320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MIND Media esitleb: Fänniturniir 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Mul pole õrna aimugi, kui lähedal sa mõnele väravale olid, aga sinusse usuti küll.
    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    No poleks tiimikaaslane nii isekas olnud ( lõi ära vähemalt) mängus transameeste vastu, oleks Marek tühja lükanud!
    Algselt postitas n1stelr00y Vaata postitust
    Uskusin minagi. Suures osas muidugi Mareki motiveerimiseks, mitte et ma nüüd ülemäära tema väravalöömisoskusesse ülemäära uskunud oleks, näinuna mõnesid tema mängusid Tulevik IV eest (no offence muidugi)

    Üldiselt tundub, et kõva turniir oli, isegi live-blogi lugedes läksid käed higiseks pingelistel hetkedel
    Kaks sajaprossast käkkisin ära. Ühe oleks Brandonile löönud, kui oleks hüpata suutnud. Kukkusin ise väravasse hoopis. Teise lajatasin Koerule paar cm üle lati. Andestamatu, või siis jällegi mitte.
    Aitäh neile, kes minusse uskusid, aga ma hoiatasin teid, ma ju hoiatasin.
    Kõigile sel turniiril mänginud tiimidele, v.a. ühed, aitüma. Rahvast oli vähem kui tavaliselt, aga ürituse vibe aegade parim, kahtlemata.
    PS: n1stelr00y, Tulevik IV ei eksisteeri jupp aega enam. Rahvaliiga pundiga, Tuleviku Harrastajatega käin trennis ja ainult trennis ma ka löön, korra kvartalis keskmiselt, sest tavaliselt mängin paremkaitses hoopis
    Paneme edasi. Oli väga värskendav!
    PPS: Loodan ka, et Viljandi kahe satsiga mängimine lubamine õigustas end. Eks see ole nüüd meil siin järgmine ülesanne, kuidas selline mürgel ka kodumängudel käima saada, nagu täna Viljandi lipuga ehitud tribkal käis.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Maratonimees Vaata postitust

      Kuna olid ka ebatäpsused korraldajate poolt, mis oli näiteks laululahinguga seotud: meile pole öeldud, et tuleb ühislaulmine, aga oli tore koos teiste fännidega laulda.
      Korrektsuse huvides: ka korraldajatele ei öeldud, et tuleb ühislaulmine.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        #78
        Aitäh kõigile, kes eile Kalevi Spordihallis olid! Tõestasime seda, et kui vaja, suudavad fännid ühise asja eest seista. Ühislaulmine õnnestus ikka väga võimsalt. Maestro Nuutre sai edukalt hakkama dirigendina, sõnad sättis ritta Vladimer Räpinast . Esinesid segakoorid üle Eesti. Väga hea oli näha soccerneti ja ˛ürii emotsioone, kui kogu see mass laulma hakkas. Tegemist oli läbiaegade parima turniiriga, isegi Tatikad ei suutnud oma räigete petmisega seda fiilingut rikkuda, pigem ühisrinne nende vastu andis veel võimsama efekti. Soccerneti poiste reaktsioon oli ka väga positiivne ja üldse oli korraldus väga hea. Va see, et ühe värava taga puudus võrk ja viimasel minutil oleks võinud lasta viimase karistuslöögi ikkagi sooritada. Kalju jäi kahest sellisest löögist ilma. Ivar & co, Aitäh! Fännid olid, on ja jäävad!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          #79
          See tatikate olukord oli muidugi äärmiselt naljakas, samas kui see info jõudis ka minuni, siis ma hakkasin mõtlema endamisi kus on ülejäänud eesti klubide fännid, madalamates liigades on täitsa asjalikke fännide ühinguid, et võib-olla järgmine aasta peaks tegema rohkem turundustööd, et isegi EI tekiks võimalus sellistel olukordadel sündida ja ka mingisugune kontroll vms.
          Muidu oli täitsa fun ja igati väärt, et lihased täitsa valutavad hetkel. Ma ise pidasin Viljandi Oleviku kõige suurimaks üllatuseks ja nad oleksid samuti väärinud esikohta aga see ei tee vähem oluliseks Pullide võitu, Õnnitlused! Rokenroll ja pits viina teile kurku!

          e- ahjaa, see, et AMPS otsustas järjekordselt varem oma asjad sulgeda, on muidugi tuhk teadagi kelle värvavasse aga ärge teinekord ärge elage oma pahameelt teenindaja peale välja, tema on kõigest töötaja ja ei otsusta seal midagi. Kui miskit on vaja muuta on vaja teha ühisrinne, nagu oli ka laulmisega.

          Kommentaar


            #80



            Võimas värk.

            Kommentaar


              #81
              Pole vist mitte ühtegi kohta, mis ei valutaks. Taaskordselt. Kui aastas paar korda sporti teha, siis on see ka ootuspärane tulem, aga lõbus oli ja tuleb nõustuda, et ilmselt parima feelinguga fänniturniir. Mõned asjad sportlikult vajaksid veidi muutmist, aga muidu suured tänud kõikidele osapooltele. Kohtunikud olid ka täitsa kõrge kvalifikatsiooniga, aga tundus, et tase väljakul käis siiski veidi üle jõu.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas DoubleStuffing Vaata postitust



                Võimas värk.
                Aplaus

                Kommentaar


                  #83
                  keegi redditisse ka on tatikate lahkumise üles visanud? peaks olema viral potential, no?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #84
                    Tõsiselt lahe turniir! Kindlasti kõige parema emotsiooniga fännikas siiani, toimus miskit totaalset uut, kõik said hästi läbi ja enamasti keegi väga jalgpalli ka mängida ei osanud, mis oli positiivne. Need fännid meil siin on tegelt ikka täitsa lahedad!

                    Kommentaar


                      #85
                      Aitäh tulijatele, aitäh sponsoritele, aitäh inimestele, kes aitasid turniiri läbi viia!

                      Nagu võite ette kujutada, ei olnud korraldamise seisukohast just kuigi lihtne aasta. Otseülekanne seadis meile varasemast suuremad nõudmised, lisaks kogu see ... Aga olgu. Üldiselt oli tore. On mis on. Purgis.

                      Rahulikumaid pühi kõigile!


                      /isiklik seisukoht/

                      Mul on hea meel, et Eesti vutifännid suutsid grupeeruda ja enda sõnumi kõlavalt edastada. Tõepoolest, laululahingu projektist ei teadnud korraldajad midagi. See oli äge.

                      Mis muud puudutab. Olen veendunud, et jah, Tatikad kasutasid esimeses mängus keelatud mängijat - kas selle eest on õiglane karistus +:- või turniirilt eemaldamine, on iseküsimus, meie jaoks tundus mõistlik lasta neil vähemasti turniir lõpuni mängida, et keegi ei peaks mängudeta jääma. Ei olnud nad tasemelt märgatavalt paremad kellestki.

                      Järgnenud nõiajahti ma heaks kiita ei saa. On võimalik, et järgmistes mängudes kasutati samuti keelatud mängijaid - kes tahab, võib videost järele vaadata, minu jaoks on see teema ammendunud -, kuid kogu kisa seest suudeti mulle lõpuks välja tuua üks konkreetne mängija (nr. 9), kes küll meenutas seda inimest, keda teda väideti olevat, kuid kelle puhul ma olen 99% kindel, et ta ei olnud pettur. Ehk siin on võibolla mõnele peeglisse vaatamise koht: kas tasub kireda, kui ei ole kindel?


                      PS. Kes kirjutas portaali kommentaariumisse, et panin parima väravalööja salli kõrvale - käi perse!

                      Tunnistan, et enne turniiri individuaalauhindu kirja pannes ei tulnud parim väravakütt pähegi ehk salle sai küsitud kolm. Parimale mängijale, parimale naismängijale ja parimale väravavahile. Minu viga.

                      Kommentaar


                        #86
                        Ivar, konkreetsel vennal olid isegi Flora sokid ja oli trobikond inimesi, kes ta ära tundsid. Endised töökaaslased, mängijad jne. Niisama poleks keegi midagi hakanud tegema pärast esimest karistust ju.

                        Kommentaar


                          #87
                          Oeh juudas. Kaua te jahute sellel teemal juba. Mõistaks, kui nad oleksid mänginud sigahästi ja kõigile oleksid nad olnud parajad pähklid, kuid seda nad ei olnud. Või siis oleks mingi tiim jäänud välja turniirilt nende osaluse tõttu aga mu teada oli hoopis vastupidi, mõned PL fännid ei saanud isegi meeskonda kokkugi.. Tõsi, nõustun, et asi on põhimõttes ja päris nii valetada ei tohiks ja turniir oli mõeldud ikkagist fännidele ja veelkord fännidele, kuid seda nõiajahti ei tasu ka nüüd pidada mõne ära tõusnud tatikate pärast. Shit happens, juhtub. Kõik me nüüd kogemuse võrra rikkamad.

                          + kui seda videot nüüd vaadata, kus see mingi härgade tõuklemine toimub, siis esimesed tõuked teevad siiski vanemad härrased, kellel ometigi võiks mõistust peas olla rohkem kui noortel poistel.

                          Kommentaar


                            #88
                            Seoses Tatikate teemaga. Lahe tegelikult lugeda neid erinevaid vabandusi igast kandist nende poolt, et miks kasutati mängijaid valenime all. Kuskil oli, et viimasel hetkel 2 poissi haigestusid ja siis vöeti need teised 2 asemele kes poleks tohtinud; ei saadud RL turniirile; poldud niisama reeglitega kursis ja tuli üllatusena, et oo ei vöinudki kasutada neid siis; mida ma ise körvalt kuulsin kuidas ühele Flora fännile selgitati: pettust ei pandud sihilikult toime, sest nendele kahele valenime all mänginud vennale polnud nende öige nimega särki anda, anti teiste omad ja regati turniirile nende särginimede järgi, mitte särgikandjate .
                            Köige ägedam: küsisin, et kas peale sellist imelist kogemust julgete ka järgmine aasta tulla? Tatikate kapten vastas kohe kindlalt, et ja, miks ei peaks, tuleme muidugi, paneme kinni järgmine aasta ja teeme köigile ära.

                            Turniir läheb kindlasti ajalukku selle ühise tegutsemisega. Ei näe just tihti kuidas erinevate satside fännid on üksmeelel, jöud ühendavad ja reaalselt midagi ära teevad üheskoos. Oli wow vaatepilt. Ning ka laululahing oli supper üheskoos.

                            Üldiselt, nagu ikka, oli raju! Isiklikult kahju, et midagi väga toota ei saanud platsil ja endast 100% anda, sest opi-pölv nörk all veel, osaleminegi oli hea riskibisnis, aga sellest hoolimata vinged emotsioonid turniirilt ja oli vahva! Näeb järgmine aasta jälle! Aitäh köikidele asjaosalistele, sealhulgas ka tatikatele- ilma teieta poleks seda kino ja fännide ajaloolist ühisrinnet olnudki.
                            Watch out! We got a Badass over here.

                            Kommentaar


                              #89
                              Ma vaatasin seda videot ja mõtlesin, et mis värk seal üldse oli?
                              Et mingi paar djüüdi mängis valenime all?
                              Et nad olid mingid väga head mängijad?
                              Noh, sest videost tundub, et on mingid suvalised noorukid, kes mängivad või olid nad nagu ühel suveturniiril kohale aetud 3. liiga vennad?

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma vaatasin seda videot ja mõtlesin, et mis värk seal üldse oli?
                                Et mingi paar djüüdi mängis valenime all?
                                Et nad olid mingid väga head mängijad?
                                Noh, sest videost tundub, et on mingid suvalised noorukid, kes mängivad või olid nad nagu ühel suveturniiril kohale aetud 3. liiga vennad?
                                Tribüünidel tuvastati kolm valenimede all esitatud mängijat - Aun, Ojari, Saliste. Kõik 2018 hooajal Esiliiga (B) Flora U19 mängijad. Jah, Tatikad polnud pea jagu üle, ent võitsid kõik mängud, mis pidada jõudsid (4/5). Mis rahval harja punaseks ajas oli häbematu valelikkus ning üleüldine ülbitsev suhtumine. Siit ei vabanda kuidagi rumaluse või hooletusega välja. Peturlusega jätkati ka pärast esialgsete libamängijate väljatulekut. Ning nüüd enda kui rämeda ohvrina esitamine on lihtsalt tülgastav. Ma küll igale poole ei näinud, aga kui see Myrgli patsutus õlal oli see meeletu hingelise trauma tekitanud vägivald, siis mis iga teine duell porte ja palliga on, mis kordades toorem?


                                Muidu aga Rakvere poolelt aitäh kõigile toreda turniiri eest! Müts maha, et Soccernet seda veab ja iga aasta vunki juurde paneb. Loodetavasti teie jõud ei rauge. Rahulikku jõuluaega!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X