320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võrkpall on võrratu!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Budu ! Ega sa ometigi ei pane neid kahte mängu ühele pulgale ?
    ei pane kuna tegemist erinevate aladega aga võitu ootaks ikkagi
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      ei pane kuna tegemist erinevate aladega aga võitu ootaks ikkagi
      Mina pean ausalt tunnistama ,et olen emotsioonidest tühi. Ei ära mõtle ,et ma nüüd Eesti vastu olen , sugugi mitte . Aga peale eilset mängu tunduvad kõik ülejäänud spordialad veel igavamad ,kui muidu.
      Elagu Eesti !!
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        Mis sa sellega silmas pead?

        Venda kahjuks koondises seekord pole, aga ma võrguga ikka ise pikalt kokku puutunud. Ja olen kindlasti kohal. Hiljem Pärnus möllu kah

        Aga tasemelt on Eesti-Holland võrkpallis sarnane Eesti-Itaaliaga jalgpallis - kui võtame aluseks vastase saavutused jms.. Ainult, et Eesti koondis on kõrgemal tasemel, saavutatu järgi viimasel ajal. Ent alade populaarsusest ja muudest sarnastest näitajatest johtuvalt ei ole muidugi palju võrrelda. Muide, siiani peaks Euroopa ja ka maailma tugevaim võrkpalli klubiliiga olema Itaalias...

        Pärnusse tuleb täna täismaja!
        Ah ma niisama nokkisin , mäletad seda intekat mängijatega. Loodan ,et sa ei solvund.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Ah ma niisama nokkisin , mäletad seda intekat mängijatega. Loodan ,et sa ei solvund.
          ei solvund. ega need intekad polnd ka mingi minu meistriklass :P olen palju paremaks võimeline

          Kommentaar


            No tere, Lembitu!
            Mingit ratsutamist või peotantsu siis tõesti ei olnud kus see mees võinuks olla?
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Kuse Lempsi kuulates kaob igasugune huvi seda mängu vaadata.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Lembitu Kuuse jõuab tõesti igalepoole
                Aga mäng oli super ! Blokk oli võimas ning Venno ja Pupart lihtsalt maailmaklass ! :P

                Kommentaar


                  "Oleme kogunenud siia maalilisse Pärnusse kolme meetri kõrgusele üle merepinna, õhutemperatuur +20, saalipõrandal veidi madalam. Jah tõsi ta on, sellistel kõrgustel ja ilmastikuoludel tuleb jõudu targalt jagada. Vaheajal loodame saada ka Hollandi võrkpallimeeskonna hooldetiimilt kommentaare...

                  Tänud Lemps, suutsid panna mu seni kainele päevale punkti. Aga mäng oli võimas, krt nr 1 pallimänguala Eestis!

                  Kommentaar


                    Kas nüüd pallimänguala, aga nr 1 pallimängukoondis küll.
                    Kõik on tore, aga ilma Hollandi lahinguta see võit ei tähenda palju midagi. Edasi tuleb saada ja me oleme kuskil poolel teel. Tõenäoliselt isegi kaugemal veel - pole koefe vaadanud edasipääsemise kohta, aga kardan, et Holland on kerge favoriit.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
                      "Oleme kogunenud siia maalilisse Pärnusse kolme meetri kõrgusele üle merepinna, õhutemperatuur +20, saalipõrandal veidi madalam. Jah tõsi ta on, sellistel kõrgustel ja ilmastikuoludel tuleb jõudu targalt jagada. Vaheajal loodame saada ka Hollandi võrkpallimeeskonna hooldetiimilt kommentaare...

                      Tänud Lemps, suutsid panna mu seni kainele päevale punkti. Aga mäng oli võimas, krt nr 1 pallimänguala Eestis!
                      "Jah, paraku nii see ka on!"

                      Venno mängu oli küll lust vaadata. Näitas, kes on parim!
                      Edasi, Eesti!

                      Kommentaar


                        Vaadake pildigaleriid siit: http://sport.err.ee/index.php?06113547
                        Nõmme Uskumatud!!!

                        Kommentaar


                          www.vm-manager.org vääga lahe võrgu manageerimis mäng. Soovitan SOOJALT!

                          Kommentaar


                            Käisin ise ka siis mängu koha peal vaatamas..Üsna kõva oli. Lärmi ikka tehti täiega. :P Aind jah nats kahju, et nii palju pasundati, päris mitu korda pasunate ajal küll hüüti EESTI EESTI aga jah...pasunad suutsid kahjuks sellest üle olla.
                            See teadustaja oli ka natukene imelik...2korda pani lampi muusika kinni ja tantsutüdrukud pidid ilma muusikata oma tantsusammud ära tegema.

                            Algselt postitas jorgen Vaata postitust
                            www.vm-manager.org vääga lahe võrgu manageerimis mäng. Soovitan SOOJALT!
                            Suured tänud, ei teadnudki, et selline asi olemas. :P
                            Regasin ära, nüüd ootan millal oma meeskonnaga tegelema hakata saan.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Tegin samamoodi kasutaja , võrkpalli vaimustus võtab võimust

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                                Tegin samamoodi kasutaja , võrkpalli vaimustus võtab võimust
                                On sulle juba meeskond tehtud?

                                Paistab, et adminnid on mulle meeskonna tegemise täitsa ära unustanud.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X