320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MIND Media esitleb: Fänniturniir 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Kes selle peale raha paneb, et ma mõne värava löön, on püstilollakas. Just sayin'.
    Mul pole õrna aimugi, kui lähedal sa mõnele väravale olid, aga sinusse usuti küll.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Mul pole õrna aimugi, kui lähedal sa mõnele väravale olid, aga sinusse usuti küll.
      No poleks tiimikaaslane nii isekas olnud ( lõi ära vähemalt) mängus transameeste vastu, oleks Marek tühja lükanud!
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        #63
        WOW. Olgu ajaloos mis fänniturnanad olnud ja tulgu mis tulevad. 2018 läheb ajalukku. Tulime kokku ja ütlesime mis me asjast arvame. Respect Budule, kes asja algatas ja lõpuni viis, Nuutule kes üritas seda joodikute karja kuidagi viisi saada ning kõigile meile kes me kaasa laulsime.

        Kui esimene protestiaktsioon oli etteplaneeritud, siis see mis juhtus Viljandi - Tatikate mängu eel ja ajal, oli epic! Ütlen siin ja ütlen edaspidi - see turniir on austusavaldus kõikidele neile kes külmas ja tuisus käivad nendel faking tühjadel ja kõledatel tribüünidel Eesti vuti lippu üleval hoidmas. Kui keegi tuleb siia turnale sohikorras, teeb turnal veel 3 korda sohki ja tagatipuks KEELDUB väljakult lahkumast, siis palju õnne - sa oled ametlikult MUNN!

        Kommentaar


          #64
          Nende tattide suhtumine oli juba algusest peale suht tase ju. Nad enda sõnul olid fänniturniiril ainult sel põhjusel, et rahvaliiga omale ei saadud peale. Nii nad ise ütlesid Papale.
          Palju õnne muidugi nendele noortele jalgpalluritele, kui siit nüüd mingi litakas karistus ka veel tuleb.

          Kommentaar


            #65
            Kui teil on tiime juurde vaja, siis järgmine kord koguda mingi soccerneti tiim oleks ka ausam.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #66
              Suurepärane turniir, suurepärased performancid meeskondadelt!
              Tatikad said mille järgi nad tuli.
              Väga fun turniir ja kiidan korralajaid, väga fun oli!
              FC Flora

              Kommentaar


                #67
                Tatikad (lillas) viimast korda Fänniturnal platsil:

                Kommentaar


                  #68
                  Hundid tänavad väga meeldejääva ürituse ja suurepärase õhkkonna eest. Järgmise korrani!

                  https://www.facebook.com/287021631475847/posts/1157552414422760/

                  Kommentaar


                    #69
                    Pettumus. Tervitusnapsu polegi

                    Kommentaar


                      #70
                      Järgmise korrani mehed! Oli vägev turniir ja Tatikad said väärilise lõpu. Loodetavasti tuleb Tatikatele pikk karistus. Reeglid on järgimiseks, mitte rikkumiseks.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Mister Vaata postitust
                        Pettumus. Tervitusnapsu polegi
                        Keegi on Teatrisse jõudnud nagu ma aru saan

                        Kommentaar


                          #72
                          Teater on mōttetu pask, tulime ära.

                          Kommentaar


                            #73
                            respect kutid. Tundub, et see aasta oli põnev turniir.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              #74
                              Klge, aga suured tänud teile selle vahva turniiri eest! Rõõm näha, et fännide jalka tase tõuseb .

                              Kuna olid ka ebatäpsused korraldajate poolt, mis oli näiteks laululahinguga seotud: meile pole öeldud, et tuleb ühislaulmine, aga oli tore koos teiste fännidega laulda. Tänks Koeru veteranidele laulusõnade eest !

                              Tänks ka Viljandi, Flora, Kalju, Koeru fännidele meie alagruppis vahvate lahingute eest!

                              P.S. Tatikate juhtumi kohta, reeglid on reeglid, pettus ei ole lubatud ja DQ õiglaselt pandud

                              Aga HÄID PÜHI ja kiiremat taastumist nendele, kes täna vigastuse saanud.

                              Transi fännid

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Mul pole õrna aimugi, kui lähedal sa mõnele väravale olid, aga sinusse usuti küll.
                                Uskusin minagi. Suures osas muidugi Mareki motiveerimiseks, mitte et ma nüüd ülemäära tema väravalöömisoskusesse ülemäära uskunud oleks, näinuna mõnesid tema mängusid Tulevik IV eest (no offence muidugi)

                                Üldiselt tundub, et kõva turniir oli, isegi live-blogi lugedes läksid käed higiseks pingelistel hetkedel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X