320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordikell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Stok
    Polar m400, näitab vahepeal, et jooksen 25%-ga, vahel näitab 98% või isegi üle saja. Millest see võiks tulla? Vööanduri patarei väsinud? Vöö on justkui korralikult peal, ehkki liigutamine tavaliselt aitab.
    ei saa aru. 25% max pulsist? või mis protsent see on?

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Stok
      Polar m400, näitab vahepeal, et jooksen 25%-ga, vahel näitab 98% või isegi üle saja. Millest see võiks tulla? Vööanduri patarei väsinud? Vöö on justkui korralikult peal, ehkki liigutamine tavaliselt aitab.
      Kui näitab 25 % siis kindlasti ei korja korralikult pulssi üles. Oletame, et sul max pulss 200, siis oleks sls 50, mis jooksmise puhul ebatõenäoline. Üle 100 % võib olla segase peksmine või see, et sul max pulss on valesti sisestatud ja tegelikult lööb süda ka paiguti kiiremini.

      Kas määrasid max pulsi koormustestiga?

      Kommentaar


        #18
        Oli eelnevalt Garmin Forerunner 235.
        Kui garantiiaeg 2a hakkas otsa saama, siis sammulugemine hakkas aiateibaid näitama. Seadistused olid kõik, ok, uuendused tehtud. Garantii korras sain uue, väidedavalt oli gps süsteem vigane.

        Forerunner 630 on nüüd järgmine valik ning hetkel 8kuuga pole tagasilööke olnud. Pulss küll vööga, aga otseselt ei ole see häiriv. Aku samuti korralik.

        Kommentaar


          #19
          Tuleb ikka garmin ära osta. Valik on ikka liiga kirju.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas budu Vaata postitust
            Tuleb ikka garmin ära osta. Valik on ikka liiga kirju.
            suunto on 2019 teemaks!

            Kommentaar


              #21
              Ma pole ühtegi teist spordikella kasutanud, nii et ega ma väga objektiivne ei ole, aga:


              Polar m430. GPS on, aku peab kindlasti paar päeva kui mitte rohkem, pulss tuleb randmelt, aga vajab natukene ebamugavat asendit. St, mina päeval kannan n-ö lõdvalt ja sporti tehes tõmban rohkem pingule ja panen ta natukene kõrgemale. Saab panna telefoniga aktiivselt suhtlema (ma ei tea, kuidas see akut mõjutab, sest ei kasuta seda funktsiooni). Sünkroniseerimiseks tarvis bluetooth telefonil sisse lülitada ja app käima panna, mul sellest piisab.

              Kommentaar


                #22
                Fitbit versa olnud juba ~ pool aastat ja väga timm.

                Kommentaar


                  #23
                  Withings HR Sport
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    #24
                    Vabandust, sain valesti aru. Ma vaatan, et ma olen teinud 4+ tunniseid sessioone, aga kui ma õigesti mäletan, siis mingil hetkel lülitatakse gps ja südamemonitor välja. Mis hetkel, ma ei mäleta. Üldiselt, ma arvan, et maksimutäpsusega gps ja südamerütmilaser töötavadki suht nii 4 tundi ja natukene peale.

                    Aga nagu ma näen, siis praegune kell on sul hoo uuesti sisse saanud.

                    Kommentaar


                      #25
                      Garmin Fenix 5s omanik ise. Kasutanud nüüd juba üle aasta. Täiesti rahul, kestab, on täpne, stiilne ja võimalusi palju. Julgen igaühele soovitada. Järgmiste mudelitega saab isegi makseid teha. Rahakott jäi koju? No probs!

                      Kommentaar


                        #26
                        Kasutan Garmin Forerunner935. Sama sisu mis Fenix5'l, välimuselt ainult lihtsam (plastik) ja kergem ning natuke ''odavam''.Sellised Garmin kellad on suhteliset kallid u 400-550eur.

                        Kommentaar


                          #27
                          Mõtlesin ka, et on aeg esimene spordikell endale vaadata, mida ehk kannataks ka spordivälistel hetkedel peal hoida (poodi piima järgi minnes). Ei oleks aga osanud arvata, et spordikella valimine sihuke nuhtlus võiks olla. Ilmselt soovin liiga paljut liiga vähese eest (hind võiks jääda alla 500€, pigem 300-350€ kanti -- hetkel ei tea veel ka kust üldse mõistlik tellidagi).

                          Nii palju kui uudistada jõudnud olen, siis tundub Garmini poole kiskuvat. Garmin Fenix 5 Plus tundub vahva, aga esimeseks kellaks liiga suurte poiste liiga.

                          Eelkõige peaks kell olema kõlbulik jooksmiseks, mingeid lisavidinaid (rihmasid) hetkel endale külge pookimas ei näe. Prosportlane pole, randmelt pulss ja gps vist juba nagunii by default kõigil. Võiks ka vett kannatada, et ujuma minnes ära unustades draamat poleks. Teinekord ehk jätaks kella peale ka jalkatrennis või jõusaali külastades, kuid see statistika pole nii oluline, peamiselt peaks ikka aitama mind jooksmisel (5, 10, 21 km, võimalik et millalgi ka 42 distantsil).

                          Mis mind Garmini poole veel tõmbab on muusika võimalus. Nõnda saaks telefoni koju jätta ja õhtust jooksmist mõnusamalt nautida. Spotify kellast bluetoothiga tulemas tundub tänapäevane, kuigi ma saan aru, et päris striimida ei kannata, aga kodus varem playlisti läbi wifi peale timmida ajaks juba asja kenasti ära. Kui gps ja muusika re˛iimis vähemalt 5h ära kestab nagu reklaamitud, siis peaks mulle juba küll olema.

                          Keegi midagi kommenteerida, soovitada või laita oskab, siis olen tänulik. Hetkel enda eelarve piiri vaadates tundub, et jääb lauale Garmin forerunner 245 ja 645 (mõlemad siis music). Samsung Galaxy watch vist pole päris see mis konkureeriks? Garmin vivoactive 3 music tundus ka tore variant justkui, aga puutetundlikkus heidutab. Nuppudega isend ilmselt meie kliimas ikka sõbralikum variant sportides.


                          Kõnedest ja sõnumitest on mul üsna kama kaks. Kaarti ka otseselt vaja pole kuna orienteeruma ei plaani hakata ning kui vahel harva matkata, siis nagunii telefon kaasas. Aga kas Garmin pay toimib meie mail? Keegi oskab ehk öelda ka, et kuidas uuemad spordikellad kuuma taluvad (nt juhul kui peaks unustama sauna minnes peale)?

                          Kommentaar


                            #28
                            Saan ma aru et odavama poole GPS-ga spordikell oleks Polar M430? Või on veel mõni mõistlik mudel, mis mõõdaks eelkõige distantsi ja näitaks pulssi, kasvõi randmelt?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              Saan ma aru et odavama poole GPS-ga spordikell oleks Polar M430? Või on veel mõni mõistlik mudel, mis mõõdaks eelkõige distantsi ja näitaks pulssi, kasvõi randmelt?
                              Mul on 3a olnud Garmin Vivoactive HR, mis seda teeb (oligi tingimus, et pulssi võtaks randmelt, vööga jamamist vältisin).
                              Need mõlemad näevad suht kärakad välja muidugi, vanakooli spordikellad juba.
                              Uuemad Garminid näevad täitsa nagu päris kellad välja.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                Saan ma aru et odavama poole GPS-ga spordikell oleks Polar M430? Või on veel mõni mõistlik mudel, mis mõõdaks eelkõige distantsi ja näitaks pulssi, kasvõi randmelt?
                                Garmin 45 või 45s võiks olla konkureeriv vaste Polar M430-le. Eks väljanägemine ole maitse asi, aga mulle sümpatiseerib Garmin rohkem, tänavuse aasta mudel ka.

                                DC Rainmaker (olen aru saanud, et selles maailmas peetakse teda tõsiseltvõetavaks revieweriks):
                                45/45S GPS Watch In-Depth Review

                                ja võimalik, et see aitab ka natukene kaaluda:
                                5krunning.com: Best Running Watch Under 200 Dollars In 2019

                                Kommentaar

                                Working...
                                X