320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta 2018 auhinnad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Suvaline aasta foorumis. Maad on võtmas suvaline klähv, õnneks on veel mõnel vanemal tegelasel säilinud viitsimine koputada ja korrale kutsuda. Lolli juttu aetakse siira veendumusega, et nii on õige. Sellist möga toodetakse muidugi peaaegu igal pool, pole üksnes siinse foorumi viga.
    Aga olid ka mõned head momendid. Ei viitsi otsima hakata, vist oli moya peale Liverpooli mängu. Veel keegi postitas Eesti jalgpalluritest - andekus
    ja õnn = Klavan, andekus ja ebaõnn = Vassiljev jne.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      #17
      TOP 5 jobude kategooriasse lisaks selle FTorrese veel. Kuigi raudselt kellegi trollimiskasutaja tegelikult.

      Kommentaar


        #18
        Nagu Ballon d'Or-i jagamistel, sai maailmal siiber näha pidevalt samu nimesid auhinda jagamas, nii oleks ka siin aeg panna Modrici effekt toimima.

        Parim postitaja: Nasfal
        TOP 5 postitajad: Sambaz, Nasfal, j6u1uv4n4
        Suurim jobu: Mingi Lpooli düüd
        TOP 5 jobud: Mingid jorsid, kellel oli Reali logo avataril ja nüüd ei julge seda Juve vastu välja vahetada (al. suvi 2018)
        Parim teema: Kõik need "Mängu vaatama" eri liigade all teemad
        Nõmedaim teema: Rumalad küsimused ootavad vastuseid. Miks? Sest seda mida googlist ei leia ei leia ka keegi muu sulle vastust. Mõtetu!
        Parim postitus: Mõnul neid jätkub 1
        Naljakaim postitus:Mõnul neid jätkub 2
        Kõige ropum postitaja: Sambaz
        Kõige intelligentsem postitaja: Eika
        Kõige vaimukam postitaja: Nasfal
        Kõige fännim fänn: Punkt (kuigi tegelt olen ma ise)
        Parim uustulnuk:
        Keda igatsen? Count! (Kus sa raisk oled???)
        Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?


        Kindlasti tahaks tänada huvitavate postituste ja teemade eest paljusid, kuid suurimad high-five plaksud annaks Eikale ja Telekavaatajale. Eikal on alati hästi kokkuvõtvad postitused ja Telekavaataja korraldatud ennustus võistlus oli äge.

        Mõnu huvitus et mis oli 1 ja 2!?
        1 on Mõnu postitus City kohta, kus ostetakse pool Inglimaad tühjaks parimatest mängijatest.
        2 on Mõnu ex-kallima Givin a head teema
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          #19
          Vähe on järgi neid kelle vahel auhindu jagada - keda pole metoo# või muu kampaania ära röövinud. Aga jätkakem sirge näoga..

          TOP 5 postitajad: H.M murdock, telekavaataja, Jasper, Daz Booob, atleticomadrid eks on veel neid tublisid ja tarkasid, kes teemades ette jäävad, mida loen, aga kellelegi ju peab neid krdi karikaid jagama
          Suurim jobu: Sambaz - eks see elninode, linnupojade ja saverite dünastia peab jätku saama. igas külas on üks nagu öeldakse. try hard, fail harder.
          TOP 5 jobud: olen läbinud selle ignolisti kasutamise B kursuse, kuid tänu tsiteerimise võimalusele kargavad kiuste ikka ette marvellouse, FTorrese, Nasfali ja teiste elukutseliste huumoripuudusega pindakäijate 'panused'. Nagu kaka ja kevad. Muidu lume all, aga hoolimata kõigest jäävad vahel ikka jalgu. lisame eriliste isendite hulka ka Mehhanisaatori
          Parim teema: Liverpool FC no krt ei saa mitu aastat järjest Leedsile anda. Offtopicus musateema ka oluline, kui vaid krt keegi lõpuks nime ära vahetaks. The Clash või midagi..
          Nõmedaim teema: Ennustan et või õigemini mõttetuim teema. Ennustame kõik valimisi BUUHUUU! Aasta kartulisalati ja morsi pidu leitud.
          Parim postitus:
          elutõe tähelepanekuid enesest
          Naljakaim postitus:
          võib ka olla parima postituse all, igatipidi täppi
          ja
          ei pidand kaugelt otsima
          Kõige ropum postitaja: vt gigantseim jobu 2018
          Kõige intelligentsem postitaja: mcnamara
          Kõige vaimukam postitaja: Booob
          Kõige fännim fänn: Punkt on reaalne keiss, LFC Jürksile ei saa ka iga aasta anda
          Parim uustulnuk: sai lahatud mölateemas, et polegi. ja siis veel kiunutakse, et immigratsiooni pole vaja
          Keda igatsen? inimlikke alkoholihindasid, endiselt
          Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? võib panna top 5 postitajad sportlikust huvist. enne kui viinavõtt koledaks läheks, saaks vast head juttu küll, kui siinset kirjapilti tõepähe võtta.

          Eriauhinnad:
          EKRE panus ühiskonnale auhind läheb kõigile kes mitte ainult see, aga eelmised aastad vinguvad musateemade üle. No krt kus leiab mõni ikka pinnu mida omale vagiinasse toppida. Musateema käib pinda, wtf, mingi itimees oled v, fakkmaivõi

          Lauri Leesi nimeline elutööauhind läheb Maskile
          ★★★★★★

          Kommentaar


            #20
            Parim postitaja: Eika
            TOP 5 postitajad: Orbitaaljaam, Gallacher, zelee, Jasper
            Suurim jobu: nii kole tiitel
            TOP 5 jobud: mõtteid oli aga ei hakka
            Parim teema: Maailma kõige hirmsamad laulud
            Nõmedaim teema: päevapoliitika
            Parim postitus:
            Naljakaim postitus: j6u1uv4n4 gangbangi teema
            Kõige ropum postitaja: Sambaz
            Kõige intelligentsem postitaja: plastic´99
            Kõige vaimukam postitaja: j6u1uv4n4
            Kõige fännim fänn: atleticomadrid
            Parim uustulnuk:
            Keda igatsen? UUU ja Count
            Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              #21
              Kõiki teemasid ei loe, niiet vabandan ette juba, kui keegi oluline lüli tunneb, et on väärkoheldud.

              Parim postitaja: telekavaataja. Kvantiteet koos kvaliteediga. Tõmbas vaikselt ära vajuvasse foorumisse uue elu sisse. Mulle meeldivad tema traditsioonilised mänguvooru kokkuvõtted (Saksamaa), jalgpalliülekanded eestis, oma kogemuste jagamused nooruspõlve vutist jne. Aitäh, Sulle, nende eestvedamise eest!
              TOP 5 postitajad: ericbana, Punkt, Mask, Stok, -RoMaRiO-
              Suurim jobu: olen vist sallivuse etalon, kedagi pole veel ignore listi pannud, võibolla on tegemist hoopis laiskusega.
              TOP 5 jobud: -''-
              Parim teema: Meistriliiga
              Nõmedaim teema: neid ma lihtsalt ei ava
              Kahjurõõmsaim teema: Manchester United
              Iga-aastane teema: Liverpool
              Parim postitus: ericbana oma reisikirjadega
              Naljakaim postitus: militaristina propsi orbitaaljaamale hispaanlaste tögamise eest
              Kõige ropum postitaja:
              Kõige intelligentsem postitaja: vincent
              Kõige edevam postitaja: Sambaz
              Kõige fännim fänn: Punkt
              Parim uustulnuk:
              Keda igatsen? ACL Roma teemat
              Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Panustamises ma tegija pole aga muudel teemadel võiks jaurata kõigi siin listis ära toodud postitajatega.

              Lisaks on positiivselt silma jäänud: atleticomadrid, elx, Mõnuagent. Kasper, Silver, Jasper ja joonatan
              Aasta normaalseim Puierni fänn: Pints
              Aasta korraldaja: ivar5lepik
              Aasta kõige tšillim vana: mazz

              Ühtlasi loodan, et suvekatele tuleb see aasta telekavaataja ka, sest seda õllekogust, mis sealt saab, vaevalt ta üksi ära juua ei jõuab. Ülejäänud foorumlased ühinegem siis kaasvõitleja abistamiseks!

              Hüva uut!
              sigpic

              Kommentaar


                #22
                Top postitajad: jasper, eika, orbit ja ülejäänud Itaalia kamp
                Top jobud: liverpuuli fännid
                Aasta üllatus: Mu varasem huvi eesti jalgpalli vastu oli absoluutselt puudulik, aga teatud põhjustel sattusin mänge vaatama ja ka siin Eesti liiga jutte lugema. Peab tõdema, et mu eelarvamused ei pidanud paika ja enamasti on jutud mõnusad lugeda ja Eesti jalks on äge!
                Lisaks on vahvad need fännid, kes mõnda vähemtuntud liigat ja klubi lahkavad ehk Mask, midfielder ja teised.

                Kommentaar


                  #23
                  Parim postitaja: telekavaataja
                  TOP 5 postitajad: mask, punkt, ericbana

                  Ülejäänud kategooriate täitmine vajab pingutust mis pole seda väärt.

                  Kommentaar


                    #24
                    Kui suurima jobu tiitli võidab saver saab ta nimi avalikuks.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Kui suurima jobu tiitli võidab saver saab ta nimi avalikuks.
                      Teeme ära?

                      Kommentaar


                        #26
                        Parim postitaja: telekavaataja
                        TOP 5 postitajad: telekavaataja, Marek_T, Murdock, Mõnuagent007, Daz Boob
                        Suurim jobu: saver
                        TOP 5 jobud:
                        Parim teema: Henrik Ojamaa (Legnica Miedz, Poola)
                        Nõmedaim teema: möla auhindade kohta
                        Parim postitus: vincent, uzbekistan ja united pärast Juventuse mängu
                        Naljakaim postitus: m007 retsept Man Cityle, kuidas tiitlit võita
                        Kõige ropum postitaja: empiiriliselt hinnates oleks Sambaz, aga annan auhinna rainisele - postitustes vist ropendusi konkreetselt eriti ei esine, aga lugedes on veits tunne, et nende postituste taga on Tourette'i sündroom
                        Kõige intelligentsem postitaja: Marek_T
                        Kõige vaimukam postitaja: Jasper
                        Kõige fännim fänn: kas mõnel tatikast platsil on siin konto? kui ei, siis auhind kellelegi neist, kes ka Mourinho-ajastu lõpus Unitedi mänge vaatas (erinevalt minust). JuriM?
                        Parim uustulnuk: nasfal
                        Keda igatsen?
                        Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?

                        Kommentaar


                          #27
                          Parim postitaja:

                          LeeRomeno - seda puhtalt off topicu teemade pealt. suutis säilitada klassi ka siis kui oponeerijad seda ei suutnud ja/või kui opneerijad sihilikult (k.a. ka ise vahepeal) üritasid emotsioonidele mängida. väga kõrge viis.

                          TOP 5 postitajad: kirjutan kasutajanimed peast

                          telekavaatataja - kui tõele au anda, siis mulle vaataja maneer väga istunud ei ole, aga foorumi heaks on ta palju ära teinud ja see on väärt viiekat. ilmselt oleks irl ka üksteise mõistmine parem.

                          Mask - prantsusmaa jalgpalli teema eest. Oleks ka tugev kandidaat foorumi intelligentseima postitaja tiitlile kui vahepealne ära kammimine ja prantslaste liiga võrdlemine päris liigadega tegemata jääks.

                          Prints - on kuidagi feel, et temaga jätkuks irl kvaliteetset juttu kauemaks.

                          tegelikut on huvitavaid vendi ning kellega võtaks hea meelega toobi või paar - Rainis (kuigi vahepeal tundub olevat on roids), hofnar, Rein, marv (ise ka imestan), Andres (palju ei kirjuta aga jalgpalli koha pealt tundub südamega asja juures), Punkt (ainuisikuliselt süüdi selles, et Atletico kohta olen lugema hakanud ning ka mulle sümpaatseks saanud), Marek. Kindlasti on häid poisse veel, kes praegu nimetamata kiiruga jäid!

                          Suurim jobu:

                          lähen peavooluga vastu ja nomineeriks ühiselt kõik foorumis käivad ajakirjanikud*, kes kuidagi tunnetavad, et "on teistest parem, sest... a la Smutovi või Hussari alluva alluv vajas alluvat, kes googel translatega tõlgiks goal.com-i artikleid ümber" . tõmmake endale pilt ette palun. + Tofoa - kellel küll potentsiaali on... kuid, kes siiamaani ei suuda aru saada, et 11. klassis väitlusklubis saadud vimpel siiski ei ole päris elus nii palju väärt.

                          Siit listis vb. eemaldaks mõnuagendi, aga seda ka siis kui ta kaine on.


                          TOP 5 jobud:
                          vt. eelmine.

                          Parim teema:

                          Louis Van Gaal's Red Army!

                          Nõmedaim teema:

                          liverpool - kõige kurvem see, et FTorres on troll, aga teised kõik nagu ... päriselt ka ...


                          Kõige intelligentsem postitaja:

                          kindlalt mina (A)

                          Kõige fännim fänn:


                          mcnamara- suuremat fänni on siit vist raske leida?

                          Keda igatsen?

                          cunt - vanasti läksid silmad särama kui nägid, et roma teemas uued postitused. ja nüüd siis nii...

                          Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?

                          pole vist kedagi kohanud, aga top 5 postitajad kuuluvad ka siia listi.

                          bipolar of the year:

                          Sambaz

                          Kommentaar


                            #28
                            Kerge disclaimerina mainin ära, et ma Eesti jalgpalliga seonduvat väga tihti ei loe. Kuna ma varem auhindu pole jaganud, siis läheb sel aastal ehk mingil määral ka varasemate teenete eest.

                            Parim postitaja

                            Põhimõtteliselt võiks see tunnustus kuuluda enam-vähem tervele TOPile aga minu tunnustus (kõige tähtsam asi üldse, eksju) kuulub sel korral Pintsile. On varasemalt olnud küll mõningad vaidlused aga tõenäoliselt peamiselt minu süül. Huumor, osavõtlikkus, kvaliteet ja kvantiteet minu hinnangul vägagi tasemel.

                            TOP postitajad

                            telekavaataja, vincent, eika, Mask, ericbana, H.M Murdock, Marek_T

                            Jobud

                            Kuna omadega ei nussita, siis teeme järgnevalt:

                            * kodanikud, kes uhkelt eksponeerivad oma ignolisti
                            * kodanikud, kellel puudub reaalne huvi teema kohta, kuid kellel pole probleemi lennata peale "õu, miks sul see vend ignolistis pole???" teemaga
                            * kodanikud, kes ei postita (või veel hullem - hädaldavad madala kvaliteedi üle), sest kvaliteet on madal, samal ajal panustades pigem kvaliteedi langetamisse, mitte tõstmisesse
                            * kodanikud, kelle jaoks räägib avatar kogu loo ära

                            Suurim jobu

                            Tofoa mahub vist kõiki nelja eelmises punktis mainitud gruppi korraga.

                            Parim teema

                            Raske öelda, milline teema mulle kõige rohkem siin foorumis annab, aga ma nomineeriksin selle Serie A iga-aastase teema, kuhu jõuavad kõik Serie A pärlid, eelvaated ja kokkuvõtted ja palju muudki - ühelgi teise liiga teemal pole minu hinnangul midagi samaväärset vastu panna

                            Nõmedaim teema

                            Kui just midagi konkreetset peab välja tooma... Võib-olla räägib siin avatar, kuid minu arust on FC Barcelonal toetajaid suhteliselt palju, kuid mulle ei meenu ühtegi, kes vähemalt seal teemas üritaks regulaarselt olla adekvaatne või vähemasti mitte üdini silmakirjalik.

                            Parim postitus: See rallika postitus, mis juba sai varem välja toodud
                            Naljakaim postitus: Stok võttis mägraonu ipponiga maha
                            Kõige ropum postitaja: H.M Murdockil tuleb see kuidagi väga loogiliselt välja
                            Kõige intelligentsem postitaja: Tõenäoliselt Marek_T
                            Kõige vaimukam postitaja: eika
                            Kõige fännim fänn: mcnamara?
                            Keda igatsen? Minu poolt toetatava klubi teemas võiks ka olla kedagi, kes on reaalselt asjast huvitatud nii klubist endast kui jalgpallist ning kes ka teatud regulaarsusega postitaks
                            Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Äkki on keegi, kes tahab mind kohata?

                            Kommentaar


                              #29
                              Parim postitaja: vince
                              TOP 5 postitajad: + boob, magicm, eika, atletico. eraldi shout out kõigile manku teema poistele ja ka mujal on ju häid lambaid mõistagi rohkem...
                              TOP 5 jobud:...nagu ka lihtsalt lambaid.
                              Parim teema: kui sellest viimaste aastate õudusest üldse midagi hea kaasa võtta, siis ManU teema õhk on igapäevaselt üha puhtam ja kui peale mõnda mängu lähebki andmiseks, siis on see vaid tervitatav vaheldus.
                              Parim postitus: mulle isiklikult läks vincenti manu&eesti koondise paralleel südamesse. tänan.
                              Naljakaim postitus: jasper&mõnu eks-naine. rohkem muidugi rohkem selline "aasta burn", aga hindan ise kõrgelt seda ema-nalja derivaati, mis seal peitub. igatahes võtsin leksikoni ja ootan hetke, kus saaksin sellega ära susata, seega aitähh juba sellegi eest!
                              Kõige ropum postitaja: ei ole keegi silma paistnud
                              Kõige intelligentsem postitaja: mcn
                              Kõige vaimukam postitaja: boob
                              Kõige fännim fänn: kuna counti pole, siis kasutan võimalust see meile kõigile anda, sest peab ikka viitsima peale jalka vaatamist, sellest lugemist ja mõtlemist veel kuskile kuradi foorumisse jaurama tulla.
                              Keda igatsen? fitti, eston, count
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                #30
                                Parim postitaja: Marek_T

                                TOP 5 postitajad: Marek_T, Pints, Punkt,
                                + -RoMaRiO- ja telekavaataja nt

                                TOP 5 meh postitajad: budu, Sambaz, j6uluv4n4, Mehhanisaator, urmar

                                Parim teema: Magnum PI

                                Nõmedaim teema: Spordiportaalide apsakad

                                Parim postitus: Marek_T tervitus kõigile mäknamaaradele päevapoliitikas

                                Naljakaim postitus: szandori lühiexposé prantslaste kiusamisest Liverpoolis

                                Kõige intelligentsem postitaja: miks see kategooria olemas on? sarkastiline? et mingi kes kõige pretentious prickim on?

                                Kõige vaimukam postitaja: vincent või booob või eika või jasper või murdock

                                Kõige fännim fänn: püüelge parem balansis elu suunas

                                Parim uustulnuk: diver?

                                Keda igatsen? noorust

                                Keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Frank Lampard

                                ----------

                                Merike Kaunissaare nimeline ainult ühe probleemi lahendamise auhind läheb jagamisele sotsbudu ja Maski vahel
                                Ben Shapiro nimeline objektiivse postitaja auhind Gallacherile
                                Aasta sõnapidaja on Linnupoja
                                Aasta vaimse tervise alase teadlikkuse tõstja auhind läheb jagamisele Sambazi ja Saveri vahel
                                -------


                                Hoiduge äärmustest, ärge olge munnid, tehke naltsi ja peale. Ilusat aastavahetust!
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X