320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Venemaa Premier Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    1. voor lõppes ja peamine tähelepanek seisneb selles, et TOP5 tiimid ei ole hetkel korras. Krasnodar ja CSKA kaotasid ja mänguliselt ei paistnud vist suurt lootust. Loko mängis viiki ja polnud parem Rubinist. Spartak oli küll poliitprojekti vastu võidukas, kuid tegelt omas Sochi rohkem võimalusi. Zenit oli küll kindlam, kuid mängiti eeldatavalt nõrgima tiimiga + Zenidi väravavaht teist mängu jutti laseb lihtsakolli. Suurtel on, mille peale mõelda.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #32
      2. voor oli TOP5 tiimidele oluliselt edukam, kuigi esitus pole endiselt kiita. Seekord oli siis Spartak ainuke, kes ei võitnud ja seda skandaalse mängu lõpuminutitel lastud värava tõttu. Lokomotiv, CSKA ja Krasnodar alles otsivad oma mängurütmi. Zenit veidike kindlam ja seetõttu juhib ka tabelit.

      2 võiduga on alustanud ka Ural (Gando uus klubi?).
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #33
        3. voorus juhtus asju:

        1. Spartak kaotas Tambovile (super!)
        2. CSKA võitis Lokomotivi VARi abil (ei, penalt oli õigesti määratud, aga muidu seda tehtud poleks).
        3. Krasnodari omad kasvandikud skoorisid 3 väravat ja Sotši alistus senimaani kõige kindlamalt.
        4. Zenit jätkab ainuliidrina.
        5. Berdõjevi lahkumisel hakkas Rubin rünnakusse mängima (super!)
        6. Akhmatil on samapalju punkte, kui Kharinil mänge see hooaeg.

        Järgmine voor ootab meid ees Zenit - Krasnodar. Lõunavenelastele hea proovikivi enne Portot.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          3. voorus juhtus asju:


          6. Akhmatil on samapalju punkte, kui Kharinil mänge see hooaeg.
          Ehk telekavaataja oskab ka selgitada, millest Kharinil, siis see hooaeg juba rohkem mänge 3. vooruga kui eelmisel aastal kokku? Kas tegu võimsa arenguhüppega? Lisaks vähemalt esimeses mängus tundus, et teguses vasakkaitsja positisoonil.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Drogba Vaata postitust
            Ehk telekavaataja oskab ka selgitada, millest Kharinil, siis see hooaeg juba rohkem mänge 3. vooruga kui eelmisel aastal kokku? Kas tegu võimsa arenguhüppega? Lisaks vähemalt esimeses mängus tundus, et teguses vasakkaitsja positisoonil.
            Mängib vasakut äärt konkreetselt.

            Võtmesõnaks on üleminek kolmesele keskkaitsjate liinile ja hetkel tundub, et LWB positsioonile on Kharin parim valik. Ma ei ole konkreetselt Akhmati mänge näinud, ei oska hinnata, kuidas Kharin seal hakkama saanud, aga treener paneb.

            Igal juhul on hetkel mehe suur võimalus läbi lüüa. Talle on see antud.

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas manalamees Vaata postitust
              4. voor


              03.08 14:00 Ural - Rostov X
              03.08 16:30 Krylja Sovetov - Lokomotiv 2
              03.08 19:00 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 1
              03.08 21:30 Zenit - Krasnodar X
              04.08 16:30 Tambov - Arsenal Tula 1
              04.08 19:00 Rubin - CSKA Moskva 2
              04.08 21:30 Sochi - Ufa X
              05.08 20:00 Akhmat Grozny - Orenburg 1


              kuradi keeruline tundub seekordne voor.kui ma olin seda oma 10 minutit juhmilt p6rnitsenud,oli kange tahtmine 8st 7 viiki pakkuda.siis kallasin sisse 4 sanga ja ikka ei puhund klaariks.tulemus sai nagu sai.need m2ngud v6ivad ju igatpidi minna
              haha baby, see on Venemaa liiga.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #37
                sellest,et see on venemaa liiga,olen ma aastate jooksul isegi aru saanud.mis on sellel hooajal pisut ebatavaline,on see,et kuradi palju pannakse sisse.no bettijale on kaval lahmida +2,5 suvaliselt ja jookseb.tavaliselt ei jooksnud.kui see poleks huvitav liiga,ma ei viitsikski midagi ennustada.aga j2lgimisv6imalused on shotimaal sitad.mingeid poolpiduseid juutuubi striime on vahel ja kogu lugu.mingi pbk kanal kuluks marjaks vms aga pappi pole.paljud tiimid on n2gemata,ainult hailaitsid.aga see konkreetne 4.voor on killer.v vaidled vastu?
                kunagi pole olnd,et midagi polnd

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas manalamees Vaata postitust
                  sellest,et see on venemaa liiga,olen ma aastate jooksul isegi aru saanud.mis on sellel hooajal pisut ebatavaline,on see,et kuradi palju pannakse sisse.no bettijale on kaval lahmida +2,5 suvaliselt ja jookseb.tavaliselt ei jooksnud.kui see poleks huvitav liiga,ma ei viitsikski midagi ennustada.aga j2lgimisv6imalused on shotimaal sitad.mingeid poolpiduseid juutuubi striime on vahel ja kogu lugu.mingi pbk kanal kuluks marjaks vms aga pappi pole.paljud tiimid on n2gemata,ainult hailaitsid.aga see konkreetne 4.voor on killer.v vaidled vastu?
                  Kirjutan su jutule alla. Viimasel ajal polegi eriti Venemaa liigat bettimiseks vaadanud, sest tõesti nii ootamatu on. Aga see on hea tähelepanek, et Over 2.5 on hea väärtusega, kuna paljud võistkonnad on natuke oma suuna muutnud + suvised väljakud on veel head.

                  Mis puudutab vaatamisse, siis youtube tasuta ülekanded rahuldavad mu vajadusi küll. Olen naljaga pooleks Kruusile vihjanud, et TVPlay Sports võiks asja kaaluda. Venemaa liiga megaodav ja vaatajaid oleks. Aga noh, eks ma mõistan...

                  Ja see voor on muidugi eriti etteaimamatu.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Mängib vasakut äärt konkreetselt.

                    Võtmesõnaks on üleminek kolmesele keskkaitsjate liinile ja hetkel tundub, et LWB positsioonile on Kharin parim valik. Ma ei ole konkreetselt Akhmati mänge näinud, ei oska hinnata, kuidas Kharin seal hakkama saanud, aga treener paneb.

                    Igal juhul on hetkel mehe suur võimalus läbi lüüa. Talle on see antud.

                    Ja lõi täna oma debüütvärava Orenburgi vastu.
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                      Ja lõi täna oma debüütvärava Orenburgi vastu.
                      sööt ka

                      Kommentaar


                        #41
                        Samas Akhmat - Orenburgi mängus päädis tähelepanu kõige enam Djordje Despotovic enda käärlöögist väravaga.

                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #42
                          Muide, kui keegi tahab Moskva derbit suurel ekraanil Tallinnas näha, siis Betsafe ja O'Learys korraldavad ühisvaatamise 19. augustil.

                          Külalisteks on Vladimir Voskoboinikov ja Dmitri Kruglov. Üritus on vene keeles.

                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #43
                            Tabeli 2 viimast mängisid täna 1-1 viiki. See omakorda tähendab, et nüüdseks on kõik võistkonnad vähemalt korra skoorinud. Sochi penalt oli samas väga väga pehmelt antud.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #44
                              6. voorus juhtus nii mõndagi. Moskva derbis sai Spartak jagu CSKAst ning kukutas viimased kuuendaks.

                              Rostov kaotas võõrsil Ufas ning lasi võidukad Lokomotiv ja Krasnodar endast ette.

                              Zenit mängis terve mängu 11kesi 10 vastu (Akhmat sai punase 7. minutil), kuid 0-0 viigist enamat ei saanud.

                              TOP8 on 4 punkti sees.

                              Tabeli 2 viimast mängisid viiki ning Dinamo langes üleminekutetsooni.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #45
                                Vahepeal on möödas sisuliselt juba neljandik. Zenidi kaotus Ufale tähendab, et kaotuseta pole enam keegi.

                                Krasnodar ja Lokomotiv mängisid viiki ning jõudsid Zenidile järgi.

                                Zenidile jõudsid järgi ka Spartak ja Rostov, kes lõpuminutite väravatest said enda mängudes kolm punkti.

                                3 punkti said ka Arsenal Tula ja CSKA. See kõik tähendab, et TOP7 on ühe punkti sees, seejuures 5 esimesel võistkonnal on kõigil 14 punkti. Magus!

                                Lisatud failid
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X