320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Venemaa Premier Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Huvitav olnuks hoopis näha vKontakte vs Facebook võrdlust klubide vahel. Hetkel jääb mulje, et ainult suurel kolmel on FBs jälgjaskonda. Kas teistel on see vKontaktes või pole neil seal ka jälgijaid?
    Zenidil ja Spartakis on VK-s 1,1 miljonit followeri.

    CSKA-l on 860 tuhat ning Lokomotivil 390 tuhat.

    Rohkem ei viitsinud uurida.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      16. vooru järel on Venemaal kolmikjuhtimine. Zenit, CSKA ja Spartak. Seejuures Spartak ei osale euromängudes see hooaeg. Nende kannul on Rostov ja Dinamo, kes mõlemad pudenesid samuti Euroopast.

      Lokomotiv on 7. ja Krasnodar 10. kohal.

      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Zenidil ja Spartakis on VK-s 1,1 miljonit followeri.

        CSKA-l on 860 tuhat ning Lokomotivil 390 tuhat.

        Rohkem ei viitsinud uurida.
        Tänud uurimast! Näitab, et Zenit populaarseim klubi väljaspool Venemaad. Aga see vist pole eriline üllatus ka.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Tänud uurimast! Näitab, et Zenit populaarseim klubi väljaspool Venemaad. Aga see vist pole eriline üllatus ka.
          Väljaspool endise NL alasid kindlasti.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Venemaa jalgpall on läinud puhkusele. Ning veidi häiriv on see, et Zenit suutis siiski vahe sisse teha enne pausi. Viimaste voorude võidud Dinamo ja Spartaki üle võimaldavad end mugavalt tabelitipus tunda. Ja üldse vaatamata häbiväärsele esitusele Euroopas ning vahepealsele mõõnale ei suutnud ükski teine klubi seda ära kasutada. Taaskord Zenidil siseareenil enda varudest piisab.

            CSKA, kes pidi oma treenerit juba justkui vallandama, võitis viimases voorus Rostovit ja nüüd räägitakse, et Goncharenko siiski jääb.

            Spartak vahetab vist talvel treeneri. Spordidirektor lahkub kindlasti. Üldse Spartak on kõige ebastabiilsem substants üldse. Kõik tuleneb nende omanikust Leonid Fedunist, aga see on eraldi teema...

            Krasnodar lõpus veidi ärkas ja tegelikult ei olda Eurokarikate tsoonist enam väga kaugel.

            Dinamo mingi hetk elavnes, aga on ikka täispask.

            Lokomotiv on täispask.

            Sochil ei ole mingit vajadust jõuda Euroopasse ja Rostov on see hooaeg selle jaoks liiga nõrk.

            Veebruaris jälle.

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Mis tsoonidest tekitavad RPL võistkonnad vastastele ohtu?

              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Kus Venemaa klubid valmistuvad talvel kevadmängudeks?

                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ma mõtlen, et kui hetkel Venemaal lähevad koduse kontingendi alla ka kasahhid, valgevenelased, armeenlased...vist ka kirgiisid, kas siis ühel hetkel võiks loota, et nad laiendaksid seda reeglit kogu endise postsovjetistani peale?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                    Ma mõtlen, et kui hetkel Venemaal lähevad koduse kontingendi alla ka kasahhid, valgevenelased, armeenlased...vist ka kirgiisid, kas siis ühel hetkel võiks loota, et nad laiendaksid seda reeglit kogu endise postsovjetistani peale?
                    Vastavad riigid on majanduslikus Euraasia liidus. Vaevalt sellega keegi teine liitub.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Vb näiteks Moldova, Usbekistan? Üldiselt aitaks see liigat vast populariseerida nendes piirkondades.

                      Kommentaar


                        Kiire teemavahetus. Huvitav, kas siin on mingi selgem põhjus, miks tänasel päeval meie mängijad Venemaa klubidele enam huvi ei ärata. Ma saan aru, et 8 leegionäri piirang, aga samas nõrgemate klubide leegionärid on sageli täiesti lambikad. Mingid Kreidad ja Sinjavskid võiksid ju olla vähemalt soodsad prospektid. Neid annab isegi kuhugi esiliigasse laenule anda. Seal pole ju sageli klubidel üldse leegionäre.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                          Kiire teemavahetus. Huvitav, kas siin on mingi selgem põhjus, miks tänasel päeval meie mängijad Venemaa klubidele enam huvi ei ärata. Ma saan aru, et 8 leegionäri piirang, aga samas nõrgemate klubide leegionärid on sageli täiesti lambikad. Mingid Kreidad ja Sinjavskid võiksid ju olla vähemalt soodsad prospektid. Neid annab isegi kuhugi esiliigasse laenule anda. Seal pole ju sageli klubidel üldse leegionäre.
                          Olen ka sellele mõelnud. Aga Venemaa Liigas loevad agentide tutvused väga palju. Väga suur pirukas, millelt igaks enda osa saada tahab.

                          Aga sisuliselt on meie venekeelsetel noortel idekas koht, kuhu pürgida.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Jah, ma ei tea kuivõrd see tõsi on, aga ma olen lugenud, et agendid väidetavalt panevad tihti kordades suuremaid summasid tasku kui klubidevahelised üleminekusummad.

                            Pohlakul olid ju kunagi suhteliselt head idasuunalised sidemed. Huvitav, kas ta siis arvab, et Venemaa ei ole hea koht karjääriplaneerimise seisukohalt ja ideaalis võiksid meie mängijad saada Taani esiliigasse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                              Jah, ma ei tea kuivõrd see tõsi on, aga ma olen lugenud, et agendid väidetavalt panevad tihti kordades suuremaid summasid tasku kui klubidevahelised üleminekusummad.

                              Pohlakul olid ju kunagi suhteliselt head idasuunalised sidemed. Huvitav, kas ta siis arvab, et Venemaa ei ole hea koht karjääriplaneerimise seisukohalt ja ideaalis võiksid meie mängijad saada Taani esiliigasse.
                              Ma olen päris mitmel korral siin foorumis avaldanud imestust selle Skandinaavia-Saksamaa suuna üle. Ma olen nüüd ilmselt natuke kallutatud, aga näiteks Küprose liiga oleks iseenesest ideaalne koht, kuhu mõnel meie koondislasel liikuda. Kliima on hea, liiga tase on vähemalt sama hea kui Skandinaavia meistriliigadel, hea palk jne. Aga ilmselt pole agentidel häid kontakte, kardetakse palkade pärast(need probleemid on juba aastaid lahendatud) jms. Kui Baranov seal enam-vähem okeilt(okei, algus oli rabe) hakkama saab, siis ma ei näe, miks nt. Kreida, Vlasiy või Sappinen seal mängida ei võiks. Liiga mängustiili arvestades oleks Vlasiy-sarnasel mängijal ilmselt päris korralikult nõudlust ka kui vaid sinna suunas vaadataks.

                              e: Ja, noh, kui sa oled eestivenelane, siis Limassoli meeskondades mängides saaks ka üsna venekeelses keskkonnas elada, peaks nagu ekstra pluss olema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Aga ilmselt pole agentidel häid kontakte, kardetakse palkade pärast(need probleemid on juba aastaid lahendatud) jms.
                                Kas ikka on? Näiteks võrkpallis võib endiselt kuulda lugusid, kuidas Lõuna-Euroopas on palkade ja preemiatega aeg-ajalt paras tsirkus. Seda nii Türgis, Küprosel, Kreekas kui ka isegi suures võrkpalliriigis nagu Itaalia.
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X