320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis FIFA edetabelis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 61!\'

    Minu arust on tähelepanuväärne kas USA 10.koht,USa on ikkagist õige jalgpalliga varjus olnud,neil ju seal oma jalgpall ja pesapall...ja nüd on ju neil veel uus 13.aastane Ghana päritoluga mängija,kellest tulevikus väga suur täht võib saada.Minule isiklikult meeldib USa jalgpall,neil on noored andekad talendid,kes oskavad hästi mängida ning kes kunagi USa kõrgele maailma tippu võivad tõsta!

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 61!\'

      Tähelepanuväärne on kindlasti see,et 15 esimese hulgas on koguni 11 Euroopa riiki.Ülejäänud on Ameerikast(3 lõunast ja 1 põhjast)pärit riigid.Nii et muu mandrite tõusu annab veel ikka päris kaua oodata.Kuigi viimane MM turniir näitas ,et see aeg on tulemas kus FIFA edetabelis on kõrgel ka Aafrika ja Aasia riigid.

      Eesti 61 koht on kindlasti Eesti taset arvestades liiga madal, kuid eks see ka aja möödudes paraneb ja kui see tabel oleks tehtud 1 või 2 aasta tulemustega ei oleks sellel ilmselt mingit mõtet.

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 62!\'

        no loodame, et kui Pijpers siit Eestist lahkub, siis ei tule asemele mingi johman, kes kukutab Eesti FIFA edetabelis mõnele kehvale kohale
        Hoovi jalgpallur

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 62!\'

          Originally posted by Black_Magic


          no loodame, et kui Pijpers siit Eestist lahkub, siis ei tule asemele mingi johman, kes kukutab Eesti FIFA edetabelis mõnele kehvale kohale
          Just!!

          Sinu jutus peitub see tõsine tõde!

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 62!\'

            kui juba tähelepanuväärsusest rääkida, siis on tähelepanuväärne, et Prantsusmaa ja Brasiilia on juba päris kaua olnud 2-kesti seal kõikse tipus.
            ma loodan ja arvan, et peale järgmist mmi tuleb seal muutus ja tippu tõuseb näiteks saksamaa või inglismaa või midagi muud huvitavat. ja siis veel ma loodan, et usa langeb viimaseks
            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 62!\'

              Originally posted by Peku
              ja siis veel ma loodan, et usa langeb viimaseks
              you are the man, peku! aga mistõttu selline lootus?

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 62!\'

                Originally posted by SleepWalking


                Originally posted by Peku
                ja siis veel ma loodan, et usa langeb viimaseks
                you are the man, peku! aga mistõttu selline lootus?
                oehh, lihtsalt ei salli neid
                LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 62!\'

                  Originally posted by Peku


                  Originally posted by SleepWalking


                  Originally posted by Peku
                  ja siis veel ma loodan, et usa langeb viimaseks
                  you are the man, peku! aga mistõttu selline lootus?
                  oehh, lihtsalt ei salli neid
                  Sae pekki peku,ole siis mingi taani ja mis iganes euroopa riigi poolt,mina aga tahaks ja loodaks et jalgpall areneks ning peale euroopa riikide mängiksid paljud riigid omavahel võrdset ning ilusat jalgpalli mida oleks ka kõigil teistel ilus vaadata.AAfrika riigid on tõusu teel ,kuid samas on jälle vahel mingid langused kah.Selge see et euroopa ja lõuna ameerika on praegu enim arenenud maailmajaod kus mängitakse head jalgpalli,kuid kui toimuks suur areng ka tesites maailma osades(nagu näiteks aasia p-ameerika ja aafrika) oleksid kõik suurturniirid alati senisest palju huvitavamad ning iga mäng võiks lõppeda mistahes seisuga mistahes riigi poolt vaadates.

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 62!\'

                    maha võrdne ja ilus jalgpall
                    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 62!\'

                      Et kõik riigid oleksid võrdsed seda ei juhtu küll eales
                      On tugevad, keskmised (kuhu kuulub Eesti) ja nõrgad et kõik oleksid võrdsed seda külle ei juhtu
                      Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                      When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                      Koss on lahe

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 62!\'

                        USA jalgpallili pole midagi viga ja seal see areneb tõusvas trendis tänu sisserändajatele, kes tahavad, et lapsed jalgat mängiks kohalike pallimängude asemel.

                        Loodaks kah, et Eestis ikka keskmike tasemesse kuulub, kuigi ausalt kardan, et meie FIFA tabeli koht ei kajasta tegelikku taset. See on lihtsalt ehe joppamine, et me nii kõrgel oleme tabelis. Tegelikku taset näitab kasvõi Balti Turniir. Kui poleks nii nutikat koondise treenerit nagu Pijpers, siis oleks meie koht endiselt allpool kohta 80. Peaaegu iga meeskond võib padukaitses viigipunkte saada.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 62!\'

                          ei tahaks siin pijpersi laita aga peaksin ikkagi ütlema, clevr, et eesti suht kaitsele orienteeritud meeskond.. kaitseme terve meeskonnaga enamasti
                          Pärtel Tomberg

                          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                          http://www.isepankur.ee
                          info@isepankur.ee

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 62!\'

                            Originally posted by clever


                            USA jalgpallili pole midagi viga ja seal see areneb tõusvas trendis tänu sisserändajatele, kes tahavad, et lapsed jalgat mängiks kohalike pallimängude asemel.

                            Loodaks kah, et Eestis ikka keskmike tasemesse kuulub, kuigi ausalt kardan, et meie FIFA tabeli koht ei kajasta tegelikku taset. See on lihtsalt ehe joppamine, et me nii kõrgel oleme tabelis. Tegelikku taset näitab kasvõi Balti Turniir. Kui poleks nii nutikat koondise treenerit nagu Pijpers, siis oleks meie koht endiselt allpool kohta 80. Peaaegu iga meeskond võib padukaitses viigipunkte saada.
                            Jah ma tahaks sama lisada, mis saaks siis kui kõik nii umbkaitset mängiksid?
                            Siis saaks mingi Kongo vennad ka ehk viikidega finaali.
                            Suure loomad, need jõuavad kaitses rabada, mingi välkkiire kutt ette ja lööb ehk mõne kolli ka... mulle see umbkaitse kahjuks ei istu.. kuigi jah, tulemus loeb ehk vutis rohkem.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 62!\'

                              Originally posted by Ono


                              Jah ma tahaks sama lisada, mis saaks siis kui kõik nii umbkaitset mängiksid?
                              Siis saaks mingi Kongo vennad ka ehk viikidega finaali.
                              Suure loomad, need jõuavad kaitses rabada, mingi välkkiire kutt ette ja lööb ehk mõne kolli ka... mulle see umbkaitse kahjuks ei istu.. kuigi jah, tulemus loeb ehk vutis rohkem.
                              oled näinud mõnda kongo või mõne muu non-mainstream aafrika meeskonna mängu.. aafrika kaitsijad pole just suurem asi mängijad. isegi kui istuks terve mängu kaitses ei suudaks nad brasiili, prantsusmaa vms vastu puhast võrku hoida.. isegi musta kontinendi tugevamate meeskondade kaitse on suht läbikäigu hoov

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 62!\'

                                Originally posted by eston#21


                                Originally posted by Ono


                                Jah ma tahaks sama lisada, mis saaks siis kui kõik nii umbkaitset mängiksid?
                                Siis saaks mingi Kongo vennad ka ehk viikidega finaali.
                                Suure loomad, need jõuavad kaitses rabada, mingi välkkiire kutt ette ja lööb ehk mõne kolli ka... mulle see umbkaitse kahjuks ei istu.. kuigi jah, tulemus loeb ehk vutis rohkem.
                                oled näinud mõnda kongo või mõne muu non-mainstream aafrika meeskonna mängu.. aafrika kaitsijad pole just suurem asi mängijad. isegi kui istuks terve mängu kaitses ei suudaks nad brasiili, prantsusmaa vms vastu puhast võrku hoida.. isegi musta kontinendi tugevamate meeskondade kaitse on suht läbikäigu hoov
                                nüüd ma küsin et kas sina oled mõnda kongo mängu näinud?
                                ti
                                ei tahaks siin pijpersi laita aga peaksin ikkagi ütlema, clevr, et eesti suht kaitsele orienteeritud meeskond.. kaitseme terve meeskonnaga enamasti
                                nagu pjipers ikka ütleb algab rünne kaitsest
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X