Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    37

    Algupärane Loo Jõuluturniir 8.12.2018

    Kutsme kõiki osalema Loo Jõuluturniiril, mis toimub 8. detsember 2018.
    Toimumise koht ja aeg: Kell 11 Loo Spordihoones, aadress on Spordi tee 5, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa.
    Osalemiseks mingeid piiranguid ei ole, mängima on oodatud kõik!
    Platsil viibib 4 väljakumängijat ja 1 väravas.
    Mänguajaks on 15 minutit, kui tuleb 10 meeskonda, 8 meeskonna puhul on 2x10 minutit.
    Mänge vilistavad EJL kohtunikud. Mängitakse saalijalgpallireeglite järgi ja saalipalliga. http://www.jalgpall.ee/docs/Saali_reeglid2014_2015.pdf
    Ühes meeskonnas võib olla kuni 10 mängijat mitte rohkem.
    Osalema pääsevad 10 meeskonda, kes loositakse kahte alagruppi. Alagruppide 2 parimat saavad otse poolfinaali.
    Võit annab 3 punkti, viik 1 punkti ja kaotus 0 punkti
    • Juhul kui on ühes alagrupis mitmel meeskonnal võrdsed punktid, arvestatakse järgnevaid näitajaid :
    a) väiksem antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arv
    b) omavaheliste mängude punktid
    c) omavaheliste mängude väravate vahe
    d) üldine väravate vahe
    e) suurem võitude arv
    f) suurem löödud väravate arv
    Kui poolfinaalis või finaalis või kolmandakohamängus lõppeb mängu normaalaeg viigilise tulemusega siis selgitatakse võitja 5 minutilise lisaajaga järel, kui see tulemust ei anna siis penaltitega (esimese eksimuseni).
    Võitjaid premeeritakse medalite ja karikaga, lisaks auhinnad ka parimale mängijale, väravavahile ja väravakütile.
    Osavõtutasu on 80 Eurot, osalema pääsevad 10 kiiremat registreerujat. Osavõtumaks tuleks tasuda hiljemalt 4. detsembriks kontole EE332200221041571717 Bert Jämsä, selgitusse panna meeskonna nimi.
    Tulge veedame ühe sportliku laupäeva!
    Lisainfo numbrilt 56345254

  2. #2
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    37

    Algupärane

    Osalevad tiimid:
    1. Loo Pisivurr
    2. SRL. Tiigrid Fänniklubi
    3. Loodist Väljas
    4. Aruküla
    5. Põhja-Tallinna JK
    6. SC ReUnited

  3. #3

  4. #4
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    37

    Algupärane

    7. Viru Veri

  5. #5
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    37

    Algupärane

    8. BSC Thunder Häcker

  6. #6
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    37

    Algupärane

    9. Höhakad
    10. Narva United
    Tuletan meelde, osalema pääsevad 10 esimest maksjat!

  7. #7
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    37

    Algupärane

    Oma osaluse on garanteerinud järgmised meeskonnad:
    1. Loo Pisivurr
    2. TeamJulm
    3. SRL. Tiigrid Fänniklubi
    4. SC ReUnited
    5. BSC Thunder Häcker
    6. Loodist Väljas
    7. Põhja-Tallinna JK
    8. Hökakad
    9. Aruküla
    10. Viru Veri

  8. #8
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    37

    Algupärane

    Alagrupid loositud ja on järgmised:
    A - alagrupp:
    1. SRL Tiigrid Fänniklubi
    2. Loo Pisivurr
    3. Viru Veri
    4. SC ReUnited
    5. Loodist Väljas

    B - alagrupp:
    1. BSC Thunder Häcker
    2. Hökakad
    3. Aruküla
    4. TeamJulm
    5. Põhja-Tallinna JK

  9. #9
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    37

    Algupärane

    Mängud:
    1. Loo Pisivurr - Loodist Väljas 11.00-11.15
    2. Höhakad - Põhja-Tallinna JK 11.17-11.32
    3. SC ReUnited - Viru Veri 11.34-11.49
    4. TeamJulm - Aruküla 11.51-12.06
    5. SRL Tiigrid Fänniklubi - Loo Pisivurr 12.08-12.23
    6. BSC Thunder Häcker - Höhakad
    12.25-12.40
    7. Loodist Väljas - SC ReUnited 12.42-12.57
    8. Põhja-Tallinna JK - TeamJulm 12.59-13.14
    9. SRL. Tiigrid Fänniklubi - Viru Veri 13.16-13.31
    10. BSC Thunder Häcker - Aruküla 13.33-13.48
    11. Loo Pisivurr - SC ReUnited 13.50-14.05
    12. Höhakad - TeamJulm14.07-14.22
    13. Loodist Väljas - SRL. Tiigrid Fänniklubi 14.24-14.39
    14. Põhja-Tallinna JK - BSC Thunder Häcker 14.41-14.56
    15. Viru Veri - Loo Pisivurr 14.58-15.13
    16. Aruküla - Höhakad 15.15-15.30
    17. SC ReUnited - SRL. Tiigrid Fänniklubi 15.32-15.47
    18. TeamJulm - BSC Thunder Häcker 15.49-16.04
    19. Viru Veri - Loodist Väljas 16.06-16.21
    20. Aruküla - Põhja-Tallinna JK 16.23-16.38

    Poolfinaalid, orienteeruv kellaaeg 2x10 mänguaeg:
    21. A1 - B2 16.45-17.07
    22. B1 - A2 17.09-17.31

    23. 3. koha mäng 17.35-17.57
    24. Finaal 18.00-18.22

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud