3. Kalju - kardan, et vaimselt läheb suurem aur eurosarjade peale (loodetavasti edukalt), mis kärbib liigas pisut tiibu.

              4. Paide - kui vigastused ja/või KTM-reegel kätte ei maksa, siis nüüd on Slava & co kord ajalugu teha.
              5. Trans - punkt-kaks jääb Paidest puudu.

              6. Tammeka - suveni püsib eurosarja konkurentsis, kuid kaotab siis üks-kaks liidermängijat ja maandub lõpuks turvaliselt 6. kohale.

              7. Viljandi - kevad läheb raskelt, aga toovad suvel Heroli ja jäävad turvaliselt püsima.
              8. Kuressaare - kogukonnajuht kasvatab kohalike huvi + tuul puhub meeskonna üleminekumängudelt minema.
              9. Maardu - õhuke koosseis, aga võtavad jõuga noore Kalevi ära.
              10. Kalev - kogenematu peatreener + noored mängijad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                Ma küsin, täitsa siiralt ja ainult hea pärast - kas sa oled üleüldse, noh, nagu ÜLEÜLDSE võimeline siin foorumis inimese kombel ka suhtlema või ongi iga teema ja iga lõim siin sinu isiklik sitapott?
                Ma saan aru, et mul veel siin teatud seltskonna jaoks on vanus nooremapoolne ja kirjutan ehk jama vahest kokku, aga sinul peaks vanust olema 2x rohkem kui mul ja sinu suust sellist pläusti kuulda on natukene piinlik.

                Kommentaar


                  Suht huvitav on näha mis üks päev võib teha ennustustega, kõigil nüüd ühiselt Paide neljas ja Kalju kolmas.

                  Kommentaar


                    1. Levadia - Lõpuks peab ju tulema. Taaskord on kõik olemas, et tiitel võtta, aga reaalsus taas nii lihtsaks ei kujune.
                    2. Kalju - Hooaja mõni rekord jääb ehk Hiiule, aga tiitel mitte
                    3. Flora - Väga mugav on pakkuda neid sellele kohale, sest tõesti ei suuda ennustada mida Vassiljevi efekt kaasa toob. Sarnast statistikat kindlasti ei tee nagu Zaka eelmisel hooajal, aga usun, et panus saab siiski korralik olema ja Flora üllatab.

                    4. Paide - Aeg on tegudeks. Ei taheta enam kuulda ilusat juttu, kuis meeskond on hea ja eesmärgid kõrged. Tuleb ka platsil need ellu viia!
                    5. Trans - Enne avavooru pakkunuks neist Paidest ettepoole, seega jäägugi ellu ikka see variant. Fakt on see, et Paidega omavahel pusima hakatakse poodiumi järgsete kohtade nimel.

                    6. Tammeka - WILSON!

                    7. Kuressaare - Eelmisel hooajal tõestasid oma taset ja sel hooajal panevad pisut juurde.
                    8. Tulevik - Ei, Viljandi ei tohi kukkuda ja hooaja teise poolega säilitatakse teenitud koht.
                    9. Maardu - Probleeme palju, pakutakse mõned üllatused ja lisaks näidatakse, et senise koosseisuga kuulutakse kõrgliigasse.
                    10. Kalev - Pole nende aasta. Peagi naastakse, aga sel korral läheb aia taha.

                    Kommentaar


                      Ainult puhtalt isikliku sümpaatia / antipaatia nimekiri:

                      1. Flora - Vassiljeviga Flora siht: teised on favoriidid, aga meie võidame
                      2. Kalju - Nõmme Kalju edu valem - üha kõrgemad nõudmised iseendale
                      3. Levadia - Levadia mõttemaailma muutnud Rogic unistab ilusast mängust ja pikaajalisest edust, aga klubi nõuab ka tulemusi

                      4. Narva - Kvantiteedi asemel kvaliteedile rõhuv Trans ihkab pealinna suurt kolmikut kõigutada
                      5. Tammeka - Suurte eesmärkide suunas liikuvat Tammekat ootab ees üks tähtsamaid proovikive
                      6. Paide - Paide eesmärgid: kindlam kaitse ja eurosari. KTM-reeglit trotsides

                      7. Viljandi - Talvetaadiga sõdinud Tulevik peab esmalt palliga sinasõbraks saama
                      8. Maardu - Unistuse täitnud Maardu püsib kahe jalaga maa peal
                      9. Kuressaare - Saarlased teavad, kellega püsimajäämise eest võitlema lähevad
                      10. Kalev - Kannapöörde järel noortele rõhuv Kalev ootab põnevusega liidrite esiletõusu

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        Mulle meeldib väga ka pükste tagaosa

                        Kommentaar


                          Tänase Flora - Tulevik mängu kajastus:

                          Luup peale | Flora jättis Vassiljevi tippkvaliteedi suurvõiduks realiseerimata + galerii: https://soccernet.ee/artikkel/luup-p...realiseerimata

                          Flora peatreener Henn: Vassiljevi esitus oli täna keskpärane (Sander Post: mul pole meestele ainsatki etteheidet): https://soccernet.ee/artikkel/flora-...ana-keskparane

                          Vassiljev kiitis võidu järel Tuleviku väravavahti Nõmme: https://soccernet.ee/artikkel/vassil...avavahti-nomme

                          Kommentaar


                            Kas publikunumbreid ikka kontrollitakse?
                            Sportlandil ei lähe kuidagi ei Leva-Kalev (269) ega Flora-Tulevik (418 !!!) mängude telepildilt nähtav publikunumber protokollidesse raiutud numbriga kokku. Trans-Kure (283) oli ka kuidagi kahtlane
                            Ca 100+ pv-t tundub olevat otsa keevitatud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Kas publikunumbreid ikka kontrollitakse?
                              Sportlandil ei lähe kuidagi ei Leva-Kalev (269) ega Flora-Tulevik (418 !!!) mängude telepildilt nähtav publikunumber protokollidesse raiutud numbriga kokku. Trans-Kure (283) oli ka kuidagi kahtlane
                              Ca 100+ pv-t tundub olevat otsa keevitatud.
                              Kuidas see publikunumbrite kontrollimine hetkel üldse käib? Loetakse lihtsalt kõik piletid, mis sissepääsus antakse üle?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Kas publikunumbreid ikka kontrollitakse?
                                Sportlandil ei lähe kuidagi ei Leva-Kalev (269) ega Flora-Tulevik (418 !!!) mängude telepildilt nähtav publikunumber protokollidesse raiutud numbriga kokku. Trans-Kure (283) oli ka kuidagi kahtlane
                                Ca 100+ pv-t tundub olevat otsa keevitatud.
                                Muidugi kontrollitakse. Nagu igal aastal. Sina kui statistikaspets tead, et "tunne" pole statistika koostamisel parim kaaslane. Tuleb üle lugeda. Ma olin eile Tammeka - Maardu mängul tribüünil ja mulle tundus (!), et on 400+ inimest. Ma ei lugenud kordagi. Aga Tammeka inimesed lugesid kaks korda ja said veidi üle 300.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X