320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võrkpall on võrratu!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna selguvad meeste vastased EM-il. Kell 19.30 on loos.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Täna selguvad meeste vastased EM-il. Kell 19.30 on loos.
      Hetke maailmameister Poola siis. Super! Lisaks alagrupi host Holland ning veel Ukraina, Montenegro ja Tšehhi. Septembris on kellele kaasa elada.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Balti Liiga finaal oli tõepoolest võrratu. Seekordseks võitjaks kuulutati siis Tartu BigBank.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Täiesti aus küsimus.

          Üks poolakas ütles mulle nii paar kuud tagasi midagi sellist: "Noh, me võitsime vist võrkpalli MMi, aga see mäng ei koti endiselt Poolas mitte kedagi."

          Kas kuskil on teisit? Eestis tundub ikka üsna sama keiss olema, kui kasvõi mingeid online kommentaariume vaadata. Siin foorumis resideeruvad ajakirjanikud ehk oskavad täpsemalt öelda, kuidas klikkide suhe on mingite lambi jalgpalli- ja kossuartiklitega.

          See sama poolakas vaatas mind juba selle peale nagu lolli, kui ma mingeid suvalisi Eesti koondise võrgumänge vaatasin, Poolas väidetavalt ei pidanud pea keegi seda tegema. Et noh, kui kuskil suurturniiril kaugele jõuavad, siis natuke vaadatakse, aga väidetavalt ikka vähem kui mingit suvalist Poola liiga jalgpalli.

          edit: Ta muidugi on Varssavist pärit, et äkki Poolas on ka nagu Eestis, kus võrk on selline regioonides rohkem harrastatav sport kui pealinnas. Ei oska kommenteerida.

          Kommentaar


            Ega koti jah poolakaid võrkpall. Koduse 2014 MM- i esimest alagrupimängu vaatas ca 60 000 inimest ainult. Mäng toimus koos avatseremooniaga rahvusstaadionil. Kokku oli pealtvaatajaid MM-il üle poole miljoni mis pani pika puuga senisele rekordile.
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Täiesti aus küsimus.

              Üks poolakas ütles mulle nii paar kuud tagasi midagi sellist: "Noh, me võitsime vist võrkpalli MMi, aga see mäng ei koti endiselt Poolas mitte kedagi."

              Kas kuskil on teisit? Eestis tundub ikka üsna sama keiss olema, kui kasvõi mingeid online kommentaariume vaadata. Siin foorumis resideeruvad ajakirjanikud ehk oskavad täpsemalt öelda, kuidas klikkide suhe on mingite lambi jalgpalli- ja kossuartiklitega.

              See sama poolakas vaatas mind juba selle peale nagu lolli, kui ma mingeid suvalisi Eesti koondise võrgumänge vaatasin, Poolas väidetavalt ei pidanud pea keegi seda tegema. Et noh, kui kuskil suurturniiril kaugele jõuavad, siis natuke vaadatakse, aga väidetavalt ikka vähem kui mingit suvalist Poola liiga jalgpalli.

              edit: Ta muidugi on Varssavist pärit, et äkki Poolas on ka nagu Eestis, kus võrk on selline regioonides rohkem harrastatav sport kui pealinnas. Ei oska kommenteerida.
              Minu mitmed poolakatest kolleegidest väidavad, et võrkpall on sport nr. 2.

              Lisaks läksin suvalisele spordiportaalile (sport.pl) ning võrkpall oli järjekorras teine jalka järel.

              Usun, et suht popp on võrk neil.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Ma ütleks ka samamoodi, et võrkpall on suhteliselt populaarne Poolas. Kindlasti on jalgpall number üks, aga olles mõnda aega Varssavis elanud, siis võiks öelda, et kohalike teadmised võrkpallist polnud just kehvad. Liigamängude osas ei oska küll midagi kindlat väita, aga rahvuskoondise tasemel ikka ollakse üsna hästi kursis asjadega minu arvates.

                Kommentaar



                  Alexis Lete (Washington Colonials)

                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    "See oli treeneri otsus, mis seal ikka. Tuleb seda austada. Pidime hakkama korralikult trenni tegema, aga ma nii palju ei teinud trenni. Jõudsime treeneriga ühtsele meelele, et pole mõtet hakata tegema," ütles Venno Delfile ja lisas, et EM-i ajaks poleks ta piisavalt heasse vormi jõudnud.


                    Aasta tippsportlase tsitaat?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      "See oli treeneri otsus, mis seal ikka. Tuleb seda austada. Pidime hakkama korralikult trenni tegema, aga ma nii palju ei teinud trenni. Jõudsime treeneriga ühtsele meelele, et pole mõtet hakata tegema," ütles Venno Delfile ja lisas, et EM-i ajaks poleks ta piisavalt heasse vormi jõudnud.


                      Aasta tippsportlase tsitaat?
                      Usun küll. See järgmine lause ka täiskuld.

                      "Natuke valmistab see ikka pettumust, aga olen juba nii palju Eesti koondist esindanud. Seega pole asi nii hull. Vaikselt kipub vanadus ka peale tulema" sõnas 29-aastane Venno.

                      Kommentaar


                        Ja lisaks veel juurde -

                        "Meil oli puhkuseperioodiks ette antud treeningkava, aga ma puhtfüüsiliselt ei jõudnud seda piisaval määral täita. Leidsin, et ka eraelu vajab ka elamist."

                        Räägib mees enne tiitlivõistlust.

                        Aga olen tähele pannud, et see on mingi terve tüüp sportlasi meil - Viljar Veskid ja Reinar Hallikud ja Oliver Vennod ja ... krt tundub, et kedagi ilmselget jätan siit välja aga praegu ei meenu, kes.

                        Igastahes nüri lugu. Kapten Toobal ütles ka otse, et tegemist ei olnud siin mingi 1 või 2 kiloga, mis kokkulepitud kaalust üle oli, ikka rohkem.

                        Kommentaar


                          Mis staatusega taolised turniirid võrkpallis üldse on? Eks seda juhtub ju ka korvpallis, et kui tegemist pole just olümpiaga, siis siit ja sealt koondisest mõni mees langeb (viitsimatusest) ära.

                          Kommentaar


                            Eesti jaoks jah, ilmselt tähtsusetu turna.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Eesti jaoks jah, ilmselt tähtsusetu turna.
                              Möh
                              .........
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                                Möh
                                .........
                                Sarkasm noh...

                                Vahepeal väike video sellest, kuidas Hollandi tüdrukud sooja teevad (algab 30. sekundil):

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X