320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MIND Media esitleb: Fänniturniir 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei 6igusta reeglite rikkumist,kuid samas ei ole ka 6igustust sellel,et Tatikate pihta tulistati tribyynilt rakett!

    Kommentaar


      Algselt postitas Andres. Vaata postitust
      Krt, lootsin, et olen tugevam ja suudan vastu panna. Aga kallis Sambaz, kas sinu jaoks tõesti kvalifitseerub midagi sellist vabandusena, siirana?

      Teeme esimese mängu sobi. Tuleb välja. Ah sorri, üks mees tõesti oli liba. Noh, siin jäi haigeks ja me ei tea reegleid ning ometi see särk oli tal seljas, mis registeeritud. Kaks polnud või? või noh, siis kaks meest oli valed. Nüüd ausõna kõik korras, saime esimeses mängus +:-, aga nüüd hästi. Ja siis rahulikult kütame terve turniiri kolmanda võltsmehega, ja ütleme ei-ei ainult esimene mäng oli meil viltu. Mis te rõhute nüüd?

      Nad ei saanud lõpuni välja ju aru, miks nende peale pahased ollakse ja miks nad ei võiks mängida. Pohhui, see ju mingi fänniturna, paneme kinni, mis teil sellest. Järgmine aasta oleme nagunii tagasi, siis tõmbame koti pähe, haha. Selline oli läbiv suhtumine. Lisaks siis muu ülbus, mis platsil ja selle kõrval väljendus, aga eks see läks lõpuks mõlemalt poolt inetuks. Kuid, et üks pool otsustab see peale ohvrit mängima hakata, teeb selle loo veel eriti magedaks. Suudab tõesti keegi ühtegi tatika sõna tõeväärsena võtta? Tundub, et süüdimatu käitumine on neil nõnda juurdunud (vt eelmine lehekülg urmari postitust, terve hooaeg rahvaliigas kütetud registreerimata mängijatega. Ei imestaks, kui sealgi oleks tegu samade Flora U19 poistega).

      ps! Ise kellelegi käsi külge ei pannud ning Soccerneti portaali kommentaariumis sõna võtta ei julge, anonüümsetega vaieldes on oht saada ebola. Rakvere saldoks turniiril oli 1 õlu.
      Oeh, Andres. Las ta nüüd jääda ja oleme tulevikus targemad. Tatikaid said õppetunni ja ma loodan, et mõned vanemad härrased suudavad ennast peale 6 õlut ka kontrollida. Tekitaks ka algav hooaeg PL alafoorumis sellist melu, oleksime õigel teel

      Kommentaar


        Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
        Ma ei 6igusta reeglite rikkumist,kuid samas ei ole ka 6igustust sellel,et Tatikate pihta tulistati tribyynilt rakett!
        Väga sooviks teada, et millal ja kus rakett tulistati? Ei tasu hakata asju välja mõtlema! Tervest turniirist tehti ülekanne ja kaamera oli vastas tribüünil. Valetada ei ole kuidagi ilus!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budu Vaata postitust
          Väga sooviks teada, et millal ja kus rakett tulistati? Ei tasu hakata asju välja mõtlema! Tervest turniirist tehti ülekanne ja kaamera oli vastas tribüünil. Valetada ei ole kuidagi ilus!
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ants
            Rakvere saldoks turniiril oli 1 õlu.
            1 õlu kamba peale, januga?

            Ma tuletaks siinkohal meelde, et õlle joomine fänniturniiril käib asja juurde, ning kindlasti pole tegemist häbiasjaga, sest tegemist on siiski rohkem meelelahutusüritusega kui spordiüritusega. Loomulikult pole joomine kohustuslik, ning kaineid roole on ka tarvis.
            Vaatamata õlu heale maitsele, tuleb seda dopingut tarbida mõõdukalt, nagu igal teisel meelelahutusüritusel. Teen ettepaneku järgmiseks aastaks kutsuda erikülalistena osalema JK Karskluse rahvaliiga satsi, et veidi parandada tatikate poolt tekitatud halba mainet fänniturniirist.

            Omaltpoolt kiidaks ma turniiri live kajastust, tõsiselt suurepärane töö.

            Süüdimatud tatikad kasvatagu munad endale. Hüva jõuluaja jätku!

            Kommentaar


              Algselt postitas k2bo Vaata postitust
              1 õlu kamba peale, januga?

              Ma tuletaks siinkohal meelde, et õlle joomine fänniturniiril käib asja juurde, ning kindlasti pole tegemist häbiasjaga, sest tegemist on siiski rohkem meelelahutusüritusega kui spordiüritusega. Loomulikult pole joomine kohustuslik, ning kaineid roole on ka tarvis.
              Vaatamata õlu heale maitsele, tuleb seda dopingut tarbida mõõdukalt, nagu igal teisel meelelahutusüritusel. Teen ettepaneku järgmiseks aastaks kutsuda erikülalistena osalema JK Karskluse rahvaliiga satsi, et veidi parandada tatikate poolt tekitatud halba mainet fänniturniirist.

              Omaltpoolt kiidaks ma turniiri live kajastust, tõsiselt suurepärane töö.

              Süüdimatud tatikad kasvatagu munad endale. Hüva jõuluaja jätku!
              Võtsin löögi enda kanda. Kuna Karl ei tulnud, siis sai söögi kõrvale üks sümboolne 0,5-ne Friedrich lubatud. Aga küll me pärast võitu ikka omakeskis tähistasime.

              Juhtus tänavu lihtsalt nii, et pea kõik meie omad tulid kus juhtus ja oma autoga. Meil oli ka palju väikseid poolehoidjaid kambas. Üldine olustik tunduski tänavu karskem kui tavapäraselt ja seda ka teiste satside poolt, vastukaaluks siis tatikate väitele, et tegu oli vaid joobarite laaberdamisega ning see ongi eesti fänni nägu. Saab ja oskame ka muud moodi nautida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                Võtsin löögi enda kanda. Kuna Karl ei tulnud, siis sai söögi kõrvale üks sümboolne 0,5-ne Friedrich lubatud. Aga küll me pärast võitu ikka omakeskis tähistasime.

                Juhtus tänavu lihtsalt nii, et pea kõik meie omad tulid kus juhtus ja oma autoga. Meil oli ka palju väikseid poolehoidjad kambas. Üldine olustik tunduski tänavu karskem kui tavapäraselt ja seda ka teiste satside poolt, vastukaaluks siis tatikate väitele, et tegu oli vaid joobarite laaberdamisega ning see ongi eesti fänni nägu. Saab ka muud moodi nautida.
                Kuhu teil muidu karikas rändas? Rakvere spordihoones ilutsemas?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Kuhu teil muidu karikas rändas? Rakvere spordihoones ilutsemas?
                  Ajutiselt Rakvere spordika kontorisse eelmise aasta hõbeda kõrvale. Klubihoone valmis saame, siis kolib sinna aukohale. Kolmanda koha kopsik ehtis kunagi Carla pubi, aga too läks kahjuks koos väärt jalkapubiga kaotsi. Millest on kahju, saaks muidu tervet komplekti eksponeerida.

                  Kommentaar


                    Jätan selle siia, et pärast ei peaks otsima.

                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Mul pole õrna aimugi, kui lähedal sa mõnele väravale olid, aga sinusse usuti küll.
                      Keegi minusse ka uskus?
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Keegi minusse ka uskus?
                        mina usun et sa Colombias skoorid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          mina usun et sa Colombias skoorid
                          Aitäh, et usud minusse. Loodetavasti seal ei pea vähemalt poolehoidjatele pettumust valmistama.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X