Lehekülg 41, kokku 41 EsimeneEsimene ... 313738394041
Näidatakse tulemusi 801 kuni 802, kokku 802
    Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Jep, ma ei ütle ka Viiberi kohta selles mõttes ühtegi paha sõna, et ta mingi lootusetult halb sidemängija oleks. Lihtsalt antud hetkel tase, kogemused ja kõik muu ei vedanud välja. Paari aasta pärast on asi loodetavasti hoopis teine.

Mulle ka meeldis tema puhul see, et kuigi kohati oli tal päris kohutavaid perioode, siis ei paistnud ta näost ega liigutustest küll kordagi välja et pea norgu laseks või frustreeritud oleks. Nihuke korralik spordimehe enesekindlus paistis vastu. See on hea näitaja.
    Jep, mulle ka sümpatiseeris see, et Viiber oli hoolimata suht kehvast minekust emotsionaalselt üsna mõnusalt laetud oli. Kogemuste lisandumisel saab tast mängumeest küll ja kui Reneti näol hea konkurents olemas on, siis võib tulevikus isegi korralik valikuvõimalus olla.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Jep, ma ei ütle ka Viiberi kohta selles mõttes ühtegi paha sõna, et ta mingi lootusetult halb sidemängija oleks. Lihtsalt antud hetkel tase, kogemused ja kõik muu ei vedanud välja. Paari aasta pärast on asi loodetavasti hoopis teine.

Mulle ka meeldis tema puhul see, et kuigi kohati oli tal päris kohutavaid perioode, siis ei paistnud ta näost ega liigutustest küll kordagi välja et pea norgu laseks või frustreeritud oleks. Nihuke korralik spordimehe enesekindlus paistis vastu. See on hea näitaja.
    Nägu näoks, teod räägivad rohkem.
    Ja selles osas ikka väristas läbi turniiri - mitmel puhul jäi silma, et ei julgenud temposse tõstet panna. Valis pigem "kindla peale" lahenduse.

Sellega olen nõus, et põdema ta ei jäänud ja see on positiivne.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud